Dzisiaj jest 16 kwietnia 2024, 07:28

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Pomocy Chłopaki pomóżcie miałem wypadek i mam problem

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 11:13
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Sc50 Niebiesko-czarna
Rok produkcji: 0

Pomocy Chłopaki pomóżcie miałem wypadek i mam problem

Post » 28 sierpnia 2008, 01:07

Witam. Dwa dni temu mialem wypadek na moim 954. Jechał kombajn potem Volvo i ja. Zrobilo sie pusto wiec wyprzedzam..a tu nagle Volvo wciska mi sie na chama i sunie do przodu. wszystko bylo by dobrze ale koles sie czegos wystraszyl i zaczal hamowac. ja juz nie dalem rady. Chociaz w niego nie uderzylem motor mi fiknął do gory nogami i tak zostal. Ne uszkodzilem bynajmniej boków:) ale po powrocie na koła niechce palic.... Czy silnik ma jakis czujnik? czy cos innego co moze blokowac zapłon? Moze jakas blokada lb inne zabezpieczenie przed zatarciem(mysle ze zaden Blady nei lubi chodzić do góry nogami:):):) ) z gory dzieki za odpowiedz

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 28 sierpnia 2008, 07:48

Ale co nie reaguje na przycisk rozrusznika wogole czy kreci ale nie zapala?
BO jesli nie reaguje na przycisk rozrusznika to czujnik przechylu rozlaczyl Ci zaplon, ogolnie znajduje sie on z rpzodu moto jest to taka kostka ktora trzeba wypiac pod czacha i w jej miejsce zmostkowac drucikeim dwa skrajne przewody a bedzie dzialac. A jesli kreci a nie pali to masz zalane moto wiec wyciagnij i wyczysc swiece podepnij moto do jakiegos innego aku najlepiej w aucie i krec az zagada.

 
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 11:13
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Sc50 Niebiesko-czarna
Rok produkcji: 0

Post » 28 sierpnia 2008, 21:22

no niby wiem ktora to kosc. ale jak ja zmostkuje odpali to musze kupic nowa? czy tamta dojdzie do siebie??:) dzisaij mialem tylko czas zeby sciagnac owiewki i schemat do moto. moze jutro do niego zajrze. musze go odpalic i zaczac smiagac. a owiewki to moze te ze stanow bede sciagac.... kupil ktos moze na Ebay owiewki? jak pasuja? moze ktos odradza ich kupowanie?? ale najgorsze jest to ze w Hondzie w katowicach za sama oryginalna niebieska czache chce 2250zl.....chore....

Awatar użytkownika
 
Posty: 820
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 12:23
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 10
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 0

Post » 28 sierpnia 2008, 22:31

daj cyne jaki zestaw owiewek chcesz, moge ci sciaganac w 2 tyg chyba ze sprzedajacy z ebay bedzie przeciagac

jesli zestaw jest z ABS to jest niezly, lakier na nim raczej marny, przydaloby sie go psiknac bezbarwka, montowalem juz dwa takie komplety w tym jeden w tanszej wersji z PPVC czy cos takiego i byl marny, takiego bym nie kupil, ten drugi z ABSu jest spoko

tansza wersja plastykow na zdjeciu ( czerwony bladziak) > http://polskajazda.pl/Motocykle/Honda/CBR%20900/31867 w sumie moto na sprzedaz za 11 tyskow
Proste drogi sa dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 29 sierpnia 2008, 07:48

Co do tego czujnika to zmostkuj dwa skrajne przewody zaklej porzadnie tasma i bedzie dzialac tylko ze rpzy ew glebie nie wylaczy Ci sie moto tak jak przedtem przynajmniej nie rpzez czujnik. A czujniki spokojnie mozesz kupic na allegro jesli Ci sa do czegos potrzebne ale ja latam juz na ktoryms z kolei sprzecie bez i nie ma problemu.

 
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 11:13
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Sc50 Niebiesko-czarna
Rok produkcji: 0

Post » 31 sierpnia 2008, 09:14

Fabiq dzieki za checi napisz tylko jeszcze ile kosztuje taki komplet do 954 i czy jest roznica w jezeli chodzi o cene i malowanie. ale temat jest do przemyslenia....


RudiszRR musze sie rozejrzec za cenami. Zależy mi na tym zeby moto mial wszystko. Wole dolozyc troche wiecej kasy i miec jak oryginal. Wiesz to moja perełka :):):) mialem juz propozycje zrobienia z niej streeta ale ja bym wolal sie pociac:):) za bardzo mi sie podoba...ale jak nie znajde to bynajmniej narazie zeby odpalic zmostkuje to tak jak mowisz. Ps. tego czujnika nie da sie zresetowac? bo fizycznie go mam tylko dynda na kablu:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 05 września 2008, 14:47

Czujnik jak to czujnik, przywrocisz moto do pionu i jesli wszystko jest ok to powinien normalnie odpalic. On tylko gasi moto gdy jest na glebie a po powrocie dziala ok.


Wróć do Ogólne (CBR954RR SC50)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości