Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 00:52

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Bielizna chłodząca

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 682
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 15:32
Lokalizacja: Starachowice
Pochwały: 4
Motocykl: SC59
Rok produkcji: 2008
Samochód: E61 525d

Re: Bielizna chłodząca

Post » 19 kwietnia 2016, 11:57

Jak odbierałem kombi to dostałem w dobrej cenie Dainese D-Core Dry:

Obrazek

Opinii w PL na temat tej bielizny w ogóle nie ma(lub ja nie potrafię znaleźć :P), ale "podobno" to najwyższa półka. Do końca jeszcze nie wiem jak to działa, ale jak przymierzałem w domu całe kombi to po czole i na rękach normalnie się ze mnie lało, a na całym ciele było normalnie, nie czułem w ogóle, żebym się pocił, jakiegoś dyskomfortu etc. Zdjąłem i bielizna była lekko mokrawa, a ciało suche. Na większe testy musimy trochę poczekać :)
Yamaha R1 RN22 !

 

Re: Bielizna chłodząca

Post » 25 kwietnia 2016, 12:50

W miniony weekend przy okazji rozpoczęcie sezonu w Łodzi, kupiłem w pobliskim sklepie zestaw spodnie,bluza i kominiarka Brubeck cooler. Zrobiłem około 200km ale raczej w średnich temperaturach wiec to zdecydowanie za wcześnie by wydać jakąś ocenę/opinię.
Kominiarka jest bardzo cienka, na wietrzne dni na pewno nie nadaje się (sprawdziłem wczoraj niestety ;/) Jednak nie uwiera i bardzo fajnie wentyluje :)

Poprzednia

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości