Dzisiaj jest 28 marca 2024, 09:59

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Co byś dodał,zmienił lub usunał z forum/strony/galerii?

Tematy TYLKO w sprawie działania forum...

Moderator: Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 27 kwietnia 2012, 16:04

nie rozumie problemu, wchodzisz na forum tym linkiem - http://forum.fireblade.pl/search.htm/newposts i masz wszystkie nowe posty, w czym problem ze nie mozesz wejsc w nowe posty?!?!? :o Jak za kazdym nowym postem wchodzicie do wyszukiwarki to wasz problem ze sobie utrudniacie zycie...

Awatar użytkownika
 
Posty: 396
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 09:28
Lokalizacja: WG i WKZ
Pochwały: 15
Motocykl: 1000RR Repsol
Rok produkcji: 2005

Post » 27 kwietnia 2012, 16:59

Tytus pisze:nie rozumie problemu, wchodzisz na forum tym linkiem - http://forum.fireblade.pl/search.htm/newposts i masz wszystkie nowe posty

Ale właśnie jest nieraz problem nawet gdy wchodzi się przez ten link. :diabel2:
Np w sytuacji, gdy korzystam z szukajki, a za chwilę z linku do nowych postów.

Tytus pisze:przez jednego uzytkownika nie ale jak w jednym czasie kilkadziesiat jest zapytan to wtedy jest problem...

Taaaaaaa, jasne, na tym forum kilkadziesiąt osób korzystających z wyszukiwarki????? Wiele bez sensu zakładanych tematów wcale nie wskazuje na to, że wyszukiwarka jest popularna. A na pewno nie tyle osób w jednym momencie jej używa. :wnerwiony:

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 27 kwietnia 2012, 18:40

Oj znalazl sie czlowiek ktory jako jedyny uzywa wyszukiwarki i tak duzo przeszukuje forum ze nie moze 30 sekund wytrzymac :/ LENAR gdybys nie wiedzial wiekszosc ludzi wchodzacych na forum nie jest wogole zarejestrowanych :P , ja mam wglad do statystyk - ty nie, dlatego nic juz nie bede komentowal... EOT :wnerwiony:

 
Posty: 63
Rejestracja: 18 lutego 2012, 23:19
Lokalizacja: B-Z/W-wa
Motocykl: SC57B i FZS 600
Rok produkcji: 2007

Post » 27 kwietnia 2012, 19:44

Można po zalogowaniu otworzyć nieczytane posty w nowej karcie i przeglądać w ten sposób, który się chce. Czytając post na jednej karcie zawsze można wrócić do wszystkich nieczytanych przez opcję cofnij w wyszukiwarce. To działa nawet w telefonie i nie ma problemu :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 396
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 09:28
Lokalizacja: WG i WKZ
Pochwały: 15
Motocykl: 1000RR Repsol
Rok produkcji: 2005

Post » 27 lutego 2013, 18:23

Wiem jaka będzie reakcja, ale co szkodzi zapytać... :)
Chodzi o to, czy można tak zrobić, żeby te wszelkie banery, wtyczki FB itp były tylko na głównej stronie forum? Za każdym razem, GDZIEKOLWIEK nie wejdę, to całą stronę zajmuje mi najpierw to:

Obrazek

Wchodzę w jakiś temat i roluję, bo całą stronę to zajmuje, idę na kolejną stronę tego samego tematu i znów rollowanie, bo cała strona zajęta. Idę do skrzynki wiadomości i nie widzę od razu zawartości, bo całą stronę zajmują banery, więc znów rollowanie. Chcę odczytać wiadomość, znów rollowanie, żeby dotrzeć do treści. Przecież jeżeli już przebrnąłem przez stronę główną i jestem w jakimś temacie, to o tym, że jestem na fireblade.pl nie musi mi przypominać baner na 1/3 strony. Podobnie wtyczka do FB. Ja rozumiem, że reklama jest bardzo ważna, ale czy nie można tego skompresować poza stroną główną, by nie była ona tak natarczywa i upier-d-liwa???

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 27 lutego 2013, 20:09

nie da rady poniewaz wiekszosc ludzi wchodzi na forum przez linki z googla do konktetnego temtu pomijajac glowna strone...

Od 7 lat koszty ktore sa nie male za forum i wszystkie strony fireblade.pl pokrywam osobiscie i zeby troche sie to zwrocilo musza byc reklamy, wszystko w tym temacie, kropka.

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 20 marca 2013, 21:18

Moje propozycje odnosnie forum:
Dział Giełda podzieliłbym następująco
Sprzedam
- Motocykle
- Ubrania motocyklowe
- CZesci
- Pozostale
Kupie
-Motocykle
- ubrania motocyklowe
- czesci
- pozostale

Ułatwiłoby to zdecydowanie poruszanie się po tematach gdy ktoś czegoś szuka lub chce coś sprzedać
Pzoa tym wywaliłbym informację po zalogowaniu o ilości nieprzeczytanych postów, nieraz nie ma mnie tydz na forum i musze oznaczac wszystkie jako przeczytane bo mi zawsze to wywali zamiast skierowac bezposrdenio do danego tematu

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 20 marca 2013, 21:43

podzial na grupy dodatkowo przysporzy pracy modelatorom bo oczywiecie beda gdzie indziej zamieszczac... a zwarzywszy ze posty z dzialu gielda sa kasowane dosc czesto wiec nie powinno byc problemow z poruszaniem sie po min (zaledwie pare stron).
Co do nieprzeczytanych postow to nie da sie tego wylaczyc, a zreszta nie wiem z czym masz problem bo to bardzo przydatna funkcja i bez tego nie wyobrazam sobie recznie przegladanie calego forum w poszukiwaniu nowych postow...

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 21 marca 2013, 08:28

RudiszRR pisze:Moje propozycje odnosnie forum:
Dział Giełda podzieliłbym następująco
Sprzedam
- Motocykle
- Ubrania motocyklowe
- CZesci
- Pozostale
Kupie
-Motocykle
- ubrania motocyklowe
- czesci
- pozostale

Ułatwiłoby to zdecydowanie poruszanie się po tematach gdy ktoś czegoś szuka lub chce coś sprzedać
Pzoa tym wywaliłbym informację po zalogowaniu o ilości nieprzeczytanych postów, nieraz nie ma mnie tydz na forum i musze oznaczac wszystkie jako przeczytane bo mi zawsze to wywali zamiast skierowac bezposrdenio do danego tematu


DOKŁADNIE !


Tytus pisze:podzial na grupy dodatkowo przysporzy pracy modelatorom bo oczywiecie beda gdzie indziej zamieszczac... a zwarzywszy ze posty z dzialu gielda sa kasowane dosc czesto wiec nie powinno byc problemow z poruszaniem sie po min (zaledwie pare stron).
Co do nieprzeczytanych postow to nie da sie tego wylaczyc, a zreszta nie wiem z czym masz problem bo to bardzo przydatna funkcja i bez tego nie wyobrazam sobie recznie przegladanie calego forum w poszukiwaniu nowych postow...


Ale tutaj raczej chodiz o to, że ktos ma np na sprzedaz auto - po zmaieszczeniu ogłoszenia w dziale GIEŁDA , wylatuje ono z wielkim hukiem w przeciagu paru dni. ( bo to nie jest forum samochodowe) - ostatnio taka informacje dostałem.


A przeciez to normalne, że niektorzy z nas szukaja auta, albo jakichs np czesci i zawsze z forum ktos może mieć coś Ciekawego.

:piwo:

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 21 marca 2013, 11:10

...bo to nie jest allegro gdzie zamiesza sie wszystko jak leci, to forum motocyklowe konkretnej marki i modelu a nie o ogolnej tematyce... Gielda nie ma tu byc najwazniejsza a jedynie dodatkiem, dlatego jak ktos zamiaszcza pojedyncze ogloszenie o innym charakterze to czasami przymkniemy na to oko. Pozdrawiam niezadowolonych :P ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 stycznia 2012, 20:10
Lokalizacja: Pyrlandia
Motocykl: DR600 Dakar - był, CBR 900RR jest
Rok produkcji: 0

Post » 24 września 2013, 10:59

Zaproponuję aby na forum znalazły się lokale. Pewnie wzbudza to zdziwienie ale już mówię o co mi chodzi. Większość z nas szuka pomocy, odpowiedzi w tematach, których nie powinni czytać wszyscy a w szczególności osoby, które z dziada pradziada sztywno trzymają się paragrafów etc, etc. Można temu zapobiec i podzielić polskę na lokale np;
Lokale Wielkopolski, Śląski, Mazowiecki itd. Dostęp do tych lokali będą miały osoby zaufane, które to po ocenie osoby, która będzie chciała przynalerzeć zadecydują na tak albo nie, wpuszczamy lub nie.Znamy gościa, widziałem się z nim i jest godny zaufania. Nie wiem czy to wzbudzi zainteresowanie ale uwierzcie mi, że to się sprawdza.Opinie pozostawia dla waszej oceny.Forum pozostaje bez zmian a dokładamy taki mały niuans :P

Awatar użytkownika
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 04:32
Lokalizacja: Opole
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR 1000rr SC59
Rok produkcji: 0

Post » 05 października 2013, 05:59

Hej, ja bym zainstalował moduł Tapatalk. Super sprawa dla korzystających z forum za pomoca smartfonów.
http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php

Pozdro

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje, pytania, błędy i sugestie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości