Dzisiaj jest 15 maja 2024, 03:30

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Kombinezon skórzany

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 316
Rejestracja: 15 września 2009, 06:24
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 2
Motocykl: 954rr
Rok produkcji: 2002

Post » 03 marca 2010, 18:25

Właśnie nie wiem :)
Albo adrenaline http://motor-way.pl/?action=szczeg_osz&id_asort=17
albo sidi http://allegro.pl/item927988804_sidi_ko ... z_xxl.html
W sumie to tylko mam jedno życzenie :D żeby nie przemakał :D

 
Posty: 491
Rejestracja: 20 lutego 2010, 20:54
Lokalizacja: NKE
Motocykl: cebra929rr i crf250r
Rok produkcji: 2001

Post » 03 marca 2010, 19:23

-> moim skromnym zdaniem kombi tschul-a nie są najgorsze a do tego ceny są dobre.
Zobacz sobie tutaj http://moto-akces.pl/index.php?cPath=1_3
ja osobiście już jeżdżę drugi sezon modelem 810 z tej firmy i jestem zachwycony tak samo jeden ze znajomych którego namówiłem do kupna. A koleś z tego sklepu w gdańsku zna się na rzeczy i z ceny jeszcze zejdzie. A za zaoszczędzone pieniądze np kask można sobie z wyższej półki kupić. <-

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 03 marca 2010, 19:27

Ja mam dwuczęściowy i raczej odradzam - ewentualnie jak chcesz to chyba samą górę bym mógł opylić po taniości bo mam chyba z 3 górne części a spodnie tylko 1 parę. Jakbyś chciał to pisz PW. Generalnie jakbym miał kupować to brałbym przeciwdeszczówkę 1 częściową ponieważ po pierwsze lepiej to gdzieś zapakować (z reguły mniejsze gabaryty) , po drugie szczelniej jest i da się bardziej obciśnięty wymiar dobrać, który mniej potem "trzepocze" na wietrze (bo dwuczęściowy wiadomo, że lepiej z dłuższą ciut górą mieć). Ewentualnie kup w sklepie dla wędkarzy jak mój kumpel , który jest z tego bardzo zadowolony :-D Pozdro

[ Dodano: Sro Mar 03, 2010 6:35 pm ]
Borek moim zdaniem za 1300zł to nie warto tego Tschula (nie miałem ale słyszałem raczej negatywne opinie nawet tutaj na forum). Jak się rozejrzysz to niewiele dołożysz i kupisz używkę ładną w miarę nawet Dainese albo nowy niższy model alpinestarsa - a raczej niema czego porównywać. Ewentualnie z nowych poluj na promocje w 4SR lub Padanie.

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 03 marca 2010, 19:45

tschul jest git jesli w nim nie zamierzasz sie przewracac:) po jednym szlifie szwy lecą odrazu, od zakladania spodni rozdziera sie cienka siatka w srodku, odrazu wystapily drobne przetarcia w kroku, ale za ta kwote komb wydaje sie warty ja juz latam 2 sezon i jestem w miare zadowolony, na to konto kupilem wygodne buty i dobry kask
sisi to jest gość

Awatar użytkownika
 
Posty: 39
Rejestracja: 19 maja 2009, 16:03
Lokalizacja: Oberschle
Motocykl: 1000rr sc57a
Rok produkcji: 2005

Post » 03 marca 2010, 19:49

Ja wam moge polecic taka strone
http://www.louis.de/_207b215bd0140beeab ... _gr=208023
sam tam zamawialem za 170 euro nówka probiker prx-5 z GARBEM
uwaga ANGEBOUT

 
Posty: 97
Rejestracja: 22 stycznia 2010, 23:32
Lokalizacja: Konstanty
Motocykl: sc33
Rok produkcji: 1999

Post » 04 marca 2010, 17:57

szukam dla siebie kombika. jakies tam texy mam teraz z poprzedniego sezonu ale ze nie sa najwyzszych lotow wiec rozgladam sie za porzadnym skorzanym wdziankiem. mial ktos moze do czynienia z alpinestars octane 2pc ?? zastaniawiam sie nad takim bo fajne ceny sa jeszcze no i euro w dol poslzo ostatnio. jesli ktos zamawial cos z fc-moto to chcialbym sie tez dowiedziec jak tam wyglada transakcja czyli np. bierzemy za pobraniem i placimy w pln czy trzeba miec przygotowane euro dla kuriera?

 
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwietnia 2010, 19:27
Lokalizacja: Praszka
Motocykl: Honda CBR 929
Rok produkcji: 2000

Post » 09 kwietnia 2010, 11:56

Czy ktoś z was miał doczynienia z ubraniami firmy RICHA ? Mało znana firma na naszym rynku ale jak dla mnie mają fajne wzory i jestem zainteresowany kupnem ich skórzanego kombika.

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 09 kwietnia 2010, 23:28

Miałem z tej firmy spodnie skórzane na sporta - używałem przez 3 lata i były naprawdę wysokiej jakości. Myślę, że to w miarę solidna firma.

 
Posty: 97
Rejestracja: 22 stycznia 2010, 23:32
Lokalizacja: Konstanty
Motocykl: sc33
Rok produkcji: 1999

Post » 13 kwietnia 2010, 17:39

wreszcie kombiak jest u mnie. jak zrobie fotki to sie pochwale. przymierzalem w salonie wiec rozmiar trafilem elegancko. mam tylko jedno pytanie. mam sidi b2 i jak przymierzalem to wydaje mi sie ze bede musial wozic tasme i CENZURA nia buty u gory bo mam dosc pozadne lydki i te rzepy u gory mi puszczaja. macie jakis sposob sprytny na to czy liczcyc ze buty same sie lekko rozciagna.

Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Rejestracja: 28 lutego 2010, 12:38
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: 954fb
Rok produkcji: 2003

Post » 13 kwietnia 2010, 17:54

Ja 2 sezon latam w 2 częściowym beriku LS2-5903 BK. Moge go polecić bo jak sie ułoży jest super wygodny, fajnie pozycje trzyma, w lato sie niezapoce, a wchlodniejsze dni wcale niezmarzne.ogólnie fajna wentylacja tu gdzie potrzeba.2 nieduże kieszonki od wewnątrz w czym 1 nieprzemakalna zupełnie.jak na sportowy kombik nadaje sie jak najbardziej do normalnej jazdy.w zeszłym roku pojechałem do zakopanego i z powrotem i ideolo :one: jak sie rozepnie to kurteczka troche przykrutka na stojaco, ale jak sie siedzi na moto to normalnie jest.wykonanie bardzo dobre.za ta cene musi takie byc bo jak by inaczej.czuje sie w nim bezpiecznie i pewnie to najważniejsze:) nie wiem jak chroni bo jeszcze nielezalem i niemam zamiaru ale niemam obaw jeżdżąc w nim.ogólnie polecam

 
Posty: 567
Rejestracja: 05 marca 2008, 01:29
Lokalizacja: małopolsk
Pochwały: 2
Motocykl: SATAN-LUCYFER 954RR
Rok produkcji: 0

Post » 15 maja 2010, 18:27

Koledzy z racji tego, że jestem na kupnie kombika taki mam dylemat: wybrać ze skórą perforowaną czy nie?? Dodam, że zaczynam sezon wczesną wiosną, a kończę jesienią i z tąd obawa czy w skórze perforowanej nie będę marzł w te chłodne dni, bo słyszałem opinie , że najlepiej pod kombik z taką wentylacją mieć bielizne i to podobno załatwia sprawe??? Jeśli to w czymś pomoże to dodam, że będzie to kombik z rodziny DAINESE ewentualnie ARLEN NESS!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 15 maja 2010, 20:13

LOLO ja miałem samą górę Alpinestarsa RC1 , który ma skórę gładką bez perforacji i jedynie elastycznych kilka wstawek. Zamierzałem dokupić spodnie i mieć 2pc kombi ale po przymiarce okazało się ,że kombi ten jest okropnie ciężki. Jeżdżąc w samej kurtce też ogólnie raczej gorąco było. Zaniechałem kupna spodni , sprzedałem tą kurtkę i znalazłem używanego DAINESE STEEL DIV 2pc. Jestem mega zadowolony z niego! Kombi jest bardzo lekki w porównaniu do alpinestarsa, dużo bardziej przewiewny i na przedniej części skóra ma taką delikatną perforację i dużo elastycznych wstawek (gdzie też przepuszcza trochę powietrza). Sezon zaczynam jak tylko jest temperatura powyżej zera i droga nadaje się do jazdy , kończę też z nadejściem śniegów ;-) Jeżdżąc przy temp poniżej 10 stopni ubieram się na cebulkę , a jak jest ciepło to tylko koszulkę pod spód. Zamierzam teraz kupić jeszcze bieliznę termoaktywną. Ja bym Tobie polecał z perforacjami - jak z DAINESE to STEEL DIV jest naprawdę fajny...nówka droga ale używkę znajdziesz napewno po pieniądzach jak poszukasz.

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 8:17 pm ]
Jak w bardzo zimne dni to sama bielizna termoaktywna nic nieda - wtedy najlepiej by było ubrać się jak w góry pod spód aby mieć po kolei warstwy (bielizna tylko w sumie pomaga wygenerować na zzewnątrz pot i w ten sposób masz większy komfort termiczny).

PoprzedniaNastępna

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości