Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 22:59

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

ubezpieczenie / polisa na życie

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 78
Rejestracja: 19 października 2010, 20:34
Lokalizacja: Hindenbur
Pochwały: 1
Motocykl: w poszukiwaniu sc57 lub suzuki k4
Rok produkcji: 1999

ubezpieczenie / polisa na życie

Post » 04 lutego 2011, 21:27

witam

czy ktoś z was posiada jakas niedrogą / niezbyt kosmiczna cenowo polise na zycie / nw itp.
która nie wyklucza urazów spowodowanych jązda na motocyklu

czesto jak czytam warunki umowy towarzystw ubezpieczeniowych to maja skurczybyki wykluczenia np: sport eksremalny itp
chodzi mi o rekompensate za cierpienie,pokrycie kosztów leczenia,wypłata swiadczeń w wyniku smierci i wiele eiele podobnych

róznie w zyciu bywa takze warto cos wykupic
Puszkarze sa slepiiiiii ..!!!

Narazie znalazłem HESTIE ALTIME 101 tys w przypadku zgonu za 106zł na rok
http://www.ergohestia.pl/dla-ciebie/ofe ... ml&print=1

 
Posty: 1629
Rejestracja: 01 maja 2007, 20:22
Pochwały: 10
Motocykl:

Post » 04 lutego 2011, 23:10

wole zyc i nic nie wykupowac ,a kase i tak zawsze mozna wyciagnac o ile nie jestes sprawca wypadku

Awatar użytkownika
 
Posty: 78
Rejestracja: 19 października 2010, 20:34
Lokalizacja: Hindenbur
Pochwały: 1
Motocykl: w poszukiwaniu sc57 lub suzuki k4
Rok produkcji: 1999

Post » 04 lutego 2011, 23:17

ja również nie usmiercam sie na siłe
wystarczy zerknąc na kazde jedno forum motocyklowe w dział"
KU PRZESTRODZE

ale na zimne dmucham ...

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 04 lutego 2011, 23:49

no i cóż Ci z tej polisy ?? Polisa na zycie super.. Tylko co Ty z tego bedziesz miał po śmierci? heh.. a w przypadku złamania jakiegos to ok.. ale powiem tak lepiej nie miec tych wypadków złaman niz potem te pieniadze gowno warte.. moja rada to jeździc bezpiecznie :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 258
Rejestracja: 07 grudnia 2010, 11:23
Lokalizacja: Mława, Sz
Motocykl: było SC 57 B jest GIX 1000
Rok produkcji: 2008

Post » 04 lutego 2011, 23:53

on nic ale może rodzine zabezpieczyc.

 
Posty: 282
Rejestracja: 25 maja 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Motocykl: był zx10r, jest sc57
Rok produkcji: 2004

Post » 05 lutego 2011, 07:45

no ja też pomyślałem w tym roku o polisie i ubezpieczyłem się w avivie na 100tyś za 149zł/m-c. W sumie ubezpieczenie jest ok bo przypadków w których odstępują od wypłaty świadczenia jest mało, a pierwszym moim pytaniem do agenta było czy działa ubezpieczenie w trakcie jazdy na motocyklu no i działa nie ważne czy z Twojej czy z kogoś winy ale ważne żeby być trzeźwym. A przy okazji jest fajne ubezpieczenie w warcie za 200zł/rok które gwarantuje pomoc przy kolizji, złapaniu kapcia, braku paliwa i wszystkich innych okolicznościach które wpłynęły na unieruchomienie pojazdu. Suma której nie może przekroczyć koszt jednorazowej pomocy to 20000tys i ubezpieczenie działa do 400km w RP i poza granicami od miejsca zamieszkania.Chyba tez to wykupie bo juz dwa razy złapałem kapcia w trasie. Szkoda tylko ze nie ma na pół roku takich ubezpieczeń

 
Posty: 74
Rejestracja: 18 lutego 2009, 16:39
Lokalizacja: sjz
Motocykl: 919mono, zx10r,b12R
Rok produkcji: 0

Post » 05 lutego 2011, 09:42

[quote="arek"]. Suma której nie może przekroczyć koszt jednorazowej pomocy to 20000tys
o kurka to sporo
a ile to jest na stare

Awatar użytkownika
 
Posty: 78
Rejestracja: 19 października 2010, 20:34
Lokalizacja: Hindenbur
Pochwały: 1
Motocykl: w poszukiwaniu sc57 lub suzuki k4
Rok produkcji: 1999

Post » 05 lutego 2011, 10:08

sasza_19 pisze:no i cóż Ci z tej polisy ?? Polisa na zycie super.. Tylko co Ty z tego bedziesz miał po śmierci? heh.. a w przypadku złamania jakiegos to ok.. ale powiem tak lepiej nie miec tych wypadków złaman niz potem te pieniadze gowno warte.. moja rada to jeździc bezpiecznie :)


mnie wogóle sie w przypadku wyciagniecia kopyt do przodu ta kasa sie nie sprzyda
ale jak zdazyl zauwazyc RobKlim - jest jeszcze RODZINA która jest najwazniejsza a gadka o bezpiecznej jezdzie mozna sobie w buty wsadzic / smigając 130/150 konnym sprzetem , wiekszosci z nas zapiatala
nie chce wszystkich wsadzac do jednego worka ale taka jest prawda
nie mówiac juz o wymuszeniach / slepych puszkarzach itp - ale to juz inna para kaloszy
nie mam 20 lat i mysle juz dojrzalej/odpowiedzialniej - RODZINA to priorytet
Czesc z nas budzi sie z reka w nocniku jak juz jest zapózno

takze warto cos wykupic a mjatek to niejest
samo temat odnosi sie do "JAKA POLISA" a nie CZY WARTO ?

[ Dodano: Sob Lut 05, 2011 9:14 am ]
arek pisze:no ja też pomyślałem w tym roku o polisie i ubezpieczyłem się w avivie na 100tyś za 149zł/m-c. W sumie ubezpieczenie jest ok bo przypadków w których odstępują od wypłaty świadczenia jest mało, a pierwszym moim pytaniem do agenta było czy działa ubezpieczenie w trakcie jazdy na motocyklu no i działa nie ważne czy z Twojej czy z kogoś winy ale ważne żeby być trzeźwym. A przy okazji jest fajne ubezpieczenie w warcie za 200zł/rok które gwarantuje pomoc przy kolizji, złapaniu kapcia, braku paliwa i wszystkich innych okolicznościach które wpłynęły na unieruchomienie pojazdu. Suma której nie może przekroczyć koszt jednorazowej pomocy to 20000tys i ubezpieczenie działa do 400km w RP i poza granicami od miejsca zamieszkania.Chyba tez to wykupie bo juz dwa razy złapałem kapcia w trasie. Szkoda tylko ze nie ma na pół roku takich ubezpieczeń



AREK - co to za dokładnie polisa klepnij cos wiecej na jej temat

 
Posty: 282
Rejestracja: 25 maja 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Motocykl: był zx10r, jest sc57
Rok produkcji: 2004

Post » 05 lutego 2011, 15:13

sorry za pomyłke. Suma to 20tys PLN a ubezpieczenie nazywa sie WARTA MOTO-ASSISTANCE, jest kilka opcji złota, złota+, platynowa. A szczególowe info znajdziecie napewno na stronie warty albo jakiejkolwiek multiagencji. Są tez opcje dwutygodniowe i miesięczne.

Awatar użytkownika
 
Posty: 78
Rejestracja: 19 października 2010, 20:34
Lokalizacja: Hindenbur
Pochwały: 1
Motocykl: w poszukiwaniu sc57 lub suzuki k4
Rok produkcji: 1999

Post » 05 lutego 2011, 17:48

arek pisze:sorry za pomyłke. Suma to 20tys PLN a ubezpieczenie nazywa sie WARTA MOTO-ASSISTANCE, jest kilka opcji złota, złota+, platynowa. A szczególowe info znajdziecie napewno na stronie warty albo jakiejkolwiek multiagencji. Są tez opcje dwutygodniowe i miesięczne.


moze to tyczy sie motorku a nie naszego zycia ale mamy mniejszy prfoblem z głowy

FAKTYCZNIE NIE GŁUPIE TO : 100 zł dla klientów majacych oc lub ac w warcie:

"Warianty Złoty i Złoty+ - gwarantują Ubezpieczonym (kierowcy oraz pasażerom podróżującym ubezpieczonym pojazdem w chwili zdarzenia) otrzymanie na terenie zarówno Polski jak i Europy niezbędnej pomocy w razie awarii, "innych zdarzeń", wypadku lub kradzieży pojazdu. Świadczenie w ramach tych wariantu polegają na:


pomocy informacyjnej (np. informacja serwisowa, przekazanie wiadomości czy pomoc tłumacza),
pomocy serwisowej (np. serwis na miejscu zdarzenia, holowanie, dostarczenie paliwa),
pomocy w podróży (np. kontynuacja podróży albo powrót do miejsca zamieszkania czy dostępne w wariancie Złotym+ zakwaterowanie),
organizacja pojazdu zastępczego na okres do 5 dni w wariancie Złotym i do 10 dni w wariancie Złotym+.


W wariancie Złotym dla pewnych świadczeń obowiązują kilometrowe ograniczenia odpowiedzialności WARTY. Dotyczą one realizacji świadczeń pomocy serwisowej w następstwie zdarzeń, które wydarzyły się w odległości mniejszej niż 25 kilometrów od miejsca zamieszkania (w przypadku awarii i "innych zdarzeń").
Powyższe ograniczenie nie dotyczy natomiast wariantu Złotego+, w którym poza zniesieniem limitów kilometrowych WARTA oferuje dodatkowo pomoc medyczną i opiekę medyczną.
Umowy ubezpieczenia w tych wariantach zawierane są z sumą ubezpieczenia odpowiednio 10.000 PLN i 20.000 PLN"


OGÓLNE WARUNKI :

http://www.warta.pl/img/wiadomosci/nimg ... 142368.pdf

 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lipca 2023, 21:59
Motocykl: Harley-Davidson Custom
Rok produkcji: 2007

Re: ubezpieczenie / polisa na życie

Post » 06 lipca 2023, 22:08

Zanim zaczniecie rozważać zakup polisy poznajcie [url]https://polisa-na-zycie.pl/historia-ubezpieczen/[/url]. Oczy Wam się otworzą na prawdę!

Historia ubezpieczeń sięga zamierzchłych czasów. Już w starożytnym Egipcie stosowali metody zabezpieczenia na wypadek śmierci, podobne do tych które stosujemy dzisiaj.

https://polisa-na-zycie.pl/historia-ubezpieczen/ -> przeczytaj zanim kupisz
Załączniki
logo.png
https://polisa-na-zycie.pl/
logo.png (7.97 KiB) Przeglądany 1285 razy
[url]https://polisa-na-zycie.pl/[/url]

PostTen post został usunięty przez Wiktorian 06 lipca 2023, 22:29.
Powód: błąd


Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości