Władysławowo

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 208
https://www.facebook.com/wroclaw.meble.kuchenne/
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, 22:00
Motocykl: 900rr SC33/ DRZ400 Y/Majest 150
Rok produkcji: 1998
Lokalizacja: Opole

Władysławowo

Post autor: jaras111x »

Witam brygadę RR :) Jestem właśnie po miło spędzonym urlopie nad morzem (niestety autem,żałowałem bardzo;motongiem następnym razem może wrzesień) i chciałbym wam polecić wyjazd do tej właśnie miejscowości czyli Władysławowo. Woda jeszcze zbyt ciepła na kąpiele nie była ale jak ktoś chciał to się dało :) czyste i piaszczyste plaże, ciekawe miejsca do zaliczenia np. groty w mechowie, fortyfikacje na półwyspie helskim, wąwóz chłapowski po drodze do jastrzębiej góry. Z władysławowa na hel 38km, do łeby ok 100km no i trójmiasto odwiedzić można. Dla zainteresowanych, jest to dom,2 piętra, na piętrze 3 pokoje(2,3 i 5 osób) łazienka na korytarzu + jeden pokój 2 osobowy z łazienką na parterze. pojazdy stawia się na ogrodzonej posesji nie ulicy :)
Cena do 7 dni 30zł/osoba,powyżej 25zł/osoba, wyżywienie we własnym zakresie na miejscu kuchnia do dyspozycji tak więc można gotować obiady :)
Ok czas na namiar Władysławowo ul. żytnia 43 783 869 366 można również ze zwierzakami ale najpierw trzeba ustalić z właścicielem
Ogółem polacam,ładnie miło i ciepło i co najważniejsze tanio(byłem tam już 3 raz)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże, wypady, zloty, ustawki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości