Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:24

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

I mnie to spotkało...

Pierwsze w tym roku tankowanie

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 23 września 2012, 09:59
Lokalizacja: Siedlce
Pochwały: 3
Motocykl: SC33 Lift
Rok produkcji: 1998
Samochód: Bora VR6 :)

Re: I mnie to spotkało...

Post » 05 marca 2015, 21:49

Dzięki Sylwek, w zasadzie wszystko już mam i nawet pomalowane, jedyne czego mi brakuje to prawego lusterka ale u frytka na bema chyba kupię komplet zamienników i powinno być git. Z chin już jedzie przednia szybka taka jaką miałem przed dzwonem bo oryginalna jakoś mi nie pasuje. Niestety tylko lagi mnie rozczarowały bo do puki nie rozebrałem miałem nadzieje że pujdą do prostowania ale zonk, jedna dostała garba i dupa blada. Wysłałem kompletny przód do zrobienia także nowe rury a pułki do przeprostowania (cena 800zł za rury i prostowanie)
... tak dużo za nami a jeszcze przed nami tyle...

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 23 września 2012, 09:59
Lokalizacja: Siedlce
Pochwały: 3
Motocykl: SC33 Lift
Rok produkcji: 1998
Samochód: Bora VR6 :)

Re: I mnie to spotkało...

Post » 05 marca 2015, 21:56

Dzięki Sylwek, w zasadzie wszystko już mam i nawet pomalowane, jedyne czego mi brakuje to prawego lusterka ale u frytka na bema chyba kupię komplet zamienników i powinno być git. Z chin już jedzie przednia szybka taka jaką miałem przed dzwonem bo oryginalna jakoś mi nie pasuje. Niestety tylko lagi mnie rozczarowały bo do puki nie rozebrałem miałem nadzieje że pujdą do prostowania ale zonk, jedna dostała garba i dupa blada. Wysłałem kompletny przód do zrobienia także nowe rury a pułki do przeprostowania (cena 800zł za rury i prostowanie)
... tak dużo za nami a jeszcze przed nami tyle...

Poprzednia

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości