Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:37

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Oceniamy ogłoszenia z internetu - 954 SC50

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

którą 954 wybrać

Post » 06 listopada 2008, 14:18

Witam. Oglądam na allegro od pewnego czasu 954 i jako że teraz już na poważnie do tego podchodzę, proszę o udzielenie wskazówek. Którą z tych hond warto jechać zobaczyć a która odrazu wirtualnie byście odrzucili?
Interesują mnie tylko czerwono czarne bądź czarno czerwone malowania.

Poniżej link z aktualnych ofert woj. ślaskiego

http://moto.allegro.pl/18479_sportowe_h ... C&a_text_i[1][0]=2002&a_text_i[1][1]=2003&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_enum[15]=all&a_enum[26]=5&a_enum[178]=all&a_text_i[203][0]=&a_text_i[203][1]=&a_enum[204]=all&a_enum[205]=all

A tutaj woj. małopolskie:

http://moto.allegro.pl/18479_sportowe_h ... C&a_text_i[1][0]=2002&a_text_i[1][1]=2003&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_enum[15]=all&a_enum[26]=5&a_enum[178]=all&a_text_i[203][0]=&a_text_i[203][1]=&a_enum[204]=all&a_enum[205]=all

Wiele z nich jest zarejestrowana w Polsce więc może tutaj będą znane. Proszę pilnie o rady. Nie chcę tracić czasu na jeżdżenie i oglądania igieł z pękniętymi blokami, przekręconymi panewkami itp.

Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 06 listopada 2008, 18:45

Ni[glow=brown]e chcę tracić czasu na jeżdżenie i oglądania igieł z pękniętymi blokami, przekręconymi panewkami itp.[/glow]

[glow=red]troche mnie tym zabiles, jak chesz kupic motor bez ogladania ich wiekszej ilosci ...[/glow]

bierz telefon w dlon i dzwon. pytaj o wszystko i jak zapewnia ze super CENZURA igla , to zapytaj CZY NIE MA NIC PRZECIWKO zeby sprawdzic moto w zaznajomionym serwisie hondy na twój koszt.


- oczywiscie wczesniej nie mowiac skad dzwonisz , CENZURA go to , jak tam w motorze beda jakies mankamenty to zaraz gosc ci wszystko wyliczy i tyle.

a pozatym dalej nie moge dojsc do siebie po twoich slowach. w bani mi sie nie miesci jak ktos chce kupic moto bez ''zbytniego'' ogladania ;d

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 06 listopada 2008, 22:37

kubahsb pisze:
[glow=red]troche mnie tym zabiles, jak chesz kupic motor bez ogladania ich wiekszej ilosci ...[/glow]

a pozatym dalej nie moge dojsc do siebie po twoich slowach. w bani mi sie nie miesci jak ktos chce kupic moto bez ''zbytniego'' ogladania ;d


A chciałoby ci się jeździć do każdego sprzęta na ślasku tracić cały dzien, wydawać kase na telefony, serwisy, tracić czas kumpli? Bo mnie nie. Chyba lepiej zapytac tutaj może akurat ktoś zna sprzęta i może polecić, bądz odradzić którąś oferte. Zresztą użytkownicy 954 znają go bardzo dobrze i często po zdjeciach już mozna wiele odczytać jak sie zna na danym modelu. Dalej nie rozumiesz mojego podejścia?

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 06 listopada 2008, 22:42

Musisz skoczyć do wróżki..Ta prawdę Ci powie..;) A tak na serio to pomyśl chłopie jak my ze samych zdjęc mamy Ci coś polecić ..?????? Musisz wiedzieć czy chcesz moto w oryg lakierze,malowane czy do malowania ..A od tego masz tel aby goscia zapytac i tak jak `` kubahsb`` mowił jak się nie znasz to walisz do servisu najblizszego HONDY najlepiej..A co do znajomosci moto to nawet jak znam pare 954 z tej str to myślisz ze kupisz 100% igłe bez przejśc i z 12 -15 tyś przebiegiem ;) Powodzenia..;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 14:10

Trzeba jeżdzić i oglądać! Niestety nawet przez telefon zapewniają że "brylancik" a w rzeczywistości różnie bywa.... Bierz kumpli i jazda :wink: Mów kolesiowi że CENZURA znad morze i żeby nie ściemniał co do stanu motocykla, bo szkoda czasu i wachy na pierdoły. W razie wała domagaj się zwrotu kasy za paliwsko i tyle... Kumple w tym sezonie sprowadzili 3 motocykle, zawsze dogadywali się w ten właśnie sposób. W jednym przypadku koleś niechętnie, ale musiał zwrócić za paliwko :twisted: I nie mówie tu że został złapany za łeb i przyparty do muru... (choć czasem nie ma wyjścia) po prostu miał pecha, bo moto szło dla policjanta. Ten jak zobaczył szrota, to wyciągnął szmate i tak zaczął kolesiowi wsadzać że nie trzeba było prosić o zwrot gotówki :mrgreen:
Wałków nie brakuje, wiec trzeba konkretnie podejść do sprawy. Powodzenia!

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 16:24

bo moto szło dla policjanta. Ten jak zobaczył szrota, to wyciągnął szmate i tak zaczął kolesiowi wsadzać że nie trzeba było prosić o zwrot gotówki
a pies to niby kto ? ktos wyzszy od ciebie ze jemu ma zwrocic kase a innemu nie? Takie gadanie ,, zwrocisz kase za paliwo jak szrot " to są załosne i mozna sobie je w dupe wsadzic!! w jakim wy swiecie zyjecie? Nawet jak dla ciebie wydaje sie igła przyjedzie frajer nie spodoba sie no i co zwracasz kase?? Ja j**bie!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 16:47

Wiedziałem że zacznie się polemika... Nie mówię tu o szczególach, ale jak rozmawiasz uczciwie z kolesiem a ten się upiera że moto bezwypadkowe,roczna suzuki za nie małe pieniądze, jedziesz po nie 800km, a tu dwuślad,to co?! Masz ochote kolesiowi łeb ukręcić, tym bardziej że się zarzekał że jak z salonu...Nieznamy się i nie bedę tłumaczył się ze swoich metod.... A co do "psów" jak to miło nazwałeś to widzę że jeszcze wiele w życiu musisz się nauczyć. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 07 listopada 2008, 18:10

Gadacie glupoty. Co z tego ze powiesz ze jedziesz 800km, myslisz ze wtedy wyspiewa Ci wszystko. Sa tacy CENZURA ze jeszcze zrobia na odwrot i powiedza Ci ze wszystko ok bo mysla ze jak jedziesz 800km w jedna strone to z pustymi rekoma nie wrocisz. Poznalem sie na ludziach i nawet takim co wydaja sie calkowicie szczerzy nie mozna wierzyc a dwa razy przejechalem sie naprawde konkretnie na sprzetach. Teraz wiem tylko trzy rzeczy 1. kupujac motor albo przywoz go sam po jakims lekkim szlifie i rob wszystko sam a troche zaoszczedzisz i bedziesz pewny sprzeta
2. Nie szukaj okazji bo takich rzeczy nie ma tym bardziej caly sprzet, jak juz sa to po glebie i ida w ciagu 5 min wiec ogladaj sie za czyms ktorego wlasciciel ceni i nie spusci z ceny
3. Kupuj moto w salonie.

Inaczej bedziesz zalowal, ale widze ze Ty lecisz na latwizne, Zadzwonic nigdzie Ci sie nie chce myslisz ze zalozysz tematy na forum i tylko pojedziesz i kupisz sprzeta. A z tego co widze to pewnie nawet jeszcze kasy nie masz, bo jak ja bym kupowal sprzeta to po pierwsze napisalbym do jakiej kwoty szukam, nastepnie przegladnal wszystkie mozliwe ogloszenia i wybral kilka interesujacych mnie egzemplarzy, pozniej zadzwonil do nich i odrzucil tych ktorzy cos kreca i przejechal sie do pozostalych ogladnac sprzety ew przed wyjazdem zapytal tu na forum czy czegos nie wiedza na temat tych co mi zostaly.

A ty wrzuciles pierdylion linkow bez okreslenia czegokolwiek i czekasz na gotowca a jak ktos podsuwa Ci jakas opcje to nawet nie zapytasz co i jak. wiec ogarnij sie


Sie rozpisalem :)

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 19:06

RudiszRR pisze:Inaczej bedziesz zalowal, ale widze ze Ty lecisz na latwizne, Zadzwonic nigdzie Ci sie nie chce myslisz ze zalozysz tematy na forum i tylko pojedziesz i kupisz sprzeta.

A ty wrzuciles pierdylion linkow bez okreslenia czegokolwiek i czekasz na gotowca a jak ktos podsuwa Ci jakas opcje to nawet nie zapytasz co i jak. wiec ogarnij sie


Gdybyś chodź przyjrzał się linką wiedziałbyś ze szukam z okolicy małopolski i śląska a pod linkami są już spełnione moje kryteria czyli kwota rocznik itd. Cały ten zachód dlatego że nie pali mi się kupienia sprzęta na zimę więc wole pomarudzić na spokojnie niż tracić forsę. Druga sprawa jestem nadzwyczaj przezorny bo to będzie mój pierwszy litr i tyle się o rozpadających sprzętach naczytałem że tymbardziej nie mam zamiaru trafić na minę. Głownie chodziło mi o to czy może ktoś z was zna te motocykle i może szczerze polecić bądź sam ma do sprzedania podobny. Mogę kupić sprzęta z tych ofert od tak zadzwonić i wziąć ale po co mam się spieszyc. Wolę pozbierać informacje. Nie znam się na tym sprzętach. Widać nie wszyscy są tu wyrozumiali.

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 07 listopada 2008, 19:21

Po pierwsze linki ogladalem a w nich jak sam wiesz jest okolo 20kilka moto rozne, roczniki kolory stany wyposazenia a przedewszystkim rozpietosc cenowa wiec poza obszarem moim zdaniem nie sprecyzowales zadnych kryteriow bo nawet nie wiesz czy chcesz cos w org malowaniu czy nie.
Poza tym piszesz czy ktos z nas czegos nie ma, sam dalem Ci moj to nie raczyles sie odezwac, nie mowie tu ze chce Ci go opchnac ale gdybys faktycznie byl zainteresowany to bys chociaz o cos zapytal.Ogolnie moim zdaniem pierdzielisz smuty zamiast podjac meska decyzje bo nawet nie mozesz sie zdecydowac na wybranie chociazby 3 najciekawszych opcji.

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 20:17

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 7:20 pm ]
RudiszRR pisze:Gadacie glupoty. Co z tego ze powiesz ze jedziesz 800km, myslisz ze wtedy wyspiewa Ci wszystko. Sa tacy CENZURA ze jeszcze zrobia na odwrot i powiedza Ci ze wszystko ok bo mysla ze jak jedziesz 800km w jedna strone to z pustymi rekoma nie wrocisz.


Panowie, myślę że wiele zależy od tego jak z kolesiem się rozmawia. Jak wyczuje, że nie tańczy z frajerem, to jest szansa na sukces:) Osobiście przyznam, że nie jechałbym po 5-6 letnie moto 800km (tu zawsze może być spór co do stanu). Ale po 1-2 letnią maszynkę czemu nie! A w takim przypadku można chyba oczekiwać dobrej maszyny! Tu wchodzą w grę większe pieniądze i koleś bez problemu powinien się zgodzić na gwarancję typu "zwrot kosztów podróży" czy sprawdzenie moto w serwisie (jest ok ja płacę, a jak nie jest zostawiam go z tym problemem). Myślę że to uczciwa opcja, i jesli koleś nie ma nic do ukrycia, powinien się na to zgodzić. Jak nie, olałbym sprawę i szukał innego.

[shadow=red]Poza tym myślę że powinniśmy postarać się pomóc koledze a nie po nim jeździć [/shadow] :wink:

Awatar użytkownika
 
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwietnia 2007, 22:25
Lokalizacja: Czarnków
Motocykl: GIXER 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 07 listopada 2008, 21:02

A jak pomóc komuś, kto nie ma ochoty zadzwonic, wypytać ani jechać oglądać sprzęta?

Następna

Wróć do Ogólne (CBR954RR SC50)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości