Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:40

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Kontrowersyjny wypadek z archiwum

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 13
Rejestracja: 06 czerwca 2009, 09:08
Lokalizacja: Szczecin
Motocykl: CBR 954 RR
Rok produkcji: 2002

Kontrowersyjny wypadek z archiwum

Post » 09 października 2009, 19:32


 
Posty: 556
Rejestracja: 25 marca 2008, 20:25
Lokalizacja: NNM
Motocykl: HONDA CBR 900RR SC33 '98
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 00:47

Nienormalny motocyklista, prawidlowe zachowanie policjantow i przestroga dla innych wyczynowcow szukajacych wrazen z mundurowymi.

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 01:20

miasto oddalone o 6 km od mej miejscowosci :( czy 15 tys pln bylo warto zycia?
sisi to jest gość

 
Posty: 556
Rejestracja: 25 marca 2008, 20:25
Lokalizacja: NNM
Motocykl: HONDA CBR 900RR SC33 '98
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 11:58

Ale ten koles nie ukradl kasy, po prostu uciekal sobie bo uciekal i tyle.

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 10 października 2009, 12:41

luki jestes CENZURA tyle ci powiem

wg ciebie za 15 tys WARTO A RACZEJ JAK TO NAPISALES ''PRAWIDLOWO'' ze policja UMYSLNIE strzelajac w plecy ZABIJA mlodego chlopaka ? ! tak malo wg ciebie warte jest zycie ? TWOJE ROWNIEZ JAK SADZE?



TO POWIEDZ MI czemu rzady roznych krajow placa po setki tysiecy, nawet zdazaly sie miliony OKUPU za pojedyncze osoby uwiezione przez terrorystow czy organizacje przestepcze?

przeciez tylu ludzi na Ziemi a jedno zycie warte mniej niz 15 tysiecy.
to sie kierwa nie KALKULUJE!
DEBILE NIE ?



mialbys przez przypadek kastet [nawet nie swoj] albo 2g jakiegos palenia na impreze a tu cie zatrzymuja na blokadzie

TERAZ : glupia decyzja, blad pod wplywem emocji : WYBIERASZ UCIECZKE - puf puf dostajesz w kregoslup od idioty stajacego na blokacie


KTOREGO PRAWIE [!!!!! w mniemaniu mundurowych] PRZEJCHALES bo 3 m od niego smignales

ale juz CENZURA, po faworkach, LECISZ po asfalcie bezwladnie , po drodze kosisz rowerzyste i sciana

REZULTAT : gina 2 osoby + nudne postepowanie wyjasniajace
CEL : odzyskanie smierdzacych 15k na ktore firma moze byla nawet ubezp - NIEOSIAGNIETY



myslenie nie boli, zegnam ozieble









zastaonow sie czasem co pier dolisz. i pomysl jakby to przeczytala matka tego chlopaka. [twoj komentarz]



.






AHA a NIE POWIEM czego ZYCZE dzielnemu PANU POLICJANTOWI bo nie wiem czy to nie podlega pod jakis paragraf.

zwazcie jeszcze tylko na ostanita rzecz :

w takiej sytuacji gdy uciekajacy nie ma broni nie strzela do nich itd policjant ma prawo strzelac tylko w SYTUACJI ZAGROZENIA WLASNEGO ZYCIA LUB W CELU ZATRZYMANIA SPRAWCY [po nogach , w autach po oponie itd - nawet w opone motocykla coy mialo taki sam skutek ale to by juz inaczej bylo rozpatrywane]

a ten bohater strzelil w plecy motocyklisty kiedy on juz przejechal. W bani mi sie nie miesci co sie dzieje w tym CENZURA kraju i jak tacy ludzie pozostaja bezkarni[/b]

 
Posty: 530
Rejestracja: 05 października 2007, 10:45
Lokalizacja: LZA
Pochwały: 3
Motocykl: Piechota
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 12:56

Luki213 pisze:Nienormalny motocyklista, prawidlowe zachowanie policjantow i przestroga dla innych wyczynowcow szukajacych wrazen z mundurowymi.


Znasz szczegoly?
Dosc niejasna sprawa, za niezatrzymanie sie do kontroli, mozesz dostac kule w plecy. Ty jadac bez prawka, zatrzymalbys sie? Ile osob by tak zrobilo? Niestety Marcin nie wiedzial, ze w oczach Policjantow, tylko dlatego, ze jedznie motocyklem, jest podejrzany o napad. Spanikowal, ominal blokade ( ciekawe ile radiowozow...), wg info wystrzelono 10 kul, zgadnij ile z nich utkwilo w oponie? Dwie dosiegnely kierujacego motocykl, jedna w udo, druga w kregoslup, reszta pociskow trafila w okoliczne sciany i drzewa. CENZURA, uzycie broni to ostatecznosc. Meksyk :/



http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 36985.html

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1, ... iecia.html

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,90281, ... nstwa.html

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 10 października 2009, 13:09

jak teraz przeczytalem to ze sprawa umozona to az mi sie w brzuchu przerwocilo



pamietam ta sprawe na goraco w telewzji to widzialem jak pokazywali


NIE MAM SLOW zeby powiedziec na co zasluguje ten policjant. JAKIE ZAGROZENIE ZYCIA. PRZECIEZ ON GO TRAFIL W PLECY CELUJAC , w momencie GDY MOTOCYKLISTA JUZ ODJEZDZAL W DRUGA STRONE CZYLI JUZ NIE ZAGRAZAL JEGO ZYCIU BO PRZECIEZ NIE ZAWROCIL I NIE JECHAL ZNOW NA NIEGO - nie mogeeeeeeeeeeeeeeeee kur wa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 15:10

a ja powiem tyle ze mamy CENZURA sądy!! p.ierdolone f.iuty !! ze az mi sie zygac chce na ta cala policje i inne obsrane urzedy!! kazdy sie o tym dowie jak bedzie mial jakis problem!! s.ram na nich!!!
sisi to jest gość

 
Posty: 556
Rejestracja: 25 marca 2008, 20:25
Lokalizacja: NNM
Motocykl: HONDA CBR 900RR SC33 '98
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 16:18

Kochani forumowicze, najpierw prosze przeczytajcie caly ten artykul a dopiero sie wypowiadajcie ok?

Ten motocyklista chcial CENZURA policjanta-jechal wprost na niego a on i jego inni koledzy z blokady dawali sygnaly do zatrzymania kilka razy czytelne jak byk wiec policjant ma prawo strzelac!!! to jest Europa i cywilizowany kraj a nie samowolka, jak policja karze sie zatrzymac to sie zatrzymujesz!!!!! bo to nie listonosz, ani pracownik MPK tylko POLICJA!!! gdyby nie najechal na policjanta on by napewno nie strzelal!!!
wiec Panie Kubahsb najpierw przeczytaj artykul i algorytm zatrzymywania pojazdow oraz przypadki uzycia broni palnej a dopiero sie wypowiadaj!!!!!

Ciekawe gdyby koles Twoja matke zastrzelil i uciekal przed policja a na blokadach probowal ich CENZURA to moglby strzelac czy nie????

Policjanta mozna zastrzelic, CENZURA ale Policjant jak sie broni to najlepiej wytknac mu ze jego wina bo zastrzelil. On napewno nie chcial zabic, bo nie na tym sprawa polega. A czy ukradl 15tys czy 100zl ROZBOJ to ROZBOJ.

Wiec najpierw sie doucz a dopiero pisz bo Twoje CENZURA stawia moje wlosy deba!!!!
Jak Ci nie pasuje Polska przenies sie do Rosji tam rzadzi ten kto jest silniejszy lub ma wiecej kasy, bo widze ze samowolka Ci odpowiada.

[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 4:23 pm ]
kubahsb pisze:JAKIE ZAGROZENIE ZYCIA. PRZECIEZ ON GO TRAFIL W PLECY CELUJAC , w momencie GDY MOTOCYKLISTA JUZ ODJEZDZAL W DRUGA STRONE CZYLI JUZ NIE ZAGRAZAL JEGO ZYCIU BO PRZECIEZ NIE ZAWROCIL I NIE JECHAL ZNOW NA NIEGO - nie mogeeeeeeeeeeeeeeeee kur wa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ale jak by CENZURA policjanta to byloby dobrze tak???? jezeli chcial jego CENZURA to bedzie chcial CENZURA tez i innych, a jak spanikowal to niech lepiej odda prawo jazdy.

Ktos z Was tez panikuje na widok policji?? w Wydziale Komunikacji mozna oddac prawo jazdy. Kazdy z Was dobrze wie ze nikt nie panikuje tylko umyslnie ucieka bo chce uniknac kary wiec skonczcie pier-dolic farmazony.

Jak nie masz prawa jazdy to nie laduj dupy do pojazdu!!!!

[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 4:25 pm ]
A w wiezieniu niech straznicy pilnuja tych niewinnych chlopcow z procami w reku bo jak ucieknie no to nie mozna strzelac w plecy przeciez bo on tylko uciekal bo spanikowal.

BLAGAM WAS NIE PISZCIE TAKICH BZDUR!!!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 10 października 2009, 16:36

TY NA PRAWDE MASZ PROBLEM ZE SAMYM SOBA



hahahahahhahahahahahahahah

JESTES GOSCIU SMIESZNY I NIEPOWAZNY


przypomnia mi sie JAK KTOS WKLEIL NA FORUM wypowiedz na forum warszawskim :



'' JA SAM JESTEM MOTOCYKLISTĄ ,ALE GDY JADE AUTEM SPECJALNIE ZAJEZDZAM IM DROGE, ZEBY NIE MOGLI SIE PRZECISKAC !!, BO SKORO JA STOJE TO ONI TEZ MAJA STAC, A JAK JA JEZDZE MOTOCYKLEM TO ZAWSZE CZEKAM NA SWOIM PASIE !!!!!! ''


to nie byles ty czasami ?? ten samo poziom intelektualny wypowiedzi oraz rozkmina.




CZY STARSZA CIE NIE UCZYLA ZE NIE BIJE SIE DRUGIEGO CZLOWIEKA W PLECY ?

nawet najwiekszy margines ma swoje zasady i nie napierdalaja w tyl glowy [bardzo rzadko] jak dostajesz CENZURA to przewaznie normalnie w morde.




i o to tu CHODZI , ze TEN MOTOCYKLISTA JUZ PRZEJECHAL KOLO TEGO GOSCIA

I JUZ JECHAL DALEJ, WIEC NIE BYLO POTRZEBY ZNOWU W NIEGO STRZELAC W PLECY


BO TO TE STRZALY GO ZABILY, te ktore gosc oddal jak motocyklista juz przejechal.



ZASTANOW SIE OSLE, W RAZIE ZAGROZENIA ZYCIA, to sie zgodze ze peirwsze strzaly

[bo oddawal je policjant jak motocyklista jechal na niego, a potem jak sie oddalal w plecy]


PIERWSZE STRZALY JESZCZE MOGLBY BY JAKOS BYCU SPRAWIEDLIWIONE WLASNIE TYM ZE ON JECHAL NA NIEGO .


ALE POZNIEJ , JAK JUZ MOTO PRZEJECHALO I GOSTEK CENZURA


TO POLICJANT STRZELAL JUZ TYLKO Z ZEMSTY !!!!! ''STRZELAM BO PRAWIE MNIE PRZEJECHAL ' takie mial przesiwadczenie w glowie





JESLI TEGO NIE ROZUMIESZ JESTES NA ROWNI Z NIM , W OGOLE PEWNIE JESTES POLICJANTEM, ALBO MASZ POL RODZINY W SLUZBACH MUNDUROWYCH I NIE DOCIERA TO DO CIEBIE BO STARASZ SIE Z AUTOMATU ICH USPRAWIEDLIWIAC



A TEGO USPRAWIEDLIWIC SIE NIE DA



GOSC STRZELAL W PLECY W MOMENCIE GDY JUZ ZAGROZENIE MINELO




koniec kropka kuwra !

 
Posty: 556
Rejestracja: 25 marca 2008, 20:25
Lokalizacja: NNM
Motocykl: HONDA CBR 900RR SC33 '98
Rok produkcji: 0

Post » 10 października 2009, 16:38

W USA jakos nikt nie robi takiej afery ja to u nas bywa, ale tylko dlatego ze tam policja czesciej uzywa broni i jakos nikt sie nie stawia.

Ja wiem ze Wy byscie chcieli zeby policjant uzyl broni dopiero jak beda do niego strzelali z broni palnej i w dodatku zeby dostal jednym z pociskow w swoje cialo aby wykluczyc ze to nie jest zabawka tylko prawdziwa jednostka broni. Tylko policjant tez ma swoje zycie i rodzine i tez chce zyc jak kazdy z Was i nie bedzie testowal na wlasnym zyciu czy kierowca go CENZURA czy moze w ostatnim momencie ominie!!!!!!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 10 października 2009, 16:41

-> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> A POZATYM tak jak w sadzie na sprawach karnych bierze sie pod uwage OKOLICZNOSCI I WAGE popelnionego czynu WIEC POLICJANCI MAJA TEZ OBOWIAZEK BRAC POD UWAGE WAGE WYKROCZENIA - W TYM PRZYPADKU BYLO TO WLAMANIE CZY TAM NAPAD NA FIRME ---> wiec kolesie nie byli niebezpieczni dla innych ludzi w danym momencie, wiec nie trzeba do nich strzelac, bo oni nie strzelaja do innych rozumiesz ??

.
.
.

a pozatym TEN MOTOCYKLISTA PEWNIE 3 M OD NIEGO PRZEJECHAL ,ale tego sie nie dowiemy BO PEWNIE SWIADKOW POZA POLICJANTAMI Z BLOKADY NIE BYLO, a oni na pewno zeznali na korzysc kolegi , ze przejechal centymetry od niego

TEGO TEZ NIE CZAISZ?


[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 4:43 pm ]
ale czy ty jestes omkly ?

NIKT DO TEJ POLICJI NIE STRZELAL


BYLO ZAGROZENIE POWIEDZMY JAK JECHAL NA NIEGO, to wtedy strzaly nie byly przekroczeniem uprawnien


ALE GDY JUZ PRZEJECHAL MOTOCYKL TO POLICJANT NIE MA PRAWA STRZELAC MU W PLECY.

Następna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości