Dzisiaj jest 13 maja 2024, 02:29

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Oceniamy ogłoszenia z internetu - sc57

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR1000RR SC57 2004-2007

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 422
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:55
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 11
Motocykl: SC-57
Rok produkcji: 2004

Post » 04 listopada 2013, 23:25

Dzisiaj przeglądałem oferte alledrogo i dość ciekawie wygląda ten model... Jeśli przebieg autentyczny, to jaram się http://allegro.pl/honda-cbr-1000-rr-i3654102301.html

Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 21:58
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Honda Crosstourer
Rok produkcji: 0

CBR 1000 RR z Włoch

Post » 05 listopada 2013, 05:48

stashekcn pisze:Dzisiaj przeglądałem oferte alledrogo i dość ciekawie wygląda ten model... Jeśli przebieg autentyczny, to jaram się http://allegro.pl/honda-cbr-1000-rr-i3654102301.html


Jasne, we Włoszech tak mało jeżdżą, że przez 8 lat nastukał 15 tyś ?? :ooo:
Mało prawdopodobne

Awatar użytkownika
 
Posty: 422
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:55
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 11
Motocykl: SC-57
Rok produkcji: 2004

Post » 05 listopada 2013, 10:35

No też to dla mnie jest słabe, ale tak przyglądałem się elementom, to wyglądają świeżo... Trudno ocenić

 
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2013, 10:01
Lokalizacja: Toruń
Motocykl:

Post » 05 listopada 2013, 22:50


 
Posty: 3350
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 13:40
Lokalizacja: Piechcin
Pochwały: 104
Motocykl: CBR125,f4i,sc44,sc57A,ZX10R,Cb,sc57A :)
Rok produkcji: 2005
Samochód: Seat leon 1 1.9 Tdi :)

Post » 05 listopada 2013, 23:23

dzumek, ślizg na prawą stronę miał a na lewej cięgno wygięte od dzwigni zmiany biegów.
Oddam nerkę za cbr :)

 
Posty: 695
Rejestracja: 28 marca 2010, 19:39
Lokalizacja: Wyszogród
Pochwały: 3
Motocykl: Było 954rr jest R1 Rn12
Rok produkcji: 2002

Post » 05 listopada 2013, 23:32

alehandro pisze:Widzę, że bardzo chcesz pomóc koledze:) Wierze, że sprzęt jest dopieszczony, ale niestety nie to malowanie:/ Będę wdzięczny jeśli będziesz się mógł wypowiedzieć na temat sprzętów, które podsunąłem:)

Kolego widzę, że jedyne posty jakie napisałeś są w tym dziale więc chciałem pomóc tobie i oszczędzić ci bicia kilometrów po całej Polsce w poszukiwaniu zadbanej sztuki skoro sprzęt kolegi masz praktycznie pod nosem ale ok ;)
Co do tych które wrzuciłeś:
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000rr-M3817587.html
Pęknięta czacha, malowane felgi ok może taki kaprys, zmienione ciężarki kierownicy na jakieś lipne z alledrogo, napis racing powinien być szary w modelu 2007 a jest żółty jak w 2006 więcej ciężko się dopatrzeć na tak robionych fotach ;)
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000rr-sc57 ... 30390.html
Jedyne co zauważyłem to malowane sety kierowcy i pasażera, brak naklejek serwisowych na zbiorniku jak i wahaczu, poza tym wydaje mi się, że 20 tys na napędzie to trochę mały przelot no chyba, że motocykl był intensywnie eksploatowany bo w mojej byłej 954 po 22 tys to był jedynie raz podciągany ;)
Nie sądzę aby ktoś był w stanie z samych zdjęć czy opisu w aukcji powiedzieć ci bież tego jest git. Z własnego doświadczenia wiem jak ciężko znaleźć godny sprzęt więc zawsze najpierw szukam na forum danej marki bo prawdopodobieństwo trafienia miny będzie mniejsze niż od handlarza z serwisu aukcyjnego, stąd była moja propozycja ;)
Powodzenia w poszukiwaniach.

 
Posty: 23
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 18:15
Lokalizacja: Polska
Motocykl:

Post » 06 listopada 2013, 00:11

Alehandro ta druga wydaje się być git choć cena zaskakująco niska. Koleś ma nawet zaślepki na ramie co się zdarza bardzo rzadko. Mam to samo malowanie i nie doszukałem się żadnych różnic od oryginału za wyjątkiem setów jak wspomniał kolega Wariat79 oraz braku znaczka Hondy na amortyzatorze skrętu. Co do braku naklejek serwisowych na baku ja też ich nie mam i przy kupnie również ich nie było a moto okazał się w niemal idealnym stanie nie licząc zadrapania na ogonie. Niektórzy je odklejają bo jakby nie patrzeć szpecą trochę maszynę.

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 02 listopada 2013, 18:40
Lokalizacja: Łódź
Motocykl:

Post » 06 listopada 2013, 22:08

Wariat79
Bardzo się cieszę, że pojawienie się mojej osoby w tym dziale skłoniło Cię do przejrzenia/odświeżenia sobie wszystkich tematów na forum w poszukiwaniu moich wpisów:). Niemniej raduje mnie fakt, iż postanowiłeś pójść za moją sugestią i odnieść się do przedstawionych przeze mnie aukcji/ofert w celu ich oceny;)
Co do pierwszej sztuki temat odpuszczam bo po zapoznaniu się z fabrycznymi malowaniami za dużo jest w niej niewiadomych, a same czerwone felgi jakoś mnie nie rzucają na kolana.
Co do drugiej to brak naklejek serwisowych mnie nie przeraża bo na swoim poprzednim moto sam je ściągnąłem z okolic baku bo mi nie stroiły wcale, a te na wahaczu można zauważyć, że na wielu sztukach się nie zachowały zapewne z podobnych względów +zniszczenie itp. Motocykl na zdjęciach wygląda BARDZO świeżo i to mnie zastanawia bo wiem jak wygląda lakier po pełnym deatalingu i taki efekt nie jest łatwo osiągnąć. Pytanie czy ma coś zamaskować?

zajc600rr
Kilka gadżetów jak właśnie sety są zMODyfikowane, ale pytanie czy to właśnie po ślizgu czy taki zabieg właściciela?

Co do napędu to właśnie eksploatacja może być kluczowa, bo jeśli dobrze dostawał to mogło go "rozciągnąć" nawet po tych 22k

Wariat79
Doceniam, iż chciałeś mi oszczędzić bezowocnych poszukiwań, ale niestety choć nie wątpię, że maszyna kolega jest dopieszczona to zwyczajnie mi się nie podoba, a "wizura" przy zakupie moto to nie da się ukryć kryterium nie do pominięcia.
Co do tego, że trudno ocenić moto ze zdjęć to jest to tak oczywiste, że szkoda na przypominanie strzępi klawiatury, ale po to właśnie jest dział "Oceniamy ogłoszenia z internetu". Jeśli uważasz go za bezcelowo stworzony nie mogę doradzić nic innego niż wysunięcie przez Ciebie propozycji jego zamknięcia;)

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i każde wpisane słowo. Chętnie wysłucham każdej propozycji i opinii choćby nie miała być miła/przychylna... twojej też Wariat79;)

 
Posty: 695
Rejestracja: 28 marca 2010, 19:39
Lokalizacja: Wyszogród
Pochwały: 3
Motocykl: Było 954rr jest R1 Rn12
Rok produkcji: 2002

Post » 07 listopada 2013, 14:58

Każdy ma jakieś kryteria przy poszukiwaniu maszyny pod siebie i np. dla mnie takie detale jak naklejki serwisowe są dość ważnym wyznacznikiem jak ktoś dba o sprzęt i oraz czy ich brak nie jest przypadkiem spowodowany jakimś zdarzeniem więc powinny być na swoim miejscu ;) Zawsze poszukiwania zaczynam od przeglądania forum danej marki, czy przypadkiem ktoś z użytkowników nie chce sprzedać szpeja bo zawsze można zerknąć w historię motonga czy pogadać z właścicielem i dowiedzieć się czegoś więcej niż od handlarza który przerzuca kilka maszyn w miesiącu. Jeśli sprzęt ma jakieś akcesoryjne dodatki to ok pod warunkiem, że pasują do motocykla, nie psuja jego wyglądu i nie powodują zagrożenia dla kierowcy i innych użytkowników drogi, malowane felgi jak dla mnie dyskwalifikują dany sprzęt ;)
Nie napisałeś jakiego konkretnie sprzętu szukasz a wrzuciłeś dwie propozycje w czerwonym malowaniu co prawda wersji B, ale pomyślałem, że jeśli chciałbyś pewniaka to może wersja A Ci podejdzie, stąd zaproponowałem sprzęt kolegi który znam i którego jestem pewien a nie ukrywam, że fajnie było by gdyby trafił w dobre ręce, najlepiej forumowe ;) Jeśli nie pasi malowanie czy wersja A to spox rozumiem, to była tylko propozycja ;)

 
Posty: 11
Rejestracja: 14 lipca 2012, 18:15
Lokalizacja: Krosno Od
Motocykl:

Post » 04 stycznia 2014, 18:09

http://otomoto.pl/honda-cbr-1000rr-fire ... 57304.html


witam był ktoś może obejrzeć ta sztuke? sprzedajacy oznajmia ze stan bdb motocykl bez przygód jedynie obie gumy do wymiany ale to pikuś.jak ktos coś wie to prosił bym o wiadomość:)

 
Posty: 62
Rejestracja: 13 czerwca 2012, 16:14
Lokalizacja: lll
Motocykl:

Post » 05 stycznia 2014, 01:13

Koło nie za blisko pługu ?

Awatar użytkownika
 
Posty: 56
Rejestracja: 05 sierpnia 2013, 22:11
Lokalizacja: Wlkp
Pochwały: 2
Motocykl: sc57a Winning Red
Rok produkcji: 2005

Post » 05 stycznia 2014, 14:11

Bergi zacytuje sam siebie:
element pisze:http://otomoto.pl/honda-cbr-1000rr-fireblade-M3831983.html

zdecydowanie nie polecam, dobrze podpicowana do sprzedaży jednak przy bliższych oględzinach okazuje się że powypadek, prawdopodobnie wszystkie owiewki wymienione (miała inny kolor) w dodatku te które założono częściowo malowane od nowa, podejrzane rysy na tylnej stronie lampy, rysy na ramie, jeden kluczyk, resztki połamanych owiewek między silnikiem a chłodnica

dodam jeszcze, że sprzedaje ją piepsz..ny handlarzyna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne (CBR1000RR SC57)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości