przy kolizji poza pękniętym deklem alternatora zobaczyłem, że pękł też blok silnika. Czy jest sens to naprawiać? czy trzeba rozbierać silnik czy można to zespawać z zewnątrz. Silnik był zdrowy 50000km ( oryginał bo w moich rękach od 16 lat), jeżdżony turystycznie. Coś tam stukał, ale stukał tak samo od 20 tyś km. Czy możliwe, że uszkodziło się coś więcej w silniku? Kolizja przy 20km/h ( albo nawet mniej). Nie umiem dodać zdjęć.
https://zapodaj.net/plik-rqLRvzPe2E
https://zapodaj.net/plik-mbLWsTfDET
