Dzisiaj jest 29 marca 2024, 13:39

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Problem z obrotami/mocą seat ibiza 1.4 '97

Jeśli chcesz coś napisać nie koniecznie związanego z motocyklami napisz to tutaj !

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Rejestracja: 13 listopada 2013, 19:43
Lokalizacja: mazowieckie
Motocykl:

Post » 04 lutego 2014, 20:36

Absolutnie kontrolka oleju nie ma prawa dawać sygnału przy spadku obrotów dopiero jak silnik zgaśnie lub jak już umiera piecyk jeżeli wszystko jest prawidłowo to przy 500 obrotach zero kontrolki oleju prędzej pogodził bym się z kontrolką ładowania przy spadku obrotów sprawdz dobrze opcję kontrolki smarowania najlepiej ciśnienie co by nie było za pużno :/

 
Posty: 36
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 21:46
Lokalizacja: SY(f)
Motocykl: Był SC33
Rok produkcji: 0

Post » 04 lutego 2014, 22:36

On prawie gaśnie. Cud go trzyma przy życiu jeszcze. Na razie jeżdżę i obserwuje co się będzie działo. Postaram się to nagrać jak wspomniałem wcześniej.

Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Rejestracja: 13 listopada 2013, 19:43
Lokalizacja: mazowieckie
Motocykl:

Post » 05 lutego 2014, 15:44

No mam podobny problem z tym że alfa 156 1,8 brak mocy strzela w wydech i hu... wie jeszcze co obiecałem właścicielowi że ogarnę mu ten problem na dniach się okaże ;)

 
Posty: 36
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 21:46
Lokalizacja: SY(f)
Motocykl: Był SC33
Rok produkcji: 0

Post » 14 lutego 2014, 21:06

CENZURA tego seata, nie wytrzymam z tym gratem. CENZURA mnie już maksymalnie. Przesiadłem sie z CENZURA sie audi do CENZURA seata. Myślałem, że jak dam za takie CENZURA więcej niż 1500 papierów (za tyle można dostac 3 lata starszego) to pojeżdze. Taki hoooy. Przerywa CENZURA, jak złapie muła to nie wazne czy gaz 1/100 czy do końca - nie jedzie. Nie wkręca się, potem się wkręca. Zalezy od humorków tego gówna. Panowie trzymajcie mnie bo zaraz pojde sobie urządzić WRAK RACE!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Rejestracja: 13 listopada 2013, 19:43
Lokalizacja: mazowieckie
Motocykl:

Post » 14 lutego 2014, 22:05

Tak nieraz bywa absolutnie Ci nie zazdroszczę jak wspomniałem wcześniej alfę ogarnąłem na pierwszy strzał poszła sonda była martwa następnie wymiana świec sztuk 8 nie wiem jakim cudem pełne komory świec były wody około 0,5l wyssałem strzykawką oczywiście uwaliło przez tą wodę fajko cewki no i na koniec czyszczenie przepływki i przepustnicy koszt części 1100 pln autko powróciło do swoich koni mechanicznych ;)

 
Posty: 36
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 21:46
Lokalizacja: SY(f)
Motocykl: Był SC33
Rok produkcji: 0

Post » 15 lutego 2014, 15:20

U mnie się dzieją podobne rzeczy jak w poprzednim audi- tylko tam walnięta była przepływka o czym dobrze wiedziałem. (no i pompa, o tym już nie wiedziałem :D)
Auto na niskich obrotach, tak do 2 tys. lubi czasami zamulić, nie ważne czy gaz w podłodze czy lekko muśniety, za hooy nie przyspieszy. Tylko buczy. Coś jak stary romet pod górke z za dużą dawką paliwa. :D Nie mam pomysłu. A wymieniać po kolei wszystkiego nie moge bo to przewyższy cene auta. A i nie mam na to za bardzo funduszy bo dopiero zaczynam nową prace. Myślisz, że może umierać pompa paliwa?

Jeszcze jakiś CENZURA mi wgniótł lewy błotnik i porysował zderzak, ktoś inny sobie pożyczył zaślepke halogenu i zaślepke śruby tylnej wycieraczki. Szczęśliwy wóz, nie ma co.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 2:26 pm ]
W seacie dokonał żywota wałek rozrządu, praktycznie wcale go już nie było. Zaczęły też grać popychacze. Więc wałek do wymiany, już jest nowy (tzn. bardzo ładna używka którą kupiłem razem z całą głowicą w dobrej cenie), popychacze będą też ogarnięte, do tego nowy olej (już nie dziadowski minerał który tam był), nowy kompletny rozrząd, palec i kopułka też umarła, więc też już siedzi nowe. Do tego zrzucenie miski żeby przejrzeć smok czy jest ok bo lubi tam coś je.bnąć, odma itp. Troche mnie to pociągnie po majtach, nie powiem. Mam tylko nadzieje, że warto. W przyszłości zrzucę tą głowice i zobaczymy jak się sprawy mają niżej. Głowica jako odlew wygląda sensownie. Jest nadzieja, że będzie ok. Zdam relacje jak już będzie po wszystkim.
Teraz to będę tym jeździł aż odpadną koła! :D

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 5:48 pm ]
Silnik w ibizie po ściagnięciu miski okazał się kupą gówna. Pozdrawiam środkowym palcem CENZURA z siewierza który sprzedał mi tego grata. Fury za 4000 nie kupują bogacze dla których CENZURA w auto 2000 jest niczym. Mam nadzieje, że będzie miał hemoroidy, a jego synek zostanie ofiarą trzech murzynów.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 5:48 pm ]
Bo wyglądał na takiego który lubi takie ciepłe zabawy. CENZURA CENZURA.

Poprzednia

Wróć do Off-Topic

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości