Dzisiaj jest 29 marca 2024, 08:26

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Agresywne zatrzymanie motocyklisty przez policję.

Ciekawe filmy i inne

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 660
Rejestracja: 02 marca 2009, 21:45
Lokalizacja: Olesno
Pochwały: 4
Motocykl: HONDA CBR 1000RR
Rok produkcji: 2004

Post » 17 sierpnia 2011, 21:18

maciekx pisze:http://www.scigacz.pl/Wypadki,motocyklowe,w,2011,idziemy,na,rekord,16260.html
a co sadzicie o tym filmiku policjantow ktorzy to zapier... zdrowo po miescie bez wlaczonych sygnałow i czy waszym zdaniem jest sens aby gonic takiego motocykliste po 250km/h czy oni aby nie stwarzają jeszcze wiekszego zagrozenia jak ten ktory sobie pojechal? bo dla mnie to bez sensu jadą wyprzedzają na skrzyzowaniach na pasach i to jak pisalem bez wlaczonych sygnalow.


A gdzie kolego widzisz, że bez włączonych sygnałów???? Bo ja jakoś widzę koguty...A piszesz też o patrolu, który zatrzyma ich parę metrów wcześniej???? jak i czy myślisz, że na widok radiowozu, który tylko stoi, bo kolczatki w przypadku motocykli wystawić nie można to się zatrzyma przy 250km/h ????? Sorki realia są inne i jeśli takie wykroczenia zostałby odpuszczone to większość młodych ludzi śmigała by przez miasto 250km/h i bez prawka...uwierz mi. Czyli schodzimy to poziomu, że:....inni niech śmigają po 250 ale nie ma sensu ich gonić gdyż policjanci też łamią przepisy hmmm....kupy się nie trzyma sorki. Jakoś nie maiłbym ochoty jadąc sobie z rodzinką autkiem zobaczyć na mojej masce chłopaka, który właśnie pędził 250 przez miasto, bo......miał takie widzimisię a takie wypadki się zdarzają i dużo już widziałem....nic przyjemnego :/ Więc dla mnie sprawdzanie akurat z policjantami własnych umiejętności hmmm źle trafiony pomysł :/ A tu jak widzę są chłopaki z formacji motocyklowej z Warszawki oj uwierz mi oni potrafią śmigać oj potrafią ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Post » 17 sierpnia 2011, 21:51

slamann pisze:
maciekx pisze:http://www.scigacz.pl/Wypadki,motocyklowe,w,2011,idziemy,na,rekord,16260.html
a co sadzicie o tym filmiku policjantow ktorzy to zapier... zdrowo po miescie bez wlaczonych sygnałow i czy waszym zdaniem jest sens aby gonic takiego motocykliste po 250km/h czy oni aby nie stwarzają jeszcze wiekszego zagrozenia jak ten ktory sobie pojechal? bo dla mnie to bez sensu jadą wyprzedzają na skrzyzowaniach na pasach i to jak pisalem bez wlaczonych sygnalow.


A gdzie kolego widzisz, że bez włączonych sygnałów???? Bo ja jakoś widzę koguty...


no jak przeciez na tyle poscigow to chyba tylko raz wlaczyli od razu a tak to dopiero gdy juz dojezdzali tego co scigali przeciez widac wyraznie ze jada bez sygnalow ,

Awatar użytkownika
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 listopada 2010, 15:52
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 9
Motocykl: k8 1000 / F3 stunt
Rok produkcji: 2000

Post » 17 sierpnia 2011, 22:31

Na wariatów trzeba wariatów :P Nie ma się co tak napinać, chłopaki wykonują swoją pracę...

Awatar użytkownika
 
Posty: 148
Rejestracja: 26 maja 2011, 08:21
Lokalizacja: RSL / Śląsk
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 900RR Fireblade
Rok produkcji: 1997

Post » 18 sierpnia 2011, 10:30

Wariaci wariatami, ale na tym filmiku wyraźnie widać, że dopiero jak są bardzo blisko tych motocyklistów to włączają koguty.
chodzi mi bardziej o sytuację, kiedy Policja śmiga między samochodami, dosyć blisko, bez żadnych świateł/syren. Skąd Ci ludzie w samochodach mają zauważyć, że coś się dzieje skoro takie moto im wyskoczy nie wiadomo skąd i przed maską śmiga.
Nie chodzi mi o to, żeby przestać ścigać w mieście - jak najbardziej ścigać!
Ale jak już to robią to niech to będzie zgodnie z prawem i zdrowym rozsądkiem.
Ile jest osób, które panikują na drodze jak moto im wyskoczy przed maskę - efekt hamulce do dechy i auto za nimi jest już w nich....
Nie wątpię w skille Warszawskiej formacji(to akurat tylko na plus), wątpię w umiejętności pozostałych użytkowników dróg.
generalnie to nie mam zastrzeżeń do naszej Policji - pracują dobrze, a jak to wśród społeczeństwa - wszędzie zdarzają się buraki(i nie mówię akurat o tych z filmiku - mogą być całkiem w porządku).

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Post » 19 sierpnia 2011, 19:02

http://www.tvn24.pl/-1,1714191,0,1,zgas ... omosc.html akcja jak z filmu jakiegos, ale nie powiedzieli jakimi sygnalami probowal zatrzymac tego motocykliste skoro byl po sluzbie. ja tez bym sie nie zatrzymal jakby mi jakis cywil wyskakiwal na droge, no ale juz nie CENZURA go :) a moze bylo inaczej gosciu chcial pokozaczyc a policjant twardo mu szedl pod kola. dziwna akcja

Awatar użytkownika
 
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2010, 22:00
Lokalizacja: Szeliga P
Motocykl: CBR 929rr
Rok produkcji: 2000

Post » 20 sierpnia 2011, 01:40

pewnie mial swiatla ale jak jechal na kole to swiecilo w niebo:) tak poza ciezko jest jechac na kole nie widzac gdzie sie jedzie:) oswietlenie na ulicy musialo byc. po CENZURA wyskakiwal jak widzial ze jedzie scig. slychac bylo napewno. no chyba ze mu sie wtoczyl pod kolo a na jednym ciezko raptownie skrecic....

Awatar użytkownika
 
Posty: 165
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 11:48
Lokalizacja: okolice M
Motocykl: SC50
Rok produkcji: 2003

Post » 20 sierpnia 2011, 23:02

dziwna sprawa... a z tą egzekucją to już przegięcie na maxa

Awatar użytkownika
 
Posty: 592
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 21:15
Lokalizacja: Ziemia
Pochwały: 3
Motocykl: był zawsze moim marzeniem
Rok produkcji: 2018

Post » 21 sierpnia 2011, 11:19

Nie ma to jak fachowcy wszechwiedzący hałas sprawdzający. :wnerwiony:

http://www.youtube.com/watch?v=ngoaREV8 ... r_embedded

Awatar użytkownika
 
Posty: 1016
Rejestracja: 21 marca 2010, 18:26
Lokalizacja: Suwałki
Pochwały: 13
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2000

Post » 21 sierpnia 2011, 11:58

a ja miałem dwie sytuacje z panami policjantami
1- wyprzedzałem cieniasa i zahaczyłem o podwójną miałem może z 55km/h a za chwile na skrzyżowaniu,auto przede mną daje kierunek w prawo skręca a go lekko ominąłem i prosto panowie mnie zatrzymują i taki tekst "Pan przepisy ruchu drogowego zna ???" a ja na to"Oczywiscie ze tak" oni"Nie widać prosimy na bok " dodam że nie przekraczałem predkości tylko podwójna i niby wyprzedanie na skrzyżowaniu 10pkt. 500zł .

2-wpadają panowie na miejscówkę ja akurat paliłem gumę zobaczyłem ich to i jeszcze sie wy.CENZURA na bok a oni tak noooo opona na wykończeniu to i dokończyć trzeba nie hehe bajera z chłopakami i taki tekst weźcie chłopaki CENZURA sie na chwile bo jakiś huuj dzwonił tu na was że hałasujecie i tyle ooo runda po mieście i dalej na miejscówkę + dla nich ;]

Poprzednia

Wróć do Filmy, Humor i Media

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości