Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:46

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Spawanie plastiku

Opisz warsztaty i salony w swojej okolicy, zapytaj o te, których nie znasz.

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 66
Rejestracja: 03 kwietnia 2012, 06:16
Lokalizacja: WWY
Motocykl:

Post » 16 sierpnia 2012, 19:51

jak cos to pisz na priv to się coś pomyśli :)

 

Post » 16 sierpnia 2012, 20:45

Danielmali1 jak nie zorbi Ci kumpel to daj cynka. Mogli bysmy jakos sie spiknac i zawiezc te graty do spawania. Zawsze to koszt byl by na 2 osoby podzielony a nie na jedna. Do Wyszkowa nie jest daleko a auto mam w gazie. Ewentualnie gdyby mepawel zabral i moja czache ja moglbym leciec i odebrac...
Zastanawiam sie tez czy nie kupic spawarki i nie sprobowac samemu, pytanie tylko czy taka za 200 zl da rade ogarnac temat ?

Awatar użytkownika
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 17 sierpnia 2012, 09:49

mepawel, jasne wielkie dzięki.
sepo, wczoraj dowiedziałem się że na Radzymińskiej koło Młodzieńczej jest "dobry" zakład zajmujący się spawaniem plastików jadę tam po 14 na zwiad i oczywiście poinformuję wszystkich zainteresowanych co i jak. Co do spawarki hmm.. trzeba się zastanowić czy nie narobi się więcej szkód niż pożytku :D no i jak dużo będziesz jej używał żeby się zwróciło hihi:


Byłem - urlop do poniedziałku :/

 
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2013, 22:31
Lokalizacja: internet
Motocykl:

Post » 28 września 2013, 23:26

Witam

Zauważyłem temat odnośnie spawania plastików, i dołączę sie bo tez niedawno miałem małego dzwona i szukałem kogoś kto dobrze mi to naprawi. znajomy dal mi GG do gościa który robi to naprawdę MEGA PROFESIONALNIE, ładnie równo i mocno spawa, bez żadnych drucików siatek i tego typu technik. Gość skończył Politechnike Warszawska wydział materiałoznawstwa, i dosłownie wie wszystko o każdym plastiku. Pełen szacun.
Problem jest taki ze robi to tylko dla siebie i znajomych, ale jak się zagada to pomoże

to jest jego GG 6421494

[ Dodano: Sob Wrz 28, 2013 11:45 pm ]
za 200 nie da rady

za 2000 tys i wzwyż. Sa fajne z 5000 tys ale wiadomo ze do jednej roboty nie opłacalne jest kupować. Chodzi o temperaturę rzeczywista a nie zadaną,wydmuch powietrza,ciśnienie a plastiki od motorów sa czułe na temperaturę a spawarki za 200 zł maja niestabilna temperaturę , poza tym jak jest za wysoka tem spawania to plastiki od motorów znieksztalacaja się praktycznie nieodwracalnie. poza tym trzeba mieć trochę wprawy i wiedzy. Ja miałem dzwona i tez miałem sam naprawiac ale zleciłem profesionaliscie i trochę teraz wiem na ten temat bo się podpytałem


sepo pisze:Danielmali1 jak nie zorbi Ci kumpel to daj cynka. Mogli bysmy jakos sie spiknac i zawiezc te graty do spawania. Zawsze to koszt byl by na 2 osoby podzielony a nie na jedna. Do Wyszkowa nie jest daleko a auto mam w gazie. Ewentualnie gdyby mepawel zabral i moja czache ja moglbym leciec i odebrac...
Zastanawiam sie tez czy nie kupic spawarki i nie sprobowac samemu, pytanie tylko czy taka za 200 zl da rade ogarnac temat ?

 
Posty: 1
Rejestracja: 11 lipca 2017, 14:12
Motocykl: f650
Rok produkcji: 2001

Re: Spawanie plastiku

Post » 11 lipca 2017, 14:15

Jak dla mnie najlepsza opcja to spawać samemu. Robota zawsze może być wykonana od ręki ;) tylko trzeba zdobyć odrobinę wprawy. Dobre materiały filmowe na początek https://www.youtube.com/user/ataszek

 
Posty: 262
Rejestracja: 23 lipca 2015, 09:51
Pochwały: 3
Motocykl: CBR 900 sc33
Rok produkcji: 1998

Re: Spawanie plastiku

Post » 11 lipca 2017, 21:29

Wykopales temat z przed 4 lat i wklejasz jakieś linki wiec zapewne masz w tym jakiś interes ....

Poprzednia

Wróć do Warsztaty, salony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość