Dzisiaj jest 29 marca 2024, 06:54

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Tak zakończyłem sezon 2013 :-(

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 14
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 14:22
Lokalizacja: Mazury
Motocykl:

Post » 23 listopada 2013, 14:02

Refleksja po 7 miesiącach od wypadku... sprawczyni zdarzenia została ukarana wyrokiem 1 rok w zawieszeniu na dwa za nieumyślne wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Mógłbym wytoczyć jej proces na drodze cywilnej o odszkodowanie, szczerze mówiąc nie ma z kogo bo biedna kobiecina żyje z jednej pensji. Mój stan zdrowia spowodowany zwyrodnieniem stawu skokowego po przebytym urazie w/g opinii lekarza kwalifikuje mnie do renty trzeciej grupy, w związku z tym mogę pomarzyć o powrocie do pracy. Jest jeszcze opcja wykonania artroskopii stawu skokowego w klinice medycyny sportowej (leczenie poza funduszem NFZ koszt około 15 tyś zł, efekty po zabiegu? nie wiadomo). W związku z tym szukam sprawdzonego ośrodka ( nie ze slyszenia). Może ktoś z was niestety ma w tym doświadczenie? Temat odszkodowanie z OC sprawcy? (Z.U BTA z siedzibą na Łotwie) tu dopiero zaczyna się rodeo! firma wypłaciła 2 tyś zł i wg. ich oceny to kwota adekwatna do urazu, ewentualne roszczenia tylko i wyłącznie na drodze sądowej. Wynająłem do współpracy firmę EUCO, po pół roku przesyłania dokumentacji nie jestem zadowolony z ich usług...mam wrażenie że nie interesuje ich najwyższa kwota odszkodowania dla poszkodowanego w zdarzeniu, chyba wolą szybko zgarnąć mniejszą kasę z prowizji dla siebie, być może to moje subiektywne odczucie. Jeszcze raz proszę o info w sprawie sprawdzonych klinik medycyny sportowej bądź wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Mam nadzieje że ten sezon skończył się dla was szczęśliwie...Z motocykla nie zrezygnuje, następny sprzęt już stoi w garażu i na mnie czeka...pzdr...

 
Posty: 928
Rejestracja: 13 lutego 2011, 15:44
Lokalizacja: Żory
Pochwały: 22
Motocykl: Cbr 900rr
Rok produkcji: 1999

Post » 23 listopada 2013, 15:27

klinika spotowa zory.

osobiscie nie sprawdzalem poniewaz przyczep miesnia bicepsa skladali mi gdzie indziej i CENZURA.

Lecz moich kolegow
pilkarza lekkoatlete i kulturyste skladali tam i zadowoleni.

z tym ze tego ostatniego to chyba juz z 4 razy za kazdym razem z czyms innym

bark klatka piesiowa kolano

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Post » 25 listopada 2013, 12:05

w poznaniu jest jakas prywatna klinika, gdzie ponoć po wypadku kubicy konsultowali sie tam z jakims lekarzem, moj kolega również po wypadku motocyklowym, składał tam nadgarstek, w ogóle nie było kości nie chciała się zrastać leczenie na NFZ dalsze było by meeega długie i nie wiadomo z jakim skutkiem, a tak 10tys pękło ale nadgarstek po paru miechach był poskładany co prawda sztywny ale dlon jest. jakbyś chciał jakieś namiary konkretne to mogę się dowiedzieć.

Poprzednia

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości