Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 21:54

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Uszkodzone sprzęgło podmianka na kosz z SC28

Tematy dotyczące usterek lub awarii Hondy Fireblade CBR900RR SC33 1996-1999

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2009, 07:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: Honda CBR 900 RR
Rok produkcji: 0

Uszkodzone sprzęgło podmianka na kosz z SC28

Post » 15 czerwca 2009, 09:10

Witam dordzy Koledzy

Mam problem z moim nowym nabytkiem zwanyma dalej zlepkiem, ponieważ kupiłem go nie dawno i człowiek który go sprzdawała zapewniał mnie żę sprzegło jest wymienione na nowe po czy po zrobieniu 20km rozsypało sie całkwoicie pekł docsik i środkowa cześc kosza, zamówiłem inne sprzęgło ale koleś wysyłał mi od sc28 generalnie wszystko wygląda tak samo poza jednym szczególem zębatka na koszu jest jakby podzielona na dwie części z xczego jedna jest ruchoma domyślam się że jest to coś w rodzaju docisku zeby zeby nie waliy o siebie pod czas zmieny biegów ale problem w tym że na wale jest taka sama zębatka tylko zamontowana odwrotnie do to znaczy cześc ruchoma zębów jest po przciwległej stronie do części ruchomej żebów na koszu sprzegłowym. Czy ktoś moze mi poradzić czy to się da zamontować to naczy dać się pewnie da tylko czy tak to moze ze sobą pracować.

pozdrawiam.

Wróć do Usterki/awarie (CBR900RR SC33)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości