Trening Supermoto

Możesz napisać swoje doświadczenia i inne ...
ODPOWIEDZ
motobandyta
Posty: 571
https://www.facebook.com/wroclaw.meble.kuchenne/
Rejestracja: 29 lutego 2008, 19:06
Motocykl: Junak M10/Maxster/KXF450->SM/TE450+SM
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa/

Trening Supermoto

Post autor: motobandyta »

Witam
Jakiś czas temu obiecywałem pokazać fotki z treningu supermoto, niestety fotki z pierwszego treningu nie zostały nigdzie udostępnione więc zabrałem własny aparat na wczorajszy trening wyglądało to tak:
http://picasaweb.google.com/bondek4/FotyZTreningu2307#
Fotki na początku robiłem osobiście, potem robiła moja dziewczyna i jak się okazało nie ma jeszcze wprawy w obsłudze aparatu, ale obiecała że do następnego treningu nadrobi zaległości :D.
Jak pisałem wcześniej treningi supremoto prowadzi Artur Wajda http://arturwajda.pl/ i nie tylko treningi supermoto. Następne treningi będą się odbywać we wtorki na lotnisku Bemowo w Warszawie. Wszyscy chętni posiadający motocykl typu supremoto lub coś podobnego mile widziani. Udział w pojedynczym treningu to koszt 70 zł + paliwo i koszty eksploatacji :diabel2: (zależą od tego ile razy zaliczysz glebę :diabel2: ). Zapraszam również w charakterze widzów, będzie można się dopytać Artura o treningi superbike'ów, które również prowadzi w Warszawie oraz na lotnisku w Ułężu (około 100km od warszawy w kierunku Lublina).

Pozdrawiam i zapraszam na treningi.

[ Dodano: Pią Lip 24, 2009 8:50 pm ]
kolejna fotorelacja z treningu:
http://s185.photobucket.com/albums/x249 ... ning%20SM/
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tytus
Administrator
Administrator
Posty: 1899
Rejestracja: 19 lutego 2007, 13:56
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Tytus »

piekna sprawa taki trening... szkoda ze naraznie mam brak funduszy na przebudowe mojej CRFy na supermoto, ale jak gotowka wpadnie w lapy tooooo :)
Awatar użytkownika
Adam K
Posty: 210
Rejestracja: 23 maja 2008, 18:27
Motocykl: CBR 954
Rok produkcji: 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adam K »

a powiedz w jakich godzinach tam latacie ??
motobandyta
Posty: 571
Rejestracja: 29 lutego 2008, 19:06
Motocykl: Junak M10/Maxster/KXF450->SM/TE450+SM
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa/

Post autor: motobandyta »

Treningi będą się odbywać w każdy wtorek od 18.

Oficjalne Info

Obrazek

[ Dodano: Czw Lip 30, 2009 6:20 pm ]
na ostatnim treningu pogoda nas nie rozpieszczała :placze: na szczęście obyło się strat w sprzęcie i ludziach :kosci:
oto fotki z deszczowego treningu

pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szkoła jazdy, stunt, tricki”