Dzisiaj jest 04 maja 2024, 14:16

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Zdarzyło się na drodze ...wykroczenie!! Co robić???

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 18 września 2013, 20:03

OZI nie strasz chłopa :| Ale na kogo trafisz w sądzie nikt nie wie to loteria.

Awatar użytkownika
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 listopada 2010, 15:52
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 9
Motocykl: k8 1000 / F3 stunt
Rok produkcji: 2000

Post » 18 września 2013, 20:31

MILO pisze:OZI nie strasz chłopa :| Ale na kogo trafisz w sądzie nikt nie wie to loteria.


Wcale nie mam na celu nikogo tu straszyć. Kolega zwrócił się z prośbą o pomoc więc go tylko informuje jakie mogą być tego konsekwencje. Nie wiemy tylko czy kiedykolwiek kolega był wezwany w sądzie w jakimś charakterze? Tam nie ma żartów :)

Skoro czujesz się na siłach i jesteś w stanie przed sądem wiarygodnie przedstawić sytuację z punktu widzenia, że nie jesteś sprawcą wykroczeń to walcz :)

 
Posty: 18
Rejestracja: 04 lipca 2013, 08:21
Lokalizacja: Warszawa/Janówek
Motocykl:

Post » 14 października 2013, 13:22

Prawda leży gdzieś po środku...kiedyś mój brat nie przyjął mandatu za przejazd przez namalowaną na jezdni wysepkę. Został wezwany do sądu, gdzie zeznania policji nie trzymały się kupy...niemniej jednak jeden potwierdził słowa drugiego i mój brat dostał mandat.
Natomiast mój znajomy zeszłej jesieni wjechał na skrzyżowanie na pomarańczowym świetle bo po prostu pomarańczowe światło zapaliło się w ostatniej chwili i faktycznie tak było - nie było to tzw ciemne zielone :)
Poszedł na sprawę, użył rzeczowych argumentów: pomarańczowe światło w ostatniej chwili, słaba widoczność bo padał deszcz, niska przyczepność i możliwość poślizgu podczas gwałtownego hamowania...a poza tym policja stała kilkaset metrów od skrzyżowania więc sami do końca nie byli pewni tego co mówią...i sprawa została umorzona :)

Poprzednia

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości