Dzisiaj jest 29 marca 2024, 08:32

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Ślizg

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 110
Rejestracja: 21 grudnia 2010, 14:30
Lokalizacja: Gdańsk
Motocykl: cbr900
Rok produkcji: 0

Ślizg

Post » 10 maja 2014, 21:04

witam koledzy
dziś korzystając z okazji, że nie było ani za cieplło ani z zimno postanowiłem jechac potrenować jazde na gumie na swoim rumaku, tymbardziej ze byla to moja pierwsza wolna sobota w tym roku. i stalo sie... :wnerwiony: pierwsza wolna sobota i pierwsza gleba (mam nadizeje ze ostatnia)- 50m od domu przy wjezdzie na osiedle. troche pozno zczalem hamowac, a ze droga usłana studzienkami koło ślizgnęło się na jednej przy 30km\h. jezdzac 4 sezon tą hanią myślałem już, ze nic nie moze mnie zaskoczyć wokół własnego komina, co innego na trasie.. ale stety, niestety stało się. dostałem zimny prysznic i nauczkę, że trzeba bardziej uważać i się nie przeceniać.
najgorsze jest to, że była to pora poobiadowa, kiedy wszyscy miejscowi pijusy wychodzą na piwo do pobliskiego sklepu więc nie sposób było nie zauważyć ślizgającego się przez pare metrów motocykla i kierowcy "przytulającego się" do asfaltu. hihi: hihi:

ku przestrodze tym, którzy nie mają jeszcze założonych crash padów- gdyby nie one to cały bok nadawałby się do malowania, a tak to szkody ograniczyły się jedynie to lekkiego otarcia tłumika przy łaczeniu z dolotem, lekkiego przetarcia plastiku od strony sprzęgła (doszło do tego przez śrubę od dekla, docisło plastik i zrobiła się mała dziurka) i urażonej dumy :P :P nie sposób wspomnieć, że gdyby nie pełen ubiór to pewnie skończyło by się dla mnie trochę gorzej

takze Panowie crashe które kupiłem od Maxa_929 zdały egzamin :clap: i gorąco polecam

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości