Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 13:24

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Czolowka gsxr i r1 w Wisle!

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 567
Rejestracja: 05 marca 2008, 01:29
Lokalizacja: małopolsk
Pochwały: 2
Motocykl: SATAN-LUCYFER 954RR
Rok produkcji: 0

Post » 22 czerwca 2010, 23:25

No to ładna Lipa!! Myślałem, że znowu ekipa będzie kompletna na Moto GP w Brnie!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 24 czerwca 2010, 22:15

Witam!!
To się dokładnie nazywa nie Salmopol bo to jest droga od Szczyrku do Wisły .. tylko Kubalonka czyli od Wisły do Istebnej ( zrobiona w grudniu 2009 ) .. ale to tylko tak na marginesie co by nie było zamętu bo w tych okolicznościach to bzdura oczywiście :-( ..
Sama droga niestety zrobiła się tak sławna ( do czego sam niestety się przyczyniłem) że trudno tam już o spokój i fajne latanie :-( .. No chyba że w tygodniu .. ostatecznie w sobotę bo w niedziele to można se odpuścić :-( .. lepiej na Jessnik na ROAD 44 :-) ....
No ale przede wszystkim to życzenia szybkiego powrotu do zdrowia ... obu forumowiczów ... :/ ...
Kolega z Opola mi pisał wczoraj że doszło tam do dzwona .. a tu masz :-( ... widzę że nie wesoło ... a wyprzedzanie tam to debilizm czysty .... łuki są OSTRE wszędzie studzienki metalowe ... trasa do ćwiczenia techniki i płynności a nie pałowania debilnego .... I coś w tym jest że jak widzę R1 to trzymam się z daleka a w połączeniu z tenisówkami i dżinsami to już zawracam i jadę w inną stronę ;-) ....
No ale ... tak czy inaczej jeszcze raz >> BĘDZIE DOBRZE !! Psychika i silna wola czynią cuda !

Poprzednia

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość