Dzisiaj jest 06 maja 2024, 17:16

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Atak na koumnę motocykli

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 378
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 22:42
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 4
Motocykl: CBR 900rr
Rok produkcji: 1998

Post » 06 października 2010, 12:41

Właśnie o tym mówię. Sami widzicie jak stronniczo piszą artykuły, uważają nas za renegatów, wariatów co jeżdżą na jednym kole, a my takimi sytuacjami wcale nie poprawiamy sytuacji. Jakby tych puszkarzy zatrzymali, wybili dwie szyby żeby ich wyciągnąć i rzucili na glebę a potem zadzwonili na policję to sprawa wyglądałaby inaczej. Po pierwsze teraz CLIO wygląda jak po chuligańskim napadzie, prawo ro roszczeń ma puszkarz bo to on zadzwonił na policję. On też jest poszkodowany bo go (ponoć) pobili i zniszczyli mu auto. Pod Tesco, jeśli jakiś świadek się znajdzie, na pewno nie będzie bronił motocyklistów bo to nie oni wyglądali na ofiary.

PS: Nie znam szczegółów zdarzenia więc nie ma co oceniać ich postępowanie. Twierdze jednak, że chłopaki dali się ponieść emocjom co będzie na ich niekorzyść.

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 06 października 2010, 12:50

nie sądze jesli znajda sie swiadkowie (i napewną sa ) ze wjechał pierw jak totalny pomyleniec w kolumne motocyklistow powodujac zagrozenie na drodze oraz zagrozenie zdrowia badź zycia tych motocyklistow i smiejąc sie odjechał uszkadzajac jeszcze jedną maszyne to wezmą go za totalnego idiote a motocyklisci chcieli sie odwdzieczyc za to co on zrobil i pewnie też poniosą kare niestety.

złoza sie na cliowke wszyscy a on zaplaci kazdemu za motocykl :) bo jesli zrobil to celowo firma ubezp. (OC) wypłaci za uszkodzenia lecz potem wyciagnie od niego :)

 
Posty: 321
Rejestracja: 10 lipca 2010, 15:45
Lokalizacja: Połaniec
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR929 FireBlade
Rok produkcji: 2000

Post » 06 października 2010, 13:23

przemoRG pisze:
Macie prawdziwy przebieg wydarzen (wypowiedz Szpadiego od nas):

Powiem wam dokładnie jak to było, bo działo się to prawie na moich oczach.

Za karawanem jechał konwój motocykli, grubo ponad 100 maszyn. Nie liczyłem ale było na prawdę masę ludzi. Walerka znało bardzo dużo kolegów nie tylko z klubów motocyklowych.

Na jednym ze skrzyżowań, praktycznie na ostatnim przed kościołem kolega odpowiedzialny za zabezpieczenie krzyżówek nagle został staranowany przez Clio prowadzone, przez dwóch małolatów z frajerskim wyrazem twarzy. Na dodatek Clio stało jako trzecie i ciągle podjeżdżało okazując swoje niezadowolenie. Nagle wyjechało z kolejki i staranowało wywracając motocykl kolegę. Wbiło się w środek konduktu i potrącając jeszcze jeden motocykl, który się wywrócił (z pasażerką, ale na szczęście nic się nie stało) zaczął uciekać. Przejechał pod prąd, wskoczył na wysepkę oddzielającą pas ruchu i rura. Jak przebijał się przez kondukt zgarnął kilka butów ale nie chciał się zatrzymać.

Na ten widok chłopaki od nas z Kalisza podjęli pościg. 4 maszyny ruszyły dając pozostałym znaki by dalej kontynuowali udział w ceremonii. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu sprawy jaki nastał. Dopadli cwaniaczków na kolejnych światłach. Dwie maszyny zajechały drogę z przodu a dwie z tyły. A te debile zaczęły CENZURA ich jak na CENZURA grze carmageddon. Nie wiem czy szczuny były naćpane, czy co... nie mam pojęcia.
Suchy i Mixol ucierpieli najbardziej... ich maszyny też. Maszyna Seby również. Suchego staranowali tak, że prawie po nim przejechali. Trafił do szpitala.... ale jak się okazało na szczęście nic mu nie jest.

I wyobraźcie sobie, że frajerzy znów chcieli uciec. Posypały się buty i chłopacy chcieli wywlec kierowcę w celu "pouczenia" ;-) że tak się nie robi. W tym czasie dojechało też kilka innych maszyn wypuszczonych z kondutku.

Clio jak wspomniałem chciało dalej uciekać, ale na szczęście po drodze jechali autem koledzy z Łodzi, którzy skutecznie zablokowali autem drogę (ich auto również zostało uszkodzone). Udało im się dorwać CENZURA i dać kilka klapsów (heh, nie chciałbym być w skórze tych szczunów).

Potem przyjechała policja, karetka i zaczęło się wszystko formalnie.

Koniec końcem wina spoczywa na debilach z Clio. Bo tak też faktycznie było.


Ja wiem jedno.
W życiu nie spotkałem się z taką eskalacją nienawiści w kierunku motocyklistów jadących w dużej grupie. W życiu.
Wiem też jedno, są u na Kozaki (SZACUNEK), którym nie jest obojętne to że ktoś popełni wykroczenie i będzie myślał że mu się upiecze.

Jestem z natury spokojny i przyjacielsko podchodzący do życia ale gdy spotykam się z taką agresją uwierzcie mi sam z przyjemnością spuściłbym wperdol.

Co do komentarzy to już ocena każdego indywidualna. Wy doskonale wiecie, że klubu to nie jakieś gangi lecz mocniej zorganizowani przyjaciele, mający swoje barwy których łączy mocna więź i nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać.

Dziwi mnie to, że ludzie tak łatwo dają się zwieść plotkom i pogłoskom... ale cóż nie od wczoraj wiadomo, że co głupi nie usłyszy to zmyśli.....

Wczorajszy incydent ma jeszcze jeden bardzo przykry aspekt. Mianowicie nie pozwolono nam uczcić należycie odejście Walerka i zakłócono ten smutny przejazd w Jego ostatniej drodze.


W inne CENZURA nie wierzcie.



To podobno najprawdziwszy przebieg tej sytuacji.

Rozumiem kolegów którzy nie popierają zachowania motocyklistów, ale serio jest dużo osób w moim wieku i nie wiele starszych ( przykład tych z clio, pewnie też jakieś łebki) że manto sie należy, teraz jest "era" takich cwaniaczków JP i tym podobnych :wnerwiony:

 
Posty: 22
Rejestracja: 15 października 2008, 12:33
Lokalizacja: KUTNO
Motocykl: CBR 929 RR
Rok produkcji: 2000

Post » 06 października 2010, 13:24

Szacunek dla ludzi z honorem ,którzy dokopali kierowcom autka!!jeśli ktoś wierzy w nasze "bezwzgledne,nieskazitelne"prawo ,sprzyjające cwaniakom i złodziejom ,zycze dalszej utopijnej egzystencji...kmiotkom z auta "napewno"mandat przemówił by do rozsądku :brawo: godność osobista to podstawa,i jej bronili motocyklisci,moze w sposób godny rycerza ;) ale ten dla tych wymoczków z samochodu pewnie okazał sie najskuteczniejszy,pozdrawiam i szerokosci

Awatar użytkownika
 
Posty: 430
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:23
Lokalizacja: Kobyłka
Pochwały: 5
Motocykl: 954 RR
Rok produkcji: 2003

Post » 06 października 2010, 14:14

krzybiel pisze:
MaciekM pisze: koleś spowodował kolizje i uciekł z miejsca, robił to specjalnie

I to upoważnia Was do tego, żeby go w biały dzień na oczach świadków pobić i zdewastować mu auto!? Trzeba było go zatrzymać i wezwać policję. Samowolki to można sobie robić w Somalii, a nie w europejskim demokratycznym kraju. Jeżeli uważacie, że samemu można wymierzać sprawiedliwość, to takie coś nazywa się anarchia. I uwierz mi, że nie chciał byś mieszkać w takim państwie!
Jeszcze raz powtarzam, zachowali się tak samo jak kierowca clio, jedni i drudzy siebie warci!
Takie zdarzenia tylko potwierdzają fakt, że 80% użytkowników motocykli w Polsce to idioci, szpanerzy i bezmózgowce!


Po pierwsze nie Nas bo mnie tam nie było
po 2 ciekawe czy jak by ci sie do domu włamał koleś i np , pobił twoja żone, albo dzieci to też byś go obezwładnił ( w taki sposób żeby nie zrobic mu krzywdy) i grzecznie czekał na policje?
a po 3 ty zachowujesz sie jak ci wszyscy ludzie którzy wrzucaja motocyklistów do jednego workam ja jak jade motocyklem jade jak mi sie podoba a nie zastanawiam sie co pomyślą kierowcy o mnie ( i o reszcie motocyklisów utorzsamiajac ich ze mna) i tak samo jeżdze puszką.

Awatar użytkownika
 
Posty: 378
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 22:42
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 4
Motocykl: CBR 900rr
Rok produkcji: 1998

Post » 06 października 2010, 14:34

MaciekM pisze:jak by ci sie do domu włamał koleś i np , pobił twoja żone, albo dzieci to też byś go obezwładnił ( w taki sposób żeby nie zrobic mu krzywdy) i grzecznie czekał na policje?

Dom to teren prywatny gdzie masz prawo nawet zabić w obronie własnej, a nie miejsce publiczne monitorowane kamerami.
MaciekM pisze:a po 3 ty zachowujesz sie jak ci wszyscy ludzie którzy wrzucaja motocyklistów do jednego worka

Prztoczę Ci tytuł artykułu "Głogów: Motocykliści zdemolowali auto", "Nie warto zadzierać z motocyklistami ". Jak widzisz nikt się nie będzie zastanawiał czy jesteś dobrym czy złym człowiekiem. Nikt nie wnika czy mieli racje czy nie.

[ Dodano: Sro Paź 06, 2010 2:40 pm ]
MaciekM pisze:nie zastanawiam sie co pomyślą kierowcy o mnie ( i o reszcie motocyklisów utorzsamiajac ich ze mna)

Tu nie chodzi o to co myślą ale co mogą zrobić. Mój kolega wyprzedzał autobus, będąc na wysokości kierowcy, kierowca autobusu skręcił w niego (prawdopodobnie żeby mu przeszkodzić, mógł go zabić). Na szczęście nie doszło do wypadku, ale jakby doszło to wiecie jakby to opisali? "Śmierć motocyklisty podczas brawurowego wyprzedzania".

[ Dodano: Sro Paź 06, 2010 2:45 pm ]
PS; Szacunek dla chłopaków za odwagę i mam nadzieje że to kolesie z Clio będą mieli problemy.

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 06 października 2010, 18:30

olsen pisze:kierowca autobusu skręcił w niego (prawdopodobnie żeby mu przeszkodzić, mógł go zabić).


raz tak miałem jadac pionem a z naprzeciwka totalny kretyn w tirze skrecil czesciowo na moj pas chcąc mnie postraszyć .. co ja idiota.. :/

 
Posty: 695
Rejestracja: 28 marca 2010, 19:39
Lokalizacja: Wyszogród
Pochwały: 3
Motocykl: Było 954rr jest R1 Rn12
Rok produkcji: 2002

Post » 06 października 2010, 19:26

Co tu gadać emocje wzięły górę nad rozsądkiem i pewnie każdy na miejscu chłopaków postąpił by tak samo w takiej sytuacji ;)
A stereotyp motocyklisty został już tak głęboko utarty w świadomości ludzi, że raczej nie da się go zmienić dopóki takiemu osobnikowi nie pokarzesz czarno na białym, że jest inaczej :wnerwiony: ale podobnie jest z kierowcami BMW i o tym też coś wiem :wnerwiony:

 
Posty: 54
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:03
Lokalizacja: *********
Motocykl: rower
Rok produkcji: 0

Post » 07 października 2010, 08:19

MaciekM pisze:po 2 ciekawe czy jak by ci sie do domu włamał koleś i np , pobił twoja żone, albo dzieci to też byś go obezwładnił ( w taki sposób żeby nie zrobic mu krzywdy) i grzecznie czekał na policje?

Jesteś śmieszny :) Co ma piernik do wiatraka!? Obezwładnić kogoś, a porozbijać mu auto, to pewna różnica, szkoda, że Ty tego nie zauważasz :(

MaciekM pisze:a po 3 ty zachowujesz sie jak ci wszyscy ludzie którzy wrzucaja motocyklistów do jednego workam

I tutaj też się mylisz, ja wrzucam do dwóch worków, tak jak pisałem wcześniej ale Ty masz problemy z czytaniem więc Ci to wyjaśnię jeszcze raz. Pierwszy worek to 80% idiotów, a drugi 20% normalnych użytkowników motocykli. W którym Ty jesteś? Po Twoich wywodach chyba jest oczywiste, że w tym pierwszym :P

[ Dodano: Czw Paź 07, 2010 8:21 am ]
Wariat79 pisze:ale podobnie jest z kierowcami BMW i o tym też coś wiem :wnerwiony:

Oj, ale zaraz Ci się dostanie od dresiarzy :D Jakby co, to ja japońcami jeżdżę :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 430
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:23
Lokalizacja: Kobyłka
Pochwały: 5
Motocykl: 954 RR
Rok produkcji: 2003

Post » 07 października 2010, 09:41

krzybiel pisze:MaciekM napisał/a:
po 2 ciekawe czy jak by ci sie do domu włamał koleś i np , pobił twoja żone, albo dzieci to też byś go obezwładnił ( w taki sposób żeby nie zrobic mu krzywdy) i grzecznie czekał na policje?

Jesteś śmieszny :) Co ma piernik do wiatraka!? Obezwładnić kogoś, a porozbijać mu auto, to pewna różnica, szkoda, że Ty tego nie zauważasz :(


ja widze to że koleś w samochodzie porozbijał kilka motocykli i zrobił krzywde kolegom tych chłopaków, wiec nadal twierdze ze im sie należało.


krzybiel pisze:a po 3 ty zachowujesz sie jak ci wszyscy ludzie którzy wrzucaja motocyklistów do jednego workam

I tutaj też się mylisz, ja wrzucam do dwóch worków, tak jak pisałem wcześniej ale Ty masz problemy z czytaniem więc Ci to wyjaśnię jeszcze raz. Pierwszy worek to 80% idiotów, a drugi 20% normalnych użytkowników motocykli. W którym Ty jesteś? Po Twoich wywodach chyba jest oczywiste, że w tym pierwszym :P


To dobrze że chociaż ty jestes normalny, chyba tu na forum musimy ci podziękować że poprawiasz nam opinie bo przeciez wiekszosc z nas to debile.
a może jeszcze oprócz debili i normalnych są jeszcze super wybitni motocykliści ? jak byś mógł podać procentowo uwzględniając tych trzecich:)
Szczerze mówiąc myśle ze dyskusja z toba nie ma sensu, ty idz nie wiem może do kościułka i żyj w zgodzie z chorymi przepisami a ja pójde porobić coś debilnego ( aaa i nie obrażaj innych bo kiedyś możesz sie zdziwić , chyba że robisz to tylko na forach)

 
Posty: 54
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:03
Lokalizacja: *********
Motocykl: rower
Rok produkcji: 0

Post » 07 października 2010, 10:04

MaciekM pisze: aaa i nie obrażaj innych bo kiedyś możesz sie zdziwić , chyba że robisz to tylko na forach)

Z chęcią Ci prześlę adres na priva i zapraszam kozaku :P

Awatar użytkownika
 
Posty: 660
Rejestracja: 02 marca 2009, 21:45
Lokalizacja: Olesno
Pochwały: 4
Motocykl: HONDA CBR 1000RR
Rok produkcji: 2004

Post » 07 października 2010, 10:08

:/ Panowie nie ma co się denerwować i obrażać nawzajem. Myślę, że i tak jedni przyznają im rację a inni nie i tyle. Ale forum to nie miejsce na obelgi, jak coś to takie rzeczy na PW i tyle :wnerwiony:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości