Dzisiaj jest 29 marca 2024, 06:47

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Nowy nabytek & prośba o pomoc

Kupiłeś nowy motocykl, przerobiłeś moto ? tu możesz się tym pochwalić :)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2017, 11:17
Motocykl: Honda CBR RR Fireblade 929
Rok produkcji: 2000

Nowy nabytek & prośba o pomoc

Post » 06 maja 2017, 12:04

Witam
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy CBR RR Fireblade (929) z 2000 roku.

To pierwsza moja Honda na dwóch kołach i na pewno zostanie zemną na długo.
W związku z powyższym pomimo jej naprawdę dobrego stanu chciałbym ją bardziej spersonalizować.

Proszę o wskazówki dotyczące moich pytań ...

Przeglądałem już forum ale jeśli przeoczyłem już poruszany wątek to sorki i proszę o odnośnik do źródła.
.
1. Gdzie można dostać oraz w jakiej cenie podobną lampę :
https://www.youtube.com/watch?v=OVG9pPLW_90

2. Gdzie dostanę Undertail (możliwy błąd w pisowni) - interesuje mnie jak najbardziej zgrabny tj. płaski. Kierunki i podświetlenie tablicy rejestracyjnej przerzucone do lampy tylnej a sama tablica bez ramki bezpośrednio do przedmiotowego wypełnienia. Najlepiej gdyby miał już przeniesioną wkładkę zamka od spodu lub inaczej rozwiązane otwieranie schowka.

Mam też kilka pytań dot. usterek: -

1. Światłą przód zostały przerobione dawno temu na ksenony. Przy załączaniu świateł długich ksenon świateł mijania zaczyna mrugać ... Czym to może być spowodowane ?

2. Jakie są seryjne żarówki postojowe ?

3 W tylnym świetle LED nie zawsze załączy się podświetlanie tablicy rejestracyjnej... Czym to może być spowodowane ?

Z góry dziękuje za pomoc. Przepraszam za wysyp tylu pytań już w pierwszym poście ale wiadomo człowiek chce wypieścić nowy nabytek.
Pozdrawiam...
Załączniki
Honda.jpg
Pozdrawiam
Dzięki
Maq

 
Posty: 660
Rejestracja: 13 sierpnia 2013, 11:00
Lokalizacja: Tarnów
Pochwały: 20
Motocykl: CBR1100XX
Rok produkcji: 2001

Re: Nowy nabytek & prośba o pomoc

Post » 07 maja 2017, 09:56

1. Projekt indiwidualny ale koszt około 800zł w firmach wyspecjalizowanych w takich przeróbkach . Na alegro znajdziesz sobie och ogłoszenia i robia na indiwidualne zamówienie .
2. Puig , bikeplast , allegro alliexpress itp tam szukaj . Ja u sieibe sam zrobiłem bo nie miałem zamiaru płacić 300zł za kawaęł plastiku ...

3. Może brakuje mu prądu , sprawdź oraz jeśli chiński ksenon to ruwnie dobrze żarnik już się andaje do kosza .
4. typ 5w5

5. Gdzieś ma słaby styk lub kiepsko połączone .

Awatar użytkownika
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 listopada 2010, 15:52
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 9
Motocykl: k8 1000 / F3 stunt
Rok produkcji: 2000

Re: Nowy nabytek & prośba o pomoc

Post » 07 maja 2017, 10:53

Gratulacje zakupu!
Moto niech Ci służy jak najdłużej ale jak nadal chcesz być szczęśliwy to wywal ten ksenon i wszystko co zbędne i pobiera prąd... alternatory w 929 nie mają litości :) Pozdrawiam!


Wróć do Mój Fireblade, nasze motocykle, nowe nabytki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości