Strona 1 z 1
nie mam iskry po wymianie swiec w 954 co moze byc
: 06 kwietnia 2010, 22:41
autor: vonpiotras
witam wszystkicz dzisiaj wymieniłem swiece w swoim moto (954 )wszystko pozkładałem tak jak było prubuje odpalic a tu nic krece i krece a moto ani drgnie zdjełem jeszcze raz wszystko wyjełem cewkę załozyłem drugą swiece no i nie ma iskry . co moze byc przyczyną pomóżcie .
i jeszcze jedno pytanie czy jak odczepie przewody od air boxa to iskra tak czy siak powinna byc czy musze wszystko miec podłączone ??
: 07 kwietnia 2010, 06:20
autor: crazyduck
jak sprzet chodzil przed wymiana to musiales cos CENZURA..c jak slkadales
: 07 kwietnia 2010, 07:55
autor: pepus11
U mnie jak miałem airboxa odłączonego i sprawdzałem iskrę to była ,może podczas rozbiórki niechcący jakieś zwarcie zrobiłeś i się bezpiecznik przepalił ,po dociskaj wtyczki może też się coś rozłączyło sprawdź tez czy na pewno dobre świece kupiłeś IMR9C-9H taki nr powinny mieć świece od NGK ,możesz założyć też stare świece i zobaczyć czy mają iskrę musisz trochę pokombinować to na pewno się uda

: 07 kwietnia 2010, 21:00
autor: vonpiotras
dzieki kolego dzisiaj poruszałem wszystkimi kostkami i

wszystko jest juz oki nie wiem dokładnie czy to cos dało czy moze alarm puscił najwazniejsze ze juz gada
