Pomoc w wyborze radia samochodowego.

Jeśli chcesz coś napisać nie koniecznie związanego z motocyklami napisz to tutaj !
Awatar użytkownika
OZI
Posty: 246
https://www.facebook.com/wroclaw.meble.kuchenne/
Rejestracja: 26 listopada 2010, 14:52
Motocykl: k8 1000 / F3 stunt
Rok produkcji: 2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Pomoc w wyborze radia samochodowego.

Post autor: OZI »

Witam! Jak w temacie. Nie mam kompletnie pojęcia na ten temat co kupić. Budżet (+-400).
Słucham ciężkiej muzyki rockowej. Wiem że za te pieniądze szału nie będzie, ale do tej pory mam wmotowany stary kaseciak Pioneera DEH coś tam, który ma bardzo dobrą jakość odtwarzania. Szukam coś na CD i USB. Oczywiście nie planuje żadnych wzmak, tub itp instalować. Perosiłbym o jakieś propozycje. :)
Awatar użytkownika
ryloo
Posty: 151
Rejestracja: 08 listopada 2010, 08:12
Motocykl: Cbr sc33 & CBR sc28 :)
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: CHEŁM

Post autor: ryloo »

Wskazówka na blacie w strefie czerwonego pola...
Awatar użytkownika
young
Posty: 64
Rejestracja: 02 czerwca 2010, 23:02
Motocykl: SC59E
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Łódź/Gdań

Post autor: young »

Jeśli uda ci się kupić w tej cenie coś z serii Pioneera DEH 7000 (nic poniżej) to polecam. Szczególnie jeśli nie chcesz rozbudowywać systemu o zewnętrzne wzmacniacze i systemy głośnikowe. Mają dość porządne wzmacniacze i fajnie grają na wyższych tonach. Mnie osobiście podoba się ich brzmienie, chociaż to i tak głównie zależy od głośników :) Bo tak naprawdę, każdy system zagra tak, jak jego najsłabsze ogniwo :) Więc musisz dobrać wszystko tak, żeby było na równym poziomie. Proponuje iść do jakiegoś dużego marketu, stanąć przed ścianą z car audio i posłuchać sobie trochę :) Pamiętaj tylko, że sprzęt ze ściany ma wmontowane głośniki w odpowiednie komory i nie uzyskasz takiego basu w aucie, więc zwróć uwagę głównie na wyższe tony. Nie wiem jakie masz głośniki w aucie, czy fabryczne, czy nie. 16 czy 13. Ale ja przez kilka lat siedziałem w car audio i też słucham podobnej muzy jak Ty i moim zdaniem dźwięk Pionka powinien ci się spodobać :)
Ci użytkownicy podziękowali young za ten post:
Anonymous
Awatar użytkownika
maciekx
Moderator
Moderator
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: maciekx »

osobiscie polecam Alpine korzystam juz pare latek z jednego z najnizszych modeli ma duzo opcji najwazniejszych ladnie gra ale z usb to do 400 alpine sie raczej nie kupi :/ szukaj raczej czegos markowego nie peyingi i clatronici :) tylko alpine clarion piooner itp cos powinienes znalezc w tej kwocie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość