Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:44

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

UWAGA! Oszust - allegro

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 06 sierpnia 2012, 09:55

stempell pisze:A wiec tak skad brałes?
Sklep na stronie, Allegro, czy gadka szmatka i bez potwierdzen po rozmowie.
Bo jeśli ze sklepu to u niego w regulaminie:
Jeżeli Sprzedawca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że towar lub usługa nie są dostępne, niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia Umowy, zawiadomi o tym Nabywcę i zwróci całą otrzymaną od niego sumę pieniężną, jeżeli jakakolwiek suma została już uiszczona.



Najpierw rozmowa tel z właścicielem firmy na początku ,kolo mówi że nie ma gaźnika na stanie,a stronie ma wszystko ( ale to lipa jak w większości podobnych super sklepów co mają 100000 produktów na stronie). Ale kolo wydawał się fachowcem mówi,że ok tygodnia max 10-14 dni jak by coś nie poszło załatwi z Włoch,z tym ,że kasa musi być z góry przelana.Mówię chce potwierdzenie bo to nie do mnie a on kliknij przez str,kliknąłem kasę przelałem.
Najgorsze nie jest to,że kolo miał jakieś problemy z załatwieniem gaźnika ale to ,że jawnie w pręta walił i kit wciskał,że paczkę wysłał,a jak prosiliśmy o nr nadania to cisza,później tel nie odbierał.Ziom licencje zrobił specjalnie na wyścigi uliczne w Czechach,moto miał całe przygotowane prócz gaźnika.Jak by kolo z góry poinformował ,że 2 miesiące będzie gaźnik załatwiał,to co innego,sam bym go z Włoch ściągnął. A to,że na stronie ma coś napisane to wiesz mnie to wali,bo jak u mnie ktoś kupuje i do mnie dzwoni i pyta czy mam np wydech czy coś do 929 ja mu mówię ,że mam i chce wpłatę na konto ktoś wpłaci mi 1200zł a ja mu za 3 tyg powiem,że wysłane dawno nr nie pamiętam,a później napiszę na mojej stronie , że wydechy itp będą za 3 miechy ,tzn że jestem fer i wszystko jest ok ?? To :brawo: O żadnym zwrocie kasy kolo nie chciał nawet słyszeć ! Kolo dopiero jak zeznania u nas na komendzie złożyliśmy to gaźnik posłał,bez żadnego odzewu i przeprosin z jego strony.I JAK DLA MNIE NIE POLECAM ZAKUPÓW U TEGO TYPA !! DLA MNIE TO NACIĄGACZ I KŁAMCA !! FAJNĄ STRONĘ SOBIE ZROBIĆ Z CZYIMIŚ MOTO TO NIE SZTUKA.A SZKODA BO DUŻO ZIOMALI PEWNI BY U NIEGO TAKIE GAŹNIKI ZAKUPIŁO A TAK JUŻ ŚCIĄGAMY OD PRODUCENTA DUŻO TANIEJ.
Ale jak ktoś chce niech kupuje u niego,każdy ma swój rozum,ja tylko ostrzegam aby nie dać się omamić super stronami i gadką szmatką kozaków i jak ktoś nie chce wysłać za pobraniem to już wiadomo coś kręci ,bo niektórzy w garażach handlują a są bardziej fer niż ten typ i serio ma szczęście ,że nie mieszka bliżej bo miskę bym mu osobiście wyklepał. ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2012, 19:32
Lokalizacja: Radom
Motocykl:

Post » 06 sierpnia 2012, 10:13

Oceniać ciebie ani sprzedającego nie będe ale w danym przypadku brałeś przez jego sklep www który posiada regulamin.
Ogólnie na telefon spraw się nie załatwia co u nas jest codziennością, jak napiszesz maila to masz potwierdzenie i jak w mailu by ci napisał ze bedzie np w 10 dni a mija miesiac to masz podstawe a na telefon to sobie w mango można zamawiać.

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 06 sierpnia 2012, 10:49

Aa to czyli jak do mnie 80% klientów dzwoni zamawiać to w regulaminie dopiskę dam i mogę jawnie ich w bambuko CENZURA,spoko ,życzę Ci abyś tak trafił.
Wystarczył mi telefon i rozmowa gg z kolesiem,po co miałem jeszcze @ ?? Miałem archiwum gg w którym kolo to samo napisał co przez tel mówił,jak na policję zgłaszałem. No ale koniec tematu z mojej str bo to masło maślane się robi,chcesz kupuj u niego ja napisałem co mnie ( ziomala ) spotkało 1 raz w życiu i ostatni bo więcej,przelewu nie puszczę w takiej kwocie nikomu,chyba że go zam.

Ps; nawet jak tam coś ma w regulaminie miesiąc... TO NIE 2 MIESIĄCE.A bez policji nie było by raczej w cale,bo czuł by się bezkarnie.

Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2012, 19:32
Lokalizacja: Radom
Motocykl:

Post » 06 sierpnia 2012, 10:51

Nie kupuje u niego i nie potrzebuje i nie oceniam tej osoby jak i ciebie bo udziału w tranzakcji nie brałem. Mówie ci jak to wygląda i biorąc udział w zakupie akceptowałes regulamin ze strony.
Jak podpisujesz umowe o kredyt, o świadczenie usług cokolwiek - to te stado literek nie jest tam dla ozdoby.

Pisałes też nawet jak tam coś ma w regulaminie miesiąc... TO NIE 2 MIESIĄCE
Jak ma napisane w regulaminie miesiac a było 2 to nie wykonał umowy według zasad zapisanych.
Nie będe pisał co dalej w takiej sprawie bo mnie sprawa nie dotyczy i nie mam czasu czytać regulaminów sklepu gdzie zakupów nie robiłem.
I nie do mnie należy ocenianie tej tranzakcji bo w niej nie uczestniczyłem i to jest twoja wersja - koleś mógłby napisać zupełnie co innego.

Awatar użytkownika
 
Posty: 92
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 18:04
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR 900
Rok produkcji: 1997

Post » 23 lutego 2014, 11:22

A wiec do tego temaciku dorzucam pana z Łodzi Karol Angerman ul.rojna koleś wystawia na allegro i na tablicy kaski agv ale tylko rossiego cena za kask u niego do 200zł i do negocjacji nie ma możliwości odbioru osobistego ani wpłaty kasy na konto a już nie ma mowy o wysyłce z możliwością otwarcia przy kurierze w zamian dostajemy kask chiniol totalnie zniszczony znalazłem już 5 jego ogloszeń wszystkie są oddane na policje inni ludzie też pozgłaszali go na policje .
Pozdrawiam Silesiasquad !!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 23 września 2012, 09:59
Lokalizacja: Siedlce
Pochwały: 3
Motocykl: SC33 Lift
Rok produkcji: 1998
Samochód: Bora VR6 :)

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 27 marca 2015, 21:44

Uważajcie co kupujecie u tego frajera bo inaczej go nazwać nie mogę http://allegro.pl/show_user.php?uid=6511014
Kupiłem u niego błotnik niby do SC33 a okazało się że to do SC44, i gość się upiera że sam go zdejmował i takie tam, o zwrocie nie ma mowy. Ciekawe że zdjęcia nie pokrywają się z opisem danej części wiec nie wiem czym się u tego chama kierować. Obyś więcej skurw.....ysynu nie sprzedał żadnej części a jeśli już to żeby ktoś Cię w hu....ja zrobił na kasę jak ty mnie. Tyle. Pozdro
... tak dużo za nami a jeszcze przed nami tyle...

Awatar użytkownika
 
Posty: 492
Rejestracja: 12 listopada 2011, 21:22
Lokalizacja: Utr
Pochwały: 9
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 27 marca 2015, 22:01

niunieq666 Podjechac pod adres i w tryby mu :) a co do błotnika to przód ?.. w dobrym stanie?

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 23 września 2012, 09:59
Lokalizacja: Siedlce
Pochwały: 3
Motocykl: SC33 Lift
Rok produkcji: 1998
Samochód: Bora VR6 :)

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 27 marca 2015, 22:09

Stan naprawdę dobry, jak otwierałem paczkę to sam sie zdziwiłem bo ładniutki, tylko go przetarłem z kurzu i miałem montować ale coś mi nie pasowało i dopiero się zczaiłem że to nie do tego sprzętu. Ciekawe że gość wystawia felgę 17" do SC33 po lifcie, chyba się czegoś najarał jeśli uważa że to oryginalna felga tak samo jak tylny ogon. Wmawia mi że się nie znam , ale chyba on sam nie wie co sprzedaje albo rozbiera jakieś ulepy i paździerze że można by tym ubrać całe drzewo genealogiczne FIREBLADE:)
... tak dużo za nami a jeszcze przed nami tyle...

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 23 września 2012, 09:59
Lokalizacja: Siedlce
Pochwały: 3
Motocykl: SC33 Lift
Rok produkcji: 1998
Samochód: Bora VR6 :)

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 27 marca 2015, 22:11

Tak, to błotnik przód
... tak dużo za nami a jeszcze przed nami tyle...

Awatar użytkownika
 
Posty: 492
Rejestracja: 12 listopada 2011, 21:22
Lokalizacja: Utr
Pochwały: 9
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 27 marca 2015, 22:32

Wiela za błotnik? a co do felgi to da rade 17"

Awatar użytkownika
 
Posty: 682
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 15:32
Lokalizacja: Starachowice
Pochwały: 4
Motocykl: SC59
Rok produkcji: 2008
Samochód: E61 525d

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 28 marca 2015, 00:50

Niuniek, tak jak Ci pisałem w Twoim temacie, zakładaj spór na allegro, trzeba tępić dziadostwo.

Tapnięte z Note 3 przy użyciu palców :)
Yamaha R1 RN22 !

 
Posty: 538
Rejestracja: 19 marca 2013, 21:09
Lokalizacja: gdańsk
Pochwały: 7
Motocykl: sc33,f4i,
Rok produkcji: 1999

Re: UWAGA! Oszust - allegro

Post » 28 marca 2015, 10:24

Siema, odemnie ten frajer tez ma negatywna, bo dla niego sc44 to jest sc33 lift i tak też części wystawia, mówiłem mu że ma połowę rzeczy źle opisanych to powiedział że się nie znam, na jego szczęście kasę mi oddał :ooo:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości