Dzisiaj jest 16 kwietnia 2024, 09:40

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Ciekawy motyw z kierunkami

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 205
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 01:13
Lokalizacja: Rzeszow
Motocykl: Honda CBR 1000 RR Fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 17 lutego 2011, 22:01

Mnie zatrzyamli VEctra nieoznakowana u Mnie na wsi w tamtym roq i rowniez doczepił sie do rejestracji ze przygieta i nieczytelna wiec stojac poprostu mu ją przeczytałem :)) wiec On z chasłem ooooo kolego dodowdu juz nie ma wiec ja przepraszam nie jestesmy kolegami Panie władzo i wtedy zapraszamy do radiowozu wsiadłem siedze na to Pan ze dowod zostanie zatrzymany za przadnia opone wiec ja mu na to przepraszam Pana bardzo ale moj mechanik powiedział ze moge na niej przejechac bez zadnych obaw 300-400 km no i To Pan ma mechanika?? Najlepsze było to bo bylem w fazie rozgrzewania opon i Pan władza do Mnie a jak PAn jezdzi Ja mowie przepisowo na co On tak jezdzi albo pijany albo idiota wiec Ja (wkurw) na maxa mowie Wie PAn co wole być uwarzany jak Pan to ujął za idiote niż zeby idiote na nastepnym zakrecie sciagali z płotu dobrze ze obok przejezdzała CIOCIA i wszystko ząłatwiła :))bo było by tak jak w Twoim przypadku Gregory
MateuszO

Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Rejestracja: 26 października 2010, 13:39
Lokalizacja: Rzeszów
Motocykl: SC33 '99
Rok produkcji: 1999

Post » 18 lutego 2011, 20:10

Mateusz Ozog pisze:Mnie zatrzyamli VEctra nieoznakowana u Mnie na wsi w tamtym roq i rowniez doczepił sie do rejestracji ze przygieta i nieczytelna wiec stojac poprostu mu ją przeczytałem :)) wiec On z chasłem ooooo kolego dodowdu juz nie ma wiec ja przepraszam nie jestesmy kolegami Panie władzo i wtedy zapraszamy do radiowozu wsiadłem siedze na to Pan ze dowod zostanie zatrzymany za przadnia opone wiec ja mu na to przepraszam Pana bardzo ale moj mechanik powiedział ze moge na niej przejechac bez zadnych obaw 300-400 km no i To Pan ma mechanika?? Najlepsze było to bo bylem w fazie rozgrzewania opon i Pan władza do Mnie a jak PAn jezdzi Ja mowie przepisowo na co On tak jezdzi albo pijany albo idiota wiec Ja (wkurw) na maxa mowie Wie PAn co wole być uwarzany jak Pan to ujął za idiote niż zeby idiote na nastepnym zakrecie sciagali z płotu dobrze ze obok przejezdzała CIOCIA i wszystko ząłatwiła :))bo było by tak jak w Twoim przypadku Gregory

Nie przejmuj się, mnie i moją CBR też Vectra RJA Y954 zna z zeszłego roku z przekroczenia prędkości... :mrgreen:

A odnośnie kierunków to kozak, grunt to zamontować to ładnie bez drutu i przewody zamaskować. :)

 
Posty: 205
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 01:13
Lokalizacja: Rzeszow
Motocykl: Honda CBR 1000 RR Fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 18 lutego 2011, 21:42

Miś piszesz sie jak cos na słonne po 10 kwietnia ?
MateuszO

Poprzednia

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości