Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:50

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

UWAGA! Oszust - allegro

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 25
Rejestracja: 01 stycznia 2008, 19:46
Lokalizacja: Marklowic
Pochwały: 1
Motocykl: sc33 96r
Rok produkcji: 0

Post » 15 marca 2009, 20:19

Dziś zrobiłem z kumplem 660km w poszukiwaniu 954 zobaczyliśmy 3 sztuki, 2 z nich miały byc "igła" cena niebyła niska 17,500 oraz 19,000 za 2003r okazało się że stanowczo niebyły warte tej kasy.
marblade

Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 00:27
Lokalizacja: Krosno (P
Motocykl: CBR 1000 RR SC57
Rok produkcji: 2005

Post » 16 lipca 2009, 20:05

Witam !! Zainteresowałem się pewnym motocyklem. Nie chciałem kupić ale miałem pewne pytania do właściciela bo mi cokolwiek w tym moto nie pasowało. A pisał że moto niby 100% nie bite nie kombinowane nic .

http://moto.allegro.pl/item688646333_ho ... ie_r1.html

Odpisał mi niegrzecznie i napisał że do takich jak ja nie będzie odpisywał. Po czym znalazłem na drugi dzień to

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1425420

Koleś mi się wydaje troche nie pewny jak ktoś jest zainteresowany tym moto to niech go dobrze poogląda bo nawet chyba rame miał malowaną bo zabardzo się błyszczy a powinna być matowa nie wspomnę o samym fakcie że powinna byc srebrna na moto z roku 2007 i malowanie Repsol.
-Akrapović carbon
-K&N Air filter
- kierunkowskazy LED

http://www.bikepics.com/members/lukasz302/

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 16 lipca 2009, 20:16

heh mina straszna :) wersja usa , owiewki made in china , szyba nie z repsola, rama czarna...

a to: "Dodatkowe wyposażenie: ABS" to przegiecie ;) ciekawe czy razem z owiewkami kupil w chinach :) :ooo: hihi: :wnerwiony:

juz nie bede mowil ze wersja USA repsola jest czarno-bialo-czerono-pomaranczowa a nie jak europejsa niebiesko-bialo-czerono-pomaranczowa a on taka ma ;)
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2009, 21:40 przez Tytus, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 00:27
Lokalizacja: Krosno (P
Motocykl: CBR 1000 RR SC57
Rok produkcji: 2005

Post » 16 lipca 2009, 21:28

No ja mu to wszystko powiedziałem ale chłop swoje tylko powiedział że takim kolesiom jak ja nie będzie odpisywał. Poprostu szuka osła któremu uda mu się nabrać i wcisnąć ten motor zagadke.
-Akrapović carbon
-K&N Air filter
- kierunkowskazy LED

http://www.bikepics.com/members/lukasz302/

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 16 sierpnia 2010, 07:38

Wczoraj kolega wrocil z wycieczki bo jego kumpel chcial kupic Fajera. Tutaj wkleje jego opis co i jak.
Dotyczy to tego sprzeta http://allegro.pl/item1186459530_honda_cbr_1000_rr.html

"Dzisiaj, na życzenie kumpla zrobiłem sobie wycieczkę po ten rodzynek 800km w dwie strony łącznie. CENZURA mać, takiego szrota, jak jeżdżę 5 lat nie widziałem.
Koleś, wsiur CENZURA, którego pozdrawiam z tego miejsca, serdecznie środkowym palcem. Nie był oczywiście obecny w domu i ta lalke pokazał nam ktoś z jego rodziny.

Panu umsknęło podczas kilku telefonów, że motocykl byl CENZURA w przód, stelarz od czachy jest tak krzywy, że siedząc na motocyklu zegary są przekrzywione od poziomu o o dobre 30 stopni, nie wiem jak z tak krzywym stelarzem udało im sie załozyć tą owiewkę i sciągnąć z bokami. W jednym lusterku wiec można bylo zobaczyć (przez krzywy stelaż to co jest za plecami na konarach drzew, w drugim co tam slychać na asfalcie koło tylniego koła.)
Szanowny burak, zapomnial tez dodać, ze chłodnica byla ulepiona jak psie gówno po 3 dniach imprezy, przednie koło podbite, pod tylnim siedzeniem sterczało sobie pare kabelków luzem. Akumulator ledwo kręcił. stopki od hamulca krzywe, biegi musialem wbijać jak w starze 200tce, klamka od sprzęgła trzeszczała jak CENZURA, cóż , może trzeba bylo linke naoliwić? Ano nie bo to sprzęgło hydrauliczne, tylni stelarz nie dość ,że krzywy, to widać,że panowie chyba ściskali go pasami albo presą,żeby załapać go na śróby do ramy. tylni zadupek popękany, mimo że niedawno malowany, ale pare ruchów pędzelkiem i koleś uważał że bedzie wualla...
Mógł bym tak wymieniać o jutra, o wystających drutach z opony, i innych smaczkach ale trudno..

Wiem wiem, niektórzy mogą pomyśleć, za tą kasę czego moglem się spodziewać. No może i tak, ale ostatnio może kogoś to zdziwić ale znajomi zanabyli hayabe 99 za 10500 w stanie na prawdę bdb i 80% oryginalna, oraz kompletną k1 1000 za 8300 do poprawek.

A tu akurat mialem do czynienia z Panem handlarzem aut w CENZURA, który na miejscu po pierwszym naszym zwróceniu uwagi, że zapomniał powiedzieć o takich drobnostkach się rozłączył, to po drugim telefonu brata "który musiał zacząć z jaśnie panem rozmowę w stylu ej sorry, że Cie CENZURA ale klienci chcieli by wiedzieć" itd itd. Z tego co sie dowiedziałem, to ... Na koniec zaproponowaliśmy mu koło 13500 i oczywiście nas osrał, choć teraz się ciesze, bo ten motocykl nie jest wart 10 tys, mowie serio.

Pan handlarz z Łąg-u w woj pomorskim, niedaleko Tucholi i Chojnic zrobil wiele osób w CENZURA, większość na autach. Jak to możliwe,że nikt mu japy nie obił nie wiem. Ale po historiach jak ludzie pociągiem przyjeżdżali po auto i musieli z powrotem wracać pociągiem nie wiem czy naiwność w tym i moja i kumpla, który namówił mie wczoraj o 22gien na wyjazd jest większa czy fart tego barana, że nikt mu nie spalił stodoły, gdzie trwa nieustająca kuźnia fachowców, jak to niekiedy już w naszym kraju miało miejsce.


Wersja przez telefon.. " no panie motocykl był robiony, to jest lewa owiewka i czache se prysnąłem"

Jeżeli był bym świadomy tego co dzisiaj zobaczyłem, nie chciało by mi się dupy zapakować na rower i jechać obejrzeć to dwie ulice dalej, bo było by to zwyklą stratą czasu. Więc jeżeli komuś by przeszło na myśl jechać to obejrzeć to po prostu proszę, dajcie tą kasę przeznaczoną na paliwo jakiemuś inwalidzie, albo żebrakowi pod sklepem, myślę, że darowizna na tv trwam był by mniejszym głupstem w tym przypadku."

Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 21:58
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Honda Crosstourer
Rok produkcji: 0

Post » 16 sierpnia 2010, 10:39

wraca temat juz wałkowany - sprzedawcy złomu zaniżają ceny dobrych motocykli używanych , co powoduje, że oczekiwania kupujących rozmijają się z oczekiwaniami sprzedających swoje (!) dobre maszyny. Sprzedać dziś używkę w dobrej cenie to rzadkość, chyba że trafi się ktoś, kto to potrafi docenić. Większość leci na cenę - Fajer z tego roku to za 14 tyś to okazja, a takie okazje żadko są prawdziwymi, częściej zwykłymi minami jak w tym przypadku.
Handlarz nic nie zainwestował, to klient zrobił wiele setek kilometrów. Ale w ogólnym przekonaniu kupujących cena za takie moto (wiek i stan) powinna oscylować ok. kilkunastu tyś. Skąd więc biorą się takie rozbieżności w ofertach cennowych. Na allegro można znaleźć też oferty z tych lat za 25 tyś. Dlaczego więc jedni cenią swe sprzęty tak nisko a inni tak wysoko ??? Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli nie chcemy sami się oszukiwać to musimy uznać tę prawdę, że znaczna większość tych z dolnej półki to sprzęty po przejściach (czasami totalny szrot :ooo: ), a okazje to wyjątkowa rzadkość, która tylko potwierdza regułę !!!
Dlatego jestem pewien, że ten wątek będzie się żywo rozwijał :one:

Jacek

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 17 sierpnia 2010, 15:35

RudiszRR pisze: Z tego co sie dowiedziałem, to ... Na koniec zaproponowaliśmy mu koło 13500 i oczywiście nas osrał, choć teraz się ciesze, bo ten motocykl nie jest wart 10 tys, mowie serio.




HAHAHAHHAHAHA ten fragment mistrz

:placze: :placze: :placze: :placze: :placze:

 
Posty: 147
Rejestracja: 02 maja 2011, 11:35
Lokalizacja: Elbląg
Pochwały: 4
Motocykl: sc57b oraz suzuki rm 125
Rok produkcji: 2007

Post » 05 maja 2011, 16:19

http://allegro.pl/honda-cbr-1000rr-sc57 ... 91405.html

Przez telefon i na zdjeciach IGLA.
Po przyjedzie to jakby zdjecia byly robione rok temu przed parkingowymi glebami.
Dekle dwa popekane i porysowane. Owiewki przytarte z kazdej strony . Przdnia owiewka rozdarta od kierunkowskazu.
Koles przez telefon mowil ze motcykl jest w super stanie , ze wszzyskti plastiki cale i nic nie klejone .
Ogolnie to powinien mi oddac kase za paliwo.

 
Posty: 3350
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 13:40
Lokalizacja: Piechcin
Pochwały: 104
Motocykl: CBR125,f4i,sc44,sc57A,ZX10R,Cb,sc57A :)
Rok produkcji: 2005
Samochód: Seat leon 1 1.9 Tdi :)

Wysyła częsci nie zgodne po uzgodnieniu tel z Allegro!!!!

Post » 14 listopada 2011, 17:19

Witam Prosił bym o pomoc jeżeli ktoś mieszka blisko tego Pana
Marcel Szewczak
Zwycięstwa 3/8
41-100 Siemianowice Śląskie
nr tel 51034073.
Cała sprawa wygląda tak miał kolo klamoty do 929 i 954 więc zadz potrzebowałem kilka bzdetów śrubki plastikowe kołki przewód hamulcowy tył itp paczka przyszła ale kierunki jakieś kranik żyroskop przewody podciśnien itp uj............... wie od czego jakiegoś starego śruta dzwoniłem ale koleś ewidentnie unika kontaktu. Jeżeli ktoś by dotarł do tego Pana i załatwił sprawe od wdzięcze się. Aaaa bym zapomniał nie moge odszukać nicku jeżeli odnajde zaraz tu trafi.

[ Dodano: Pon Lis 14, 2011 6:14 pm ]
http://xarchiwum.pl/reflektor-954-929-s ... 94961.html dokladnie to bylo wystawione jak kupywalem moze ktos tos kojarzy tylko ze to juz siedzi w archiwum
Oddam nerkę za cbr :)

 
Posty: 789
Rejestracja: 20 lipca 2008, 16:42
Lokalizacja: krasnysta
Pochwały: 22
Motocykl: w narzędziach to z 5x929
Rok produkcji: 2000

Post » 14 listopada 2011, 20:07

Ciekawe kto pokusi sie pójść za Ciebie do kolesia w sprawie paczki wartej kilka złotych. Masz adres to wsiadaj w pociąg i jedź w odwiedziny. Ja miałem zdecydowanie więcej wtop z ziomami z allegro i kasy nie odzyskałem Admninistracja serwisu każe ci iść na policję i ma to w dupie. Jak ktoś wystawia na aukcę śrubkę, podkładkę i jeszcze parę innych atrakcji to wiadomo, że jest dziadem i interesu z nim nie zrobisz. Przełknij gorzką pigułę i nie wysyłaj ziomów żeby za Ciebie załatwiali śmierdzące sprawy bo nikt się o to nie pokusi
wciąż zajmuję się serwisem

 
Posty: 106
Rejestracja: 29 września 2009, 23:33
Lokalizacja: cz-wa
Pochwały: 1
Motocykl: feniks2 - VFRstreet
Rok produkcji: 1993

Post » 14 listopada 2011, 20:14

wiertło, ja się u gościa połaszczylem na felgę od 929 .I po kasie brak kontaktu.Koniec końców kasę mam z powrotem ,ale nerwówka była.Gość się tłumaczył pobytem w szpitalu,itp ściema.Widziałem że ktoś od gościa kupuje coś innego.Miałem napisać do "szczęśliwego" kupującego z ostrzeżeniem.ALe q.wa teraz nie można w trakcie licytacji napisać bo nick-i poukrywane.Współczuje bo gość ewidentnie leci w ch.

 
Posty: 3350
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 13:40
Lokalizacja: Piechcin
Pochwały: 104
Motocykl: CBR125,f4i,sc44,sc57A,ZX10R,Cb,sc57A :)
Rok produkcji: 2005
Samochód: Seat leon 1 1.9 Tdi :)

Post » 14 listopada 2011, 20:16

Wiem i Dziekuje za rady Cziken nie chce nikogo z kolegow w kupe CENZURA.......... ale przynajmniej bedzie juz ktos wiedzial kto to za typ moze akurat ktos z forum go zna czy jak. Licze sie z tym ze zostalem wyje........bany jako nastepny kupiec w powietrze!!!
Szczerze to niech zyga i sra zje...b ta kasa :wnerwiony: :wnerwiony: :wnerwiony:
Takich ludzi powinno sie tepic !!!!

[ Dodano: Pon Lis 14, 2011 7:26 pm ]
gajdar- ciekawe ilu jeszcze sie takich ludzi znajdze wyj...... w powietrze przez kolesia... :wnerwiony:
Oddam nerkę za cbr :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości