Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 15:52

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

GoPro HD HERO 2

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 67
Rejestracja: 22 lipca 2010, 09:34
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: CBR 954
Rok produkcji: 2002

Post » 19 stycznia 2013, 13:50

pewnie w sezonie powrzucam filmiki bo w 954 zainwestowalem przez zime pare groszy i zyskala kilka koni do tego wszystkie czesci eksploatacyjne nowe: napęd opony filtry regulacje itp wiec bede szalał

do tego brat podrzucił mi motyw malowania i chyba wyrobie sie przed sezonem:
cała czerwona i znaczki flasha na baku a na owiewkach pioruny takie jak ma na rekawicach

[ Dodano: Wto Sty 22, 2013 11:04 pm ]
testował ktoś te przylepce z her2 motorsport bo troche mnie panika bierze ze kamerka za 1200 odpadnie mi podczas jazdy pod kola jakiegos samochodu

 
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2011, 14:00
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha R6 Track Bike
Rok produkcji: 2008

Post » 23 stycznia 2013, 23:55

nie odpadnie na 100% :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 155
Rejestracja: 17 czerwca 2010, 16:45
Lokalizacja: W-wa
Pochwały: 8
Motocykl: SC57
Rok produkcji: 2004

Post » 09 lutego 2013, 01:53

To generalnie w temacie GP HII to przelatałem z kamerką cały sezon i jestem mega zadowolony. Jakość między jedynką i samo użytkowanie w stosunku do GR HI to przepaść.
Czy warto ładować kasę w GO HIII? Jak już to tylko w wersję max, która nie jest tylko GP HII w nowym opakowaniu... Osobiście trójką się jeszcze nie bawiłem, ale że i tak rozważam zakup drugiej to może niebawem coś zademonstruję z tego jak się sprawuje kamera.

Co do zużytkowania na codzień w ujęciu GP HII - starczy aż nadto dla normalnych zjadaczy chleba. Jedynki bym unikał - tanio można wyrwać ale marna jakość w stosunku do dwójki.
Kiedyś mówiłem, że pokażę jaki obraz daje ale nie bardzo był czas. Ostatnio coś powrzucałem nowego, zatem poniżej parę linków z YT + komentarz.

O czym warto wiedzieć:
- kamerka na kasku daje fajny obraz ale... łbem buja strasznie i w zasadzie powyżej 200km\h nie da się normalnie jechać.Tak na prawdę do 160 a dalej to trochę się robi smuteczek, i trzeba kombinować i szukać pozycji, ale mimo to ładnie wygląda - tutaj nagrywane również w dobrym świetle

- mocowania dostarczone razem z kamerką dają duże pole manewru. Na kask nalepka, na resztę sprzęta wystarczy dostarczona w wersji Motorsport przyssawka i w zasadzie kamera w tym zestawie nie do zgubienia: boczek przy kole pod kierunkiem , albo szyba (oba filmy w słabym świetle) nie stanowi problemu. Montowałem ją również na zadupku (to akurat jeszcze GP HI także widać różnicę, wszystkie filmy renderowane w tym samym sofcie, do tego samego formatu, na takich samych nastawach), także robiłem z nią różne inne rzeczy montowałem ją w różnych innych miejscach, i pomimo tego, że czasami miałem tylko parę sekund na zamontowanie to nikt mi kamery nie zgubił (tu też GP HI ale uchwyt jest ten sam), rwiesz na gumę i ciężko opadasz a kamera i tak trzyma

- ogólnie kamera nie do zniszczenia, z cała masą dodatków do nabycia, można nią walnąć w ścianę a i tak nie przestanie nagrywać, parę razy mi upadła, wpadła pod koła pojazdów i jedynie co to porysowała się obudowa... sprzęt nie do zabicia, i pasowało by tu hasło reklamowe butów BK "prędzej ty pękniesz"

- nie polecam nagrywania z nakładka wodoszczelną o której producent mówi żeby stosować przy większych prędkościach z kamerą na zewnątrz bo dźwięk jest z d... - tutaj widać też jak kamerka wyciąga obraz w sztucznym oświetleniu

- jeśli chcesz uzbroić kamerkę w monitor, to nie na długim ramieniu bo miota kamerą strasznie - nie pokażę bo nie warto :)

- zestaw trochę odstaje, więc jak chcecie ponapinać ostro, to żeby się swobodnie poskładać trzeba kamerę dać niżej ale wówczas słąbszy efekt - oczywiście kamera montowana do paku przyssawką

- jednak wszystko zależy od tego jak się ją zamocuje, raz złapie lepiej a raz gorzej, to tego problemem jest przenoszenie drgań, które daje wrażenie falującego obrazu + "trzaski" i "skrzypienie" na dźwięku

I to tyle, dziękuje za uwagę :) Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości osób niezdecydowanych.

 
Posty: 156
Rejestracja: 14 lutego 2010, 13:59
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: kawasaki zx 10r
Rok produkcji: 2006

Post » 05 października 2013, 22:25


Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 21:58
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Honda Crosstourer
Rok produkcji: 0

kamerki GoPro Hero 3+

Post » 07 października 2013, 06:08

GoPro właśnie ogłosiło wprowadzenie nowych modeli kamer. Seria nazywa się Hero3+.
Najważniejsze zmiany:
- mniejsza i lżejsze do 20%
- żywotność akumulatora wydłużona do 30%
- lepszej jakości obiektyw
- lepszy obraz przy słabym oświetleniu

Więcej informacji (cały tekst) :  http://twojepc.pl/news29804/Dwie-nowe-w ... ero3-.html

 
Posty: 47
Rejestracja: 11 lipca 2012, 11:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Motocykl:

Post » 07 października 2013, 17:28

Ja posiadam GoPro Hero 3 SILVER i jestem bardzo zadowolony. Kamerka z Play'a za przejście do sieci. hihi:

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 08 października 2013, 08:22

JacekJ tak trzymać ;) Widzę że myślisz w "tym" dobrym kierunku ...

Sam posiadam GoPro Hero3 WHITE i jestem zadowolony. Do codziennej zabawy super. Dla mnie 1080p jest wystarczające.

Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Rejestracja: 29 marca 2010, 16:27
Lokalizacja: Dolnośląskie
Pochwały: 3
Motocykl: Sprzedany
Rok produkcji: 2002

Post » 26 października 2013, 14:45

Panowie w jakim programie edytujecie filmiki? Jaki macie sprzęt?

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 26 października 2013, 17:05

Elo, Ja zaczynam wiec mi wystarcza Movie Maker. hihi:

 
Posty: 156
Rejestracja: 14 lutego 2010, 13:59
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: kawasaki zx 10r
Rok produkcji: 2006

Post » 26 października 2013, 19:33

Jestem posiadaczem kamerki go pro hero 3 black,filmiki naprawde super wychodzą,to co mnie załamało to to że bateria trzyma mniej wiecej od 1h /1.5h :(w tym temacie to mega porażka:(ale podobo producent nastawił się głównie na zarobku akcesoryjnym!takie czasy że wszyscy tylko myslą o kasie:(jakby ktos był zainteresowany chcem ją sprzedac za 1800 zika,używalem ja moze z 3/4 razy wiec jest nowa,do tego dorzucam ramke do auta,dwa akumulatorki czyli z orginalna bateria jest ich trzy sztuki,dorzucam karte 32(10),pozdr Arek 608006762

Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Rejestracja: 29 marca 2010, 16:27
Lokalizacja: Dolnośląskie
Pochwały: 3
Motocykl: Sprzedany
Rok produkcji: 2002

Post » 26 października 2013, 19:53

Emzeta zamiast kupować dodatkowych baterii mogłeś baterry backpack wziąć, wydłuża to dwukrotnie żywotność baterii, ale minusem jest waga. Mi bateria też trzyma około 1,5 godz, jednak zauważyłem że czas pracy mocno zależny jest od jakości filmu.
MILO a jakiego masz kompa? ja mam lapka jak w linku, ma już ponad 3 latka i w jakości 1080 protune nawet nie ma mowy żeby go załadować do movie maker'a a nawet w odtwarzaczu nie idzie płynnie, dźwięk potrafi spóźniać się nawet o 3 sekundy za akcją :(
http://www.x-kom.pl/p/66468-notebook-la ... 7hp64.html

 
Posty: 156
Rejestracja: 14 lutego 2010, 13:59
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: kawasaki zx 10r
Rok produkcji: 2006

Post » 26 października 2013, 20:07

Wiem ze można dokupić:)ale jeśli jest to stworzone do nagrywania bardzo istotnych zdarzeń oby nie wypadków!!!to sorry ale powinna trzymac dłużej:)co do kompa mam taki sam:)i tez mi sie cieło na początku:(nie wiem jak to zrobiłem ale teraz na windows media player chodzi mi normalnie,nie przycina sie i dzwiek jest ok,po drugie wiesz kupuja kamerke za 2 tys nie mam ochoty CENZURA nastepnego tysiaka na dodatkowe baterie lub akcesoria aby nagrac godzinke dłużej,pozdr

PoprzedniaNastępna

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości