Kolizja

Tematy dotyczące usterek lub awarii Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003
Maciek 954
Posty: 2
https://www.facebook.com/wroclaw.meble.kuchenne/
Rejestracja: 27 maja 2026, 11:15
Motocykl: Honda cbr 954
Rok produkcji: 2003

Kolizja

Post autor: Maciek 954 »

Hej,
przy kolizji poza pękniętym deklem alternatora zobaczyłem, że pękł też blok silnika. Czy jest sens to naprawiać? czy trzeba rozbierać silnik czy można to zespawać z zewnątrz. Silnik był zdrowy 50000km ( oryginał bo w moich rękach od 16 lat), jeżdżony turystycznie. Coś tam stukał, ale stukał tak samo od 20 tyś km. Czy możliwe, że uszkodziło się coś więcej w silniku? Kolizja przy 20km/h ( albo nawet mniej). Nie umiem dodać zdjęć.
https://zapodaj.net/plik-rqLRvzPe2E
https://zapodaj.net/plik-mbLWsTfDET

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tytus
Administrator
Administrator
Posty: 1906
Rejestracja: 19 lutego 2007, 13:56
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kolizja

Post autor: Tytus »

Nie wiem czy to da się zaspawać by wszystko hulało jak wcześniej, pewnie są tacy magicy ale ja bym szukał używanego bloku na podmianę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki/awarie (CBR954RR SC50)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości