Dzisiaj jest 12 maja 2024, 03:09

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Panowie miałem wczoraj nieudany zakup-100rr2005 SILNik!!!

Tematy dotyczące usterek lub awarii Hondy Fireblade CBR1000RR SC57 2004-2007

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 277
Rejestracja: 15 lutego 2011, 21:33
Lokalizacja: NGI
Motocykl: była SC33// szukam
Rok produkcji: 1998

Post » 09 czerwca 2011, 18:04

ostro!!! jak to czytam to się zastanawiam co tu jeszcze będzie się działo.... andrzej-A5, czuje że też i wobec ciebie ktoś wszcznie za groźby rotfl2: (oby nie)
Lewy pas, gaz i płynę...
54.036592,21.799654

 
Posty: 179
Rejestracja: 05 sierpnia 2010, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 2
Motocykl: CBR 1000rr
Rok produkcji: 0

Post » 09 czerwca 2011, 18:06

Komedia
A krowa co dużo muczy mało mleka daje.
Powodzenia.

 
Posty: 408
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 22:57
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 3
Motocykl: sc57 04'
Rok produkcji: 0

Post » 09 czerwca 2011, 19:09

Panie Andrzeju, zachowuje się Pan jak 16 latek... Jeśli twierdzi Pan że ktoś Panu sprzedał minę to proszę jakoś to kulturalnie załatwić a nie grozić ludziom którzy nie mają z tym nic wspólnego a wyrazili tylko swoją opinię... Mnie też będzie Pan oskarżać że to ja sprzedałem ten motocykl...? Rozumiem że został Pan oszukany i chce Pan zwrotu pieniędzy ale takie sprawy można i należy załatwiać jak ludzie a nie zwierzęta. Jak ma Pan dowody, ekspertyzy, opinie biegłych itp. to proszę zachować to dla siebie a nie wypisywać co to Pan nie zrobi jak tylko oszust nie odbierze pisma, jakich to ma Pan kolegów i co oni mu zrobią... To też są groźby i za to też może być Pan sądzony. Żenujący poziom dyskusji...

Groteska...

Awatar użytkownika
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 marca 2010, 19:14
Lokalizacja: Wygoda
Motocykl: Schrot 1000 RR
Rok produkcji: 2005

Post » 09 czerwca 2011, 20:06

Panowie, sorry że się uniosłem ale pacjęt nie odbiera telefonów z żadnego numeru polskiego. nie odbiera maili wiec porozmawialiśmy sobie na forum. Zaś co do gróźb karalnych, to powiem wam że sprawy karne to dla mnie nie nowina, co prawda nie ma się naprawdę czym chwalić , ale przyznam się wam że miałem dwa wyroki za ciężkie uszkodzenie ciała. Cóż jak widać i sądom uda się czasem coś udowodnić (co nie było trudne) i skazać takich zbójów, wiec skończcie tą gadkę o groźbach, i ryczących krowach. Sami pisaliście że połamalibyście gagatkowi kości, a tutaj nagle takie morały. Fakt że poziom dyskusji nie należał do (czy też odpowiedzi z moje strony) nie były górnych lotów, ale niestety zagrały emocje. Sprzedawca po zakupie raz zadzwonił po w odpowiedzi na sms-a i śmiał się w nos, że gówno mu mogę zrobić i że na pewno dobrowolnie grosza nie da, chyba ze tyle co na umowie, a i z tym różnie by było jakby przyszło co do czego.

Awatar użytkownika
 
Posty: 277
Rejestracja: 15 lutego 2011, 21:33
Lokalizacja: NGI
Motocykl: była SC33// szukam
Rok produkcji: 1998

Post » 09 czerwca 2011, 20:21

rotfl2: rotfl2: rotfl2: myślałem że ten wątek służy czemuś innemu a to po prostu farsa się robi i przechwałki. "nie ma czym się chwalić ale się pochwale" rotfl2: rotfl2: rotfl2:
Lewy pas, gaz i płynę...
54.036592,21.799654

Awatar użytkownika
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 marca 2010, 19:14
Lokalizacja: Wygoda
Motocykl: Schrot 1000 RR
Rok produkcji: 2005

Post » 09 czerwca 2011, 20:26

synek pisze:Panie Andrzeju, zachowuje się Pan jak 16 latek... Jeśli twierdzi Pan że ktoś Panu sprzedał minę to proszę jakoś to kulturalnie załatwić a nie grozić ludziom którzy nie mają z tym nic wspólnego a wyrazili tylko swoją opinię... Mnie też będzie Pan oskarżać że to ja sprzedałem ten motocykl...? Rozumiem że został Pan oszukany i chce Pan zwrotu pieniędzy ale takie sprawy można i należy załatwiać jak ludzie a nie zwierzęta. Jak ma Pan dowody, ekspertyzy, opinie biegłych itp. to proszę zachować to dla siebie a nie wypisywać co to Pan nie zrobi jak tylko oszust nie odbierze pisma, jakich to ma Pan kolegów i co oni mu zrobią... To też są groźby i za to też może być Pan sądzony. Żenujący poziom dyskusji...

Groteska...


Choć raz w życiu chce sprawę załatwić zgodnie z prawem, ale mówię Wam raz jeszcze, że jeżeli mi się nie uda, to zrobię to co należy zgodnie z własnym sercem i sumieniem, bez względu na ewentualne konsekwencje. Bo z doświadczenia wiem że sprawiedliwość można znaleźć w encyklopedii pod literą "S"

[ Dodano: Czw Cze 09, 2011 9:02 pm ]
Gdy ja sprzedałem motocykl przez Allegro to otrzymałem taki komentarz:

malykazek (100) (Kupujący) Pozytywny śro 03 gru 2008 19:38:37 CET 492246410 - Odpowiedz pokaż ukryj
Mam wielką przyjemność wystawić komentarz SUPER POZYTYWNY.Z tak konkretnym i rzeczowym allegrowiczem jeszcze nie miałem do czynienia.Motocykl jest o niebo lepszy niż wynikało to z opisu. Mszyna jest po prostu niesamowita.Warto było.Polecam

http://allegro.pl/myaccount/feedbacks.php/p,2

Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Rejestracja: 29 października 2008, 12:01
Lokalizacja: małopolsk
Motocykl: honda cbr 1000rr fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 09 czerwca 2011, 21:03

Proponuje niektórym iść na KUNG FU PANDA 2 zaj""ebista bajka dla niektórych w tym temacie !!
m.a.m w.y.j.e.b.a.n.e.

 
Posty: 624
Rejestracja: 13 października 2009, 13:41
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 19
Motocykl: CBR 1137 FIREBLADE
Rok produkcji: 1998

Post » 09 czerwca 2011, 23:53

andrzej-A5:
- Groźby karalne...
- udostępnianie danych osobowych bez zgody...
- nagrywanie rozmów bez zgody ...

Na Twoim miejscu odpuścił bym sobie pisanie takich rzeczy na forum bo na koniec to on Ciebie pozwie ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2011, 12:15
Lokalizacja: Brzesko
Motocykl: cbr 929
Rok produkcji: 2000

Post » 10 czerwca 2011, 00:29

Andrzej-A5 trzymam kciuki żeby sie sprawa pozytywnie zakończyła (o ile na drodze prawnej nie bedzie problemów). Bo takich pseudo-sprzedawców trzeba karać i lepiej poświęcić jednego buca na przestroge dla innych oszustów. Bo każdy z nas wkur_wił by się jakby kupił padło i wyrzucił kupe kasy w błoto, a takich "igieł" na polskim rynku nie brakuje. Mam nadzieje że droga sądowa zakończy całą sytuacje (dla dobra sprzedajacego) i nie trzeba bedzie prywatnie załatwić sprawy. Oby owy sprzedawca się nawrócił na dobrą droge puki jeszcze czas...

Awatar użytkownika
 
Posty: 68
Rejestracja: 02 lutego 2011, 03:33
Lokalizacja: Częstocho
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR 929RR SC44
Rok produkcji: 2000

Post » 10 czerwca 2011, 12:16

Andrzej-A5 wspólczuje zakupu i trzymam kciuki zebys kase odzyskal ale naprawde sam sobie sprawe ZAWALIŁEŚ !!! Mialem juz troche maszyn i moze znam sie troche na motocyklach ale ZAWSZE jak jade cos kupic to biore chlopaka z autoryzowanego serwisu i place chlopakowi 200zl a on ma sprawdzic moto jak dla siebie, tylko po to zeby nie byc pozniej w takiej sytuacji jak Ty teraz. Tym bardziej ze nie kupowales MZ za 1000zl tylko fajera za 19000zl !!! Oczywiscie moglem zrobic tak jak Ty czyli zabrac kolego policjanta, wujka biskupa albo babcie Gienie ale co ci ludzie maja wspólnego z zakupem motocykla ?????????? A co do kolegi policjanta to ciekaw jestem co powie w sprawie tej lipnej umowy czyli falszowania podpisu i zanizonej kwoty jak dostanie wezwanie na prokurature a potem do sadu ??? Oczywiscie ja tez pare razy jechalem ogladac sprzet ktory mial byc w stanie IDEALNYM 100% bezwypadkowy a na miejscu okazywal sie zlomem, ale wracalem do domu szczesliwy ze stracile tylko te 200zl za sprawdzanie + koszt paliwa.
Andrzej-A5 zycze ci jak najlepiej ale mogles zabrac ze soba mechanika wydalbys 100-200zl za sprawdzenie i mialbys swiety spokój i pieniadze !!!

pozdrawiam

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 2:42 pm ]
Sorry ze pisze posta pod postem :) Panie Andrzej-A5 NIE od dzis wiadomo ze wiekszosc motocykli na sprzedaz to odpicowane tylko do sprzedazy zlomy !!! Wiekszosc ludzi ktorych znam jadac kupic motocykl nastawiają sie ze jego stan rzeczywisty bedzie bardzo odbiegal od tego co jest napisane w ogloszeniu i zapobiegają temu biarac ze soba kolege co sie zna lub mechanika albo jadą z motocyklem do serwisu. Nie jest pan pierwsza oszukana osoba !!! Wystarczylo wejsc na google tam jest masa tematow jak kupowac motocykl, na co zwracac uwage przy kupnie itp, w gazetach (motocykl, swiat motocykli) tez co jakis czas wszystko dokladnie opisują. Nawet na tym forum kilka tygodni temu kolega jajo przestrzegal przed zakupem tego szrota. Nie chce pana obrazac ale zachowal sie pan jak dziecko czyli zobaczyl napalił pojechal i kupił !!! To jest forum na ktorym mogą sie wypowiadac wszyscy wiec prosze nie obrazac kazdego nowego uzytkownika bo sie panu wydaje ze to od razu byly wlasciciel panskiego nowego sprzeta. Zreszta robi pan wielka tajemnice ze było by super gdyby nie odebral panskiego pisma lub nie wplacil panu kasy a sam pan pisze ze wyslal mu maila z linkiem do tego tematu.

Znajac zycie za miesiac zaloguje sie pan "Kowalski" ktory pojechal kupic sprzeta z panią Janiną z mięsnego i trafił na mine :D

Awatar użytkownika
 
Posty: 297
Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 23:20
Lokalizacja: Kluczbork
Pochwały: 3
Motocykl: gsx-r 1000 k7
Rok produkcji: 2004

Post » 10 czerwca 2011, 17:06

Widze tu ktoś sie naoglądał filmów o gangsterach:) Hm nie od dziś wiemy że ludzie sprzedają prze kolorowane złomy,dlatego trzeba je sprawdzać,ja nawet na dzień dzisiejszy znam finał tej sprawy, Andrzej kasy nie odzyska a sprawa rozejedzie sie po kosciach i tyle... a to co u piszesz o tych groźbach,i wysyłając jakies linki z NK itd. to tak zachowują sie 15-letni gangsterzy z gimnazjum. Murzyn dobrze napisał "Krowa która dużo ryczy mało mleka daje"
Jestem za tym, aby złożyc wizyte temu panu i załatwić sprawę bez sądów tzn. po co mu np. drzwi wejsciowe:) Jak sie z chamem robi interesy,to trzeba działać na jego zasadach i tyle a nie w sądy sie bawić... Teraz sąd to jest kupa śmiechu i tyle...
Motocykle - mój ustrój, mój wybór, moje życie...

Awatar użytkownika
 
Posty: 85
Rejestracja: 04 grudnia 2010, 19:38
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: byl SC59 ale niedlugo znowu bedzie:)
Rok produkcji: 0

Post » 10 czerwca 2011, 18:23

sady dzialaja tak a nie inaczej to jest dopiero banda!!!!! zlodziei i innego kurestwa!!!!!!! ale do rzeczy ja mysle ze przed drzwiami do domu tego golfa mozna skrzywdzic:)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Usterki/awarie (CBR1000RR SC57)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość