Dzisiaj jest 16 kwietnia 2024, 07:00

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

MINA Yamaha R1

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 492
Rejestracja: 12 listopada 2011, 21:22
Lokalizacja: Utr
Pochwały: 9
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Post » 11 lutego 2014, 21:57

,,Motocykl nie r.o.z.j.e.b... - motocykl bez duszy " :mrgreen:

 
Posty: 50
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 22:58
Lokalizacja: Zielona G
Motocykl:

Post » 11 lutego 2014, 22:07

Zastanawiające jest tylko to dlaczego robisz gościowi pod górkę w sprzedaży,skoro go CENZURA i sprzedałeś swojemu kolesiowi...szacun hihi: koleś CENZURA i sprzedał dalej... a Wy myślicie że gość sobie kupił to po to aby nad łóżkiem powiesić , albo sie jara moto po kraschach :027: bo mi sie nie wydaje . Zrobił ,wygląda ładnie. :clap:
traz gość ma powód aby Koczisa podać do sądu i wyciągnąć dodatkową kase rotfl2:
a tak na koniec ,skoro nie chcecie kupować CENZURA to ich sami nie sprzedawajcie tylko oddajcie na złom :fuckyou2:
konie w każdej postaci :)

 
Posty: 130
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 10:29
Lokalizacja: Śląsk
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 2004

Post » 11 lutego 2014, 22:28

Moto jak kazde inne na allegro

Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Rejestracja: 10 września 2013, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 11 lutego 2014, 22:33

Mi nic nie może zrobić, bo ja tylko daję info, że motocykl był uszkodzony i to dość mocno, a co kto zrobi z tą informacją to już jego sprawa.
Chyba sam wolałbyś wiedzieć co kupujesz?
Ja sprzedałem uszkodzony i mój znajomy też. Nic nie było okrywane. Tu gość podaje, że moto ideał, a takie nie jest, więc sam jest oszustem.

Dzięki temu, gość nie będzie łatwo wciskał ciemnoty, a ewentualne zainteresowane osoby będą wiedziały jak motocykl wyglądał wcześniej.
Komu to nie będzie przeszkadzało, niech kupuje bo przyznam się, że fajnie wygląda :D

Dodatkowo zauważ, że ja nigdzie nie mówię nic o sprzedającym, a jedynie o motocyklu, do czego mam pełne prawo.

 
Posty: 168
Rejestracja: 06 lipca 2010, 14:59
Lokalizacja: Świdwin
Pochwały: 8
Motocykl: CBX 1000
Rok produkcji: 0

Post » 11 lutego 2014, 23:08

Koczis pisze:Tu gość podaje, że moto ideał, a takie nie jest, więc sam jest oszustem.

skąd wiesz? oglądałeś? może jest ładnie zrobiony
wole dobrze zrobiony, powypadkowy ale zadbany motocykl niż bezwypadek od dziada co oszczędza na serwisie

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 02 listopada 2013, 18:40
Lokalizacja: Łódź
Motocykl:

Post » 11 lutego 2014, 23:14

koczis pisze:Komu to nie będzie przeszkadzało, niech kupuje bo przyznam się, że fajnie wygląda :D


Co trzeba przyznać, że zrobione jest nieźle.

Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Rejestracja: 10 września 2013, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 11 lutego 2014, 23:54

Tu też były oszczędności, bo lampy już nawet nie są ori tylko zamiennik z O24.
Na kolektorze jest nadal wgniota po tarczy jak mi koło urwało. itd.
Patrząc na foty widać, też że przednie koło bardziej wchodzi w pług niż jak była u mnie. Mam foty dla porównania.

Tak, też sie zgadzam, że teraz to nawet ładniej wygląda niż przed :D

Awatar użytkownika
 
Posty: 32
Rejestracja: 02 kwietnia 2013, 19:22
Lokalizacja: BP
Motocykl:

Post » 12 lutego 2014, 02:23

tomekn pisze:skąd wiesz? oglądałeś? może jest ładnie zrobiony
wole dobrze zrobiony, powypadkowy ale zadbany motocykl niż bezwypadek od dziada co oszczędza na serwisie


Z tego co się doczytałem sprzedającym jest handlarz więc za cholerę nie uwierzę, że w sprzęt włożone jest dużo serca i kupę kasy żeby to było tak jak wyjechało z fabryki lub lepiej. Z wieloma handlarzami miałem do czynienia i nie spotkałem żadnego w znacznej mierze rzetelnego. Wiem, że uogólniam ale tak jest w naszym kraju. Co innego jakby motocykl składał fanatyk marki, wielbiciel motocykli czy zwykły miłośnik dla siebie, i z przyczyn losowych musiał się pozbyć motocykla ale w takich przypadkach najczęściej prace przy motocyklu są udokumentowane na zdjęciach(w razie usprawnienia sprzedaży w przyszłości) i kupujący ma pełny wgląd do dokumentacji. Takie moje zdanie, wielu się nie zgodzi ale ja osobiście w ciemno zrobionym motocyklem po takich przygodach bym nie jeździł.

Awatar użytkownika
 
Posty: 670
Rejestracja: 01 października 2011, 08:51
Lokalizacja: Śląsk Bytom
Pochwały: 10
Motocykl: 1000rr sc57a
Rok produkcji: 4

Post » 13 lutego 2014, 20:27

tomekn pisze:
Koczis pisze:Tu gość podaje, że moto ideał, a takie nie jest, więc sam jest oszustem.

skąd wiesz? oglądałeś? może jest ładnie zrobiony
wole dobrze zrobiony, powypadkowy ale zadbany motocykl niż bezwypadek od dziada co oszczędza na serwisie


bardzo dobrze piszesz , polejcie mu piwa
sam nie wierzę w motocykle używane bezwypadkowe a przynajmniej bezstłuczkowe

Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Rejestracja: 10 września 2013, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 13 lutego 2014, 21:58

allferdas@wp.pl pisze:sam nie wierzę w motocykle używane bezwypadkowe a przynajmniej bezstłuczkowe


Ja też. Jak sprzedający nic nie ukrywa lub ma fotki moto przed naprawą to jest dużo bardziej wiarygodny i nie widzę problemu aby kupić takie moto/auto. Tyle, że rzadko się zdarza, aby ktoś miał takie foty lub aby chciał je pokazać, bo obawia się że nikt później nie kupi :(

Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Rejestracja: 07 marca 2010, 10:10
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 5
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 0

Post » 14 lutego 2014, 10:13

kur.... jak szukacie moto to większość spuszcza sie nad jakąś ryską pęknięciem itp , ale jak kolega pokazuje prawdziwego ulepa po dwóch konkretnych dzwonach nagle większości pasuje jego stan .

Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Rejestracja: 10 września 2013, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 14 lutego 2014, 10:37

Też mnie to właśnie zastanawia, że nagle wszystkim odpowiada wciskanie ściemy, że moto jest ideał, a tak nie jest. No ale cóż, nie mój problem.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości