Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 14:49

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Dainese Laguna Seca Pro 1pc

Kupiłeś nowy motocykl, przerobiłeś moto ? tu możesz się tym pochwalić :)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 12:38
Lokalizacja: Kozienice
Motocykl:

Post » 02 kwietnia 2012, 18:34

super, dzięki za odpowiedzi. Hmm jak patrzę na allegro na ceny to rzeczywiście Laguna Seca Pro jest w tym sklepie w takich normalnych allegrowych cenach... za to GP-Pro jest najtańsze na allegro ( przynajmniej kurtka ) i cena jest dużo poniżej tego co jest normalnie oferowane - ciekaw jestem czy to nie jest właśnie model z poprzednich sezonów , ale skoro mówisz, że sprzedawca nie oszukiwał na Dainese to na Alpinestars pewnie też by nie oszukiwał.

Mi gościu mówił o 2-3 tygodniach czekania a nie 3 miechach - mam nadzieje , ze tak de facto by było , bo już naprawdę potrzebuję nowych ciuchów.

Jak to działało z zaliczką u Ciebie ? Na allegro jest napisane że w grę wchodzi wyłącznie opłata z góry za całość zamówienia ?

Dalej nie jestem pewny co do wyboru między Laguna Seca Pro a GP - Pro. Nie wiecie czy gdzieś testują kombinezony tak jak Sharp testuje kaski ^^ tak, żebym mógł wiarygodnie ocenić na co lepiej wydać te 3300 złotych, o się bardziej przyda... ( głównie śmigam po mieście, dużo, dużo rzadziej uda mi się na tor wyskoczyć) , bo pewnie szansa że znajdę kogoś kto jeździł i w jednym i drugim jest bliska zeru :P

A co do RC-1 to wiem , ze jest to poprzednik GP-Pro, ale słyszałem, że GP-Pro jest znacząco lepsze jakościowo niż RC-1 - nie wiem czy to prawda, więc byc może również daje rade jak Laguna Seca Pro.

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 20 maja 2008, 23:24
Lokalizacja: Leżajsk/Wiedeń
Pochwały: 4
Motocykl: SC28,SC33,SC57b,CR250, SC59/08, SC59/2012
Rok produkcji: 2012
Samochód: A5

Post » 02 kwietnia 2012, 19:34

Z zaliczką tak się dogadałem, że zapłace na raty. Zeszło tak długo, bo była zima i tylko na zamówienie. Kombiak musiał być zamówiony, uszyty i wysłany prosto z włoch. jeszcze jakas śnieżyca we włoszech doszła, potem jakis strajk makaroniarzy (sprawdzałem na necie) i dlatego tak sie przeciągnęło. Ja nie kupowałem przez allegro tylko przez ich stronę.
Jeśli chodzi o porównanie kombiaków ja sie troche sugerowałem filmikami na Youtube. masz tu przykłady:
alpina
laguna seca pro 1pc
może troche Ci to pomoże.

 
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 12:38
Lokalizacja: Kozienice
Motocykl:

Post » 03 kwietnia 2012, 10:45

Super, wielkie dzięki za pomoc! Czy nie orientuje się ktoś czy przymierzę gdzieś w WWA kombinezony/kurtki Dainese ?

pooglądałem te testy które mi podesłałeś (i inne) zacząłem się również zastanawiać nad Dainese T. Avro P. 1pc ( kombinezon roku 2011 wg Revzilla.com) , ale jest to kombinezon jednoczęściowy, a ja raczej szukałem czegoś dwuczęściowego.

Z drugiej strony na revzilla.com jest do kupienia Dainese T. Avro P. dwuczęściowy, ale jest w cenie niższej niz 1 pc i w dodatku niższej niz Laguna Seca , więc nie wiem czy to nie jest jakiś stary model... zresztą na stronie motofreak.pl brak tego kombi w wersji dwuczęściowej...

sam w sumie nie wiem, chyba skłaniam się w stronie Dainesa, gorzej że nie jestem pewny rozmiaru- a nie mam pojęcia gdzie można znaleźć w WWA Dainese. Nie wiem czy rozmiarówki Dainese i A-stars są dokładnie takie same ? Przymierzając Alpine w Liberty Motors w Wawie najbardziej pasowała mi kurta w rozmiarze 52 i spodnie w rozmiarze 50 ( tam można by tak to kupić, niestety w wypadku zamówienia z motofreak.pl będę się musiał zdecydować na całość w rozmiarze 50 lub 52 )

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 20 maja 2008, 23:24
Lokalizacja: Leżajsk/Wiedeń
Pochwały: 4
Motocykl: SC28,SC33,SC57b,CR250, SC59/08, SC59/2012
Rok produkcji: 2012
Samochód: A5

Post » 03 kwietnia 2012, 18:47

Rozmiarówki są kompletnie różne od siebie!
Mierzyłem Berika kumpla 2pc, rozm 48 i był idealny na mnie. Mierzyłem kumpla T-schula 2pc i 48 było dobre. Natomiast przy 1pc jest troche inaczej, no i najlepiej przymierzyć. Ja mam 174cm i 75kg i 1częściowy danese laguna seca pro jest na mnie idealny. A 48który przyszłedł mi najpierw nie mogłem dopiąć.
Motofreak nie mieli mojego kombiaka tzn. koloru. Ale ściągają na zamówienie. Więc dopytaj. Dobierz rozmiar dokładnie bo zwrot do motofreak bedzie Cie kosztować 150zł + wysyłka do krakowa.... mnie wyniosło w sumie 240zł.... w błoto, nie licząc tego że gdyby rozmiar był ok za pierwszym razem, obiecali dać mi 70zł upustu = 310zł..... a to koszt np wymiany oleju i filtrów:)

 
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 12:38
Lokalizacja: Kozienice
Motocykl:

Post » 03 kwietnia 2012, 19:32

no ja właśnie tez mam obiecany upust, tylko nie mogę znaleźć nigdzie w WWA miejsc do przymierzenia tych kombików...

Rozważałem jeszcze Aspide'a dwuczęściowego bo jest niewiele droższy a to chyba model wyżej jednak w motofreak.pl maja wersję dwuczęściowa tylko w jednej kolorystyce ( biało-niebiesko-czarnej) podczas, gdy ja szukam czarnego (w całości lub większości ) kombiaka ( a ta jest dostępna na revzilla.com )

Anyway, wielkie dzięki za pomoc Jony !!

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 20 maja 2008, 23:24
Lokalizacja: Leżajsk/Wiedeń
Pochwały: 4
Motocykl: SC28,SC33,SC57b,CR250, SC59/08, SC59/2012
Rok produkcji: 2012
Samochód: A5

Post » 03 kwietnia 2012, 19:51

Nie ma za co Doc, wiem ile nerwów sam zjadłem szukając kombiaka, więc choć tyle mogę pomóc.
Tu masz linka do wyszukiwarki dainesa gdzie są ich sklepy. Wpisz PL i coś może znajdziesz, a potem po kolei według nazw sklepów na google. Powodzenia
Dainese storelocator

[ Dodano: Wto Kwi 17, 2012 8:38 pm ]
Dainese przeszedł pierwsze próby. Nawinąłem jakies 200km w 2 dni. Wrażenie dziwne, zupełnie co innego niż w kombi 2czesciowym, wygodnie, choć czujesz że z każdej strony opina cie szczelnie skóra. Wygodnie, Śmieszne uczucie przy większych prędkościach, powietrze płynące przez garb wieje po plecach:) I polecam wersje z perforacją!!! było 15stopni a było mi ciepło ale nie gorąco. Ma super wentylację.
narazie tylo....

Awatar użytkownika
 
Posty: 56
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 23:24
Lokalizacja: Zachodnio
Motocykl:

Post » 17 grudnia 2013, 01:36

Koledzy, wiem ze już po czasie, ale możliwe ze wypowiedz komuś sie przyda. Smigałem dwa sezony w Laguna Seca 2pc. Kombinezon rewelacyjny. Zdecydowałem sie sprzedać... Ale tylko dlatego ze wyszedł model 2014r. Już lada dzień przesyłka dojdzie do mojego lokalnego dilera u którego robię wszystkie zakupy i szczerze polecam Kombinezon.pl. Mnóstwo kombinezonów, butów, kasków, rękawic i akcesoriów do przymierzania, a co najważniejsze do kupowania od ręki!!!
Rewelacyjne podejście do tematu znających sie na temacie ludzi. Obecnie mają atrakcyjne promocje.
Polecam.

Pozdrawiam Julson.

Poprzednia

Wróć do Mój Fireblade, nasze motocykle, nowe nabytki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości