Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:42

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Buzer

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 listopada 2010, 15:52
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 9
Motocykl: k8 1000 / F3 stunt
Rok produkcji: 2000

Buzer

Post » 31 lipca 2016, 00:02

Witam!
Potrzebuję porady w wyborze buzera w dużym stopniu z przeznaczeniem do stuntu. Okazało się, że nie jestem tak twardy jak mój loomp F3. Zamiast kupować litrami Octenisept i pauzować przez miesiąc wolę zainwestować w coś w miarę solidnego. Myślałem nad FOX-em TITAN ale zaniepokoiły mnie identyczne buzery Rainers, X-Factor. Czy jest jakaś różnica między tymi ochraniaczami w jakości? Rozważam jeszcze 661 Vapor oraz G6 Balistic. Ewentualnie może macie jakieś inne propozycje co zdało by egzamin.

 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2016, 14:18
Motocykl: GSX-R
Rok produkcji: 2006

Re: Buzer

Post » 31 lipca 2016, 11:41

Jeżeli chodzi o produkty FOX'a oraz innych producentów w dużej mierze płaci się za markę.

Nie wypowiem się nt. produktów marki X-Factor, bo nie miałem z nimi do czynienia.

Jeśli zaś chodzi o produkty Rainers'a mogę je spokojnie polecić, handluję nimi od miesiąca i jakościowo są wykonane bardzo dobrze. (buty i kurtki są wykonane na wysokim poziomie, a produkty są tańsze, bo marka jest po prostu słabo rozreklamowana w Polsce).

Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej Rainersa, proszę o kontakt mailowy: info@motorsportstore.pl
Zbroja Rainersa znajduje się na naszej stronie (jeżeli bedziesz zainteresowany, daj znać a sprawdzimy dostępność - koniec sezonu, sporo rozmiarów jest już niedostępnych):
http://motorsportstore.pl/product-pol-725-Zbroja-RAINERS-DRAGO-czarno-czerwona.html


Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości