Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 06:10

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Mod Bike Choppers - Sosnowiec

Opisz warsztaty i salony w swojej okolicy, zapytaj o te, których nie znasz.

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 56
Rejestracja: 21 września 2011, 16:24
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Motocykl: HH900
Rok produkcji: 0

Mod Bike Choppers - Sosnowiec

Post » 12 kwietnia 2012, 14:32

Pozwole sobie polecić Mod Bike Choppers w Sosnowcu na ul. Braci Miroszewskich 9A.

Ponieważ na terenie woj. Śląskiego jest sporo serwisów, ale nie każdy jest godny polecenia myśle że warto o nich wspomnieć.

Robiłem w Hornetce 919 wymianę opon oraz napędu. Robota wykonana dobrze, do tego bardzo szybko i w naprawdę rozsądnych pieniądzach - 200 PLN. Całkowicie za darmo naprawili mi też latającą gumę przy podnóżku, mimo że nawet nie wspominałem im o tym. Bardzo miłe zaskoczenie. Do motocykla klienta podchodzą jak do własnego.

Ktoś powie, że co to za robota wymiana opon, ale niestety w jednym z polecanych na Śląsku serwisów w którym robiłem poprzednio wymianę opon nawet takie coś potrafili zje...ć po całości.

Nie sugerujcie się nazwą - robią nie tylko w chopperach, ale i każdym typie motocykla. Nie ma np. gadki, że zrobienie przelotu w motocyklu kończy się na wybebeszeniu wydechu, jak to wielu znachorów motocyklowych uważa.

Strona MBC pod adresem http://modbikechoppers.pl/

Awatar użytkownika
 
Posty: 566
Rejestracja: 09 lutego 2010, 20:42
Lokalizacja: Wrp
Pochwały: 7
Motocykl: streetfighter
Rok produkcji: 0

Post » 18 sierpnia 2012, 08:50

no i dali radę z Magną


Wróć do Warsztaty, salony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości