Dzisiaj jest 29 marca 2024, 11:17

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

naprawy

Opisz warsztaty i salony w swojej okolicy, zapytaj o te, których nie znasz.

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 07:20
Lokalizacja: Sosnowiec
Motocykl: suzuki gsx-r 750 srad
Rok produkcji: 1997

Post » 19 grudnia 2011, 23:56

ale widac jak ktos czyta przeciez nie chce komus zabrac roboty . robie teraz honde 954 wymienilem wodziki i czekam na kosz sprzeglowy itd wiec skoro skladam robie to jest ok . A do tego robie to scitec2 (nik na forum) robie mu przy motorach jak i przy samochodach . widze ze duzo osob nie czyta ze zrozumieniem . Dzieki chlopaki roboty mam troche ale byc dobrym i miec checi do pomocy wydaje sie innym jakims grzechem .

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 20 grudnia 2011, 01:49

zycie :) kazdy niech robi co lubi i z czego ma kase na życie. Chlopak 21 lat chce zarobic i pomoc, spoko podoba mi sie to probuj. Teraz mozesz troche grosza zarobic. Nie musisz utrzymac rodziny placic za prąd itd, praktycznie kasa na zabawe i jeszcze zostaje dobry grosz. Ja przynajmniej staram sie teraz dobrze bawić nie myśle o tym ze mi auto pali 20 litrów czy że motocykl jest niebezpieczny. Jeżdżę z głową, moglbym zyc bez motorka. Nie potrzebuje sie podniecac czym dla mnie jest motocykl i co czuje jak na nim jadę a przynajmniej nie czuje potrzeby aby sie tym wszystkim z wami dzielić, ani tym bardziej jak kto ma żyć. Jedno wiem UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE, TWOJE SZCZESCIE INNYCH je***BIE. Około 3 lat temu przez poł roku nie mogłem odłozyć 1000 zł żeby kupić upragniony motocykl. Teraz jestem tylko z siebie bardzo zadowolony i możecie razem ze mną dzielić się moim szczęściem . Nie wiem co będzie za rok a tym bardziej za 5 lat.
sisi to jest gość

 
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2013, 19:28
Lokalizacja: lubiąż
Motocykl:

Post » 07 grudnia 2013, 16:52

mój mechanik http://www.motocykle-legnica.pl/ mówi że robi :
tanio
szybko
dobrze
ALE MOŻNA WYBRAC DWIE OPCJE!! :)

i tyle tytułem komentarza

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 02 listopada 2013, 18:40
Lokalizacja: Łódź
Motocykl:

Post » 07 grudnia 2013, 17:41

Prawda leży po dwóch stronach.
Jeśli chodzi o renomowane serwisy to po zakupie horneta jako, że był moim spełnieniem marzeń o "dorosłym motocyklu" postanowiłem nie oszczędzać i oddać go do dużego dobrze znanego w Łodzi serwisu obecnie dodatkowo zajmującego się sprzedażą motocykli harley-davidson;]. Szczerze nie polecam bo pomijając ceny na moto pomimo obietnic "do końca tygodnia" czekałem blisko miesiąc, a za pracy za jaką wzięli pieniądze nie wykonali bo zapłaciłem za regulację i czyszczenie gaźników i zaworów co zostało nie ruszone jak się później okazało.

Ostatnio robiłem u kolegi, który pracuje w serwisie w Głownie. Pomimo wieku wiem, że obrócił już dużą ilość motocykli w tym część moich znajomych, którzy robili i tam gdzie pracuje i "prywatnie". Tam kasuje śmiało drugie tyle z tytułu o którym wspominał chicken. W domu połowę tego, a robotę robi tę samą.

Morał? Dokładnie taki, że nie ma reguły:|

P.S. Jak można napisać "otwarłem warsztat" lub "klijent"? no chyba, że to taki żart językowy:D

 
Posty: 2
Rejestracja: 03 grudnia 2013, 22:34
Lokalizacja: Sosnowiec
Motocykl:

Post » 04 stycznia 2014, 20:20

5 dni temu kupiłem 954 i czytając wasze wypowiedzi na temat ludzi z pasją kontra serwisy... szczerze zwątpiłem w to czy aby na pewno oddać do serwisu :| Tu miałem oddać www.pitstop.com.pl zna ktoś, poleca ? Może nie s... kasą i dużo nie zarabiam, ale dla mojej Niuni (i mojego bezpieczeństwa) nie żałuje grosza, ważne by była doprowadzona do stanu najlepszego jaki jest możliwy :P

Swoją drogą,już sam nie wiem kto jest lepszy,dokładniejszy etc. :D

Martin czy Cziken ? rotfl2:

p.s Zna ktoś dobrego lakiernika na śląsku ? Może jakiś człowiek z pasją ? :)

Poprzednia

Wróć do Warsztaty, salony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości