Dzisiaj jest 29 marca 2024, 17:53

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Wybór ciężarków

Tematy dotyczące modyfikacji i tunningu Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 35
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 19:05
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Motocykl:

Wybór ciężarków

Post » 06 stycznia 2014, 22:11

Witam

Przymierzam się do wymiany ciężarków kierownicy w swojej fajerce, ale mam dylemat. Szukam czegoś, co podejdzie ładnie pod manetkę i nie będzie odstawać (chodzi mi o przerwę między ciężarkiem a manetką. Mam kilka typów, ale ciężko mi zdecydować, więc pytam Was, może macie z tym jakieś doświadczenie. Moja manetka jest typu "noname", ale jest miękka i bardzo wygodna. Problem jest tylko tej kwestii, że chyba była za długa, bo ktoś ją skracał. W skutek tego, jeśli znajdę ciężarek ze zbyt długą częścią, która powinna się schować pod manetkę, będę musiał go lekko obciąż od wewnętrznej strony, żeby nie było dziury. A konkretnie moje typy to:

RR

Womet Tech


Puig

Osobiście skłaniałbym się ku końcówkom Puig, ale obawiam się, czy nie będą trochę zbyt krótkie. Co sądzicie o tym?

Z góry dziękuję za wypowiedzi :)

Wróć do Modyfikacje i Tunning (CBR954RR SC50)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości