Dzisiaj jest 13 maja 2024, 03:10

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

SC59 limitowana edycja

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR1000RR SC59 2008-2016

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 433
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 21:53
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K9
Rok produkcji: 2009

Post » 13 listopada 2011, 10:52

GSX-R pisze:W 5 poście gość pisze ,że to zwykły fajer. I tu się mylisz! Tylko zastanawiam się skąd taka opinia ,nie znając tematu ?

Tutaj jest artykuł ,a w nim jest napisane ,że wyjdzie tylko 500 sztuk.

http://www.motorcycle-usa.com/347/1245/ ... -Look.aspx

zresztą tutaj też jest to opisane

http://www.motorcycle.com/manufacturer/ ... 67164.html

http://www.gtamotorcycle.com/vbforum/sh ... -of-500%29

Miło mieć jedną z 500. Tylko nadal nie wiem ,który to numer ?
Podaje numer vin jakby ktoś ,coś wiedział

JH2SC59418M000510




Nie no to szacun ze masz limitowana edycje :P:P:P to pewnie z 20 kola jest drozsza :P

tylko pozazdroscic. pozdro ::P:P:P

 
Posty: 417
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 14:38
Lokalizacja: OGL
Pochwały: 5
Motocykl: S1000RR
Rok produkcji: 2012

Post » 13 listopada 2011, 11:02

zeby cos przynajmniej zmienili w silniku , czy w elektronice to jeszcze , a to tylko taki chwyt marketingowy

 
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 00:01
Lokalizacja: Piaseczno
Motocykl: CBR1000rr
Rok produkcji: 2008

Post » 13 listopada 2011, 11:35

Bombel pisze:Nie no to szacun ze masz limitowana edycje :P :P:P to pewnie z 20 kola jest drozsza :P

tylko pozazdroscic. pozdro ::P:P:P


Szydzisz kolego,jakoś mnie to nie dziwi. Tak to się właśnie zachowują "Polaczki" Nie ,nie jest z 20tyś droższa , ale jak już pisałem , miło mieć jedną z 500. Zapewne gdybyś ją miał , cieszyłbyś się tym faktem ,tak jak ja . A tak tylko wylewasz marne wypociny.

Pozdrawiam lożę szyderców
Rafał.

 
Posty: 433
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 21:53
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K9
Rok produkcji: 2009

Post » 13 listopada 2011, 11:48

Sory ale wydaje mi sie ze moj Repsol jest duzo ladniejszy ale to jest tylko moje zdanie i naprawde mam to w dupie czy masz limitowana edycje czy nie, zakonczmy ta glupia dyskusje.pozdrawiam

 
Posty: 417
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 14:38
Lokalizacja: OGL
Pochwały: 5
Motocykl: S1000RR
Rok produkcji: 2012

Post » 13 listopada 2011, 11:52

nie no, repsol jest fajny, ale czarna to czarna nie ma oczym mowic

 
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 00:01
Lokalizacja: Piaseczno
Motocykl: CBR1000rr
Rok produkcji: 2008

Post » 13 listopada 2011, 11:55

Bombel pisze:naprawde mam to w dupie czy masz limitowana edycje czy nie, zakonczmy ta glupia dyskusje.pozdrawiam


Po co w ogóle udzielałeś się w temacie ,skoro masz to gdzieś i nic nie wniosłeś do tematu,nic co by pomogło, po co ?

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 13 listopada 2011, 12:32

"Żadna wersja nic nie daje. Jak masz hrc cieszysz się tym ,że masz hrc i to samo tyczy się repsola. Ja się cieszę ,że mam jedną z 500.

A wasze posty pachną zawiścią. "

trochę się mylisz. Fakt, repsol to tylko malowanie mające imitować wersję racingową ale w przypadku wersji hrc to pewne zmiany są. Nie wiem dokładnie ale były jakieś inne mapy i trochę bardziej podkręcony silnik.

o twoim limitowanym przypadku pierwsze słyszę, bo wychodzi tylko na to że honda zrobiła 500 innych naklejek a reszta to zwykły czarny fajer co nie ma dla mnie większego sensu. No ale może ktoś więcej coś wie.

A swoją drogą naprawdę wierzysz że tak doinwestowany motocykl miał 1500 przebiegu ? Dotrzeć, wpakować a w akcesoria kilka tyś, zalać 2 baki i sprzedać a po drodze CENZURA się licznik w rzekomo nówce sztuce. Może stan jest faktyczny ale ja do takich przebiegów podchodzę z dystansem - to tak na przyszłość.

 
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 00:01
Lokalizacja: Piaseczno
Motocykl: CBR1000rr
Rok produkcji: 2008

Post » 13 listopada 2011, 12:59

GSX-R pisze:A swoją drogą naprawdę wierzysz że tak doinwestowany motocykl miał 1500 przebiegu ? Dotrzeć, wpakować a w akcesoria kilka tyś, zalać 2 baki i sprzedać a po drodze CENZURA się licznik w rzekomo nówce sztuce. Może stan jest faktyczny ale ja do takich przebiegów podchodzę z dystansem


Motocykl był tylko z wydechem i powerem,resztę sam wsadziłem. Kolego mam troszkę rodziny w USA i powiem CI ,że tam nie ma polskich tradycji cofania licznika. Owszem nie mówię ,że wszyscy są idealni ,bo i tam są czarne owce. Przed zakupem tej sztuki ,licytowałem honde z 08 z przebiegiem , uwaga niecałe 8km. Przebili mnie... Takich motocykli w USA jest pełno na rynku wtórnym.

Jeszcze jedna sprawa. Mam certyfikat jednej z największych firm ubezpieczeniowych ,która sprzedaje motocykle ,auta ,lodzie ,skutery ,helikoptery itd. Jeśli moto ma 800mil ,5000mil bądź 9000mil ,to tyle Ci podadzą i nikt tam nie kręci liczników.

Generalnie ostatnio utwierdziłem się w przekonaniu ,że lepiej jest kupić coś od sąsiadów z zagranicy. Podaje przykład.

Kupiłem auto w Belgii na placu. Autem jeździła kobieta z 2 dzieci w fotelikach (miejsca od fotelików się odgniotły troszkę) Auto z przebiegiem 135tys km z 07 roku . dostałem książkę serwisową i nie wierzyłem w te wszystkie wpisy i to co zostało zrobione w aucie. Poszedłem do znajomego w danym ASO ,wszedł w kompa i potwierdził mi to wszystko.

Dodam ,że na placu stał merc e klasa wersja avangarde , pełna możliwa opcja. U nas ktoś już by zmienił stan licznika ,tam auto stało z przebiegiem ponad 400 tys km. Dlaczego ?
A no dlatego ,bo tam ludzie się w takie rzeczy nie bawią . Dlatego bo jak serwisujesz auto , jak np tego merca ,to zrobisz nim milion km.

Oczywiście podkreślam ,wszędzie są czarne owce.

 
Posty: 69
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 03:09
Lokalizacja: z Polski
Pochwały: 1
Motocykl: Yamaha RN19
Rok produkcji: 0

Post » 13 listopada 2011, 16:29

GSX-R pisze:
GSX-R pisze:A swoją drogą naprawdę wierzysz że tak doinwestowany motocykl miał 1500 przebiegu ? Dotrzeć, wpakować a w akcesoria kilka tyś, zalać 2 baki i sprzedać a po drodze CENZURA się licznik w rzekomo nówce sztuce. Może stan jest faktyczny ale ja do takich przebiegów podchodzę z dystansem


Motocykl był tylko z wydechem i powerem,resztę sam wsadziłem. Kolego mam troszkę rodziny w USA i powiem CI ,że tam nie ma polskich tradycji cofania licznika. Owszem nie mówię ,że wszyscy są idealni ,bo i tam są czarne owce. Przed zakupem tej sztuki ,licytowałem honde z 08 z przebiegiem , uwaga niecałe 8km. Przebili mnie... Takich motocykli w USA jest pełno na rynku wtórnym.

Jeszcze jedna sprawa. Mam certyfikat jednej z największych firm ubezpieczeniowych ,która sprzedaje motocykle ,auta ,lodzie ,skutery ,helikoptery itd. Jeśli moto ma 800mil ,5000mil bądź 9000mil ,to tyle Ci podadzą i nikt tam nie kręci liczników.

Generalnie ostatnio utwierdziłem się w przekonaniu ,że lepiej jest kupić coś od sąsiadów z zagranicy. Podaje przykład.

Kupiłem auto w Belgii na placu. Autem jeździła kobieta z 2 dzieci w fotelikach (miejsca od fotelików się odgniotły troszkę) Auto z przebiegiem 135tys km z 07 roku . dostałem książkę serwisową i nie wierzyłem w te wszystkie wpisy i to co zostało zrobione w aucie. Poszedłem do znajomego w danym ASO ,wszedł w kompa i potwierdził mi to wszystko.

Dodam ,że na placu stał merc e klasa wersja avangarde , pełna możliwa opcja. U nas ktoś już by zmienił stan licznika ,tam auto stało z przebiegiem ponad 400 tys km. Dlaczego ?
A no dlatego ,bo tam ludzie się w takie rzeczy nie bawią . Dlatego bo jak serwisujesz auto , jak np tego merca ,to zrobisz nim milion km.

Oczywiście podkreślam ,wszędzie są czarne owce.


Zgadzam się - sam aktualnie jestem w USA i mam zamiar stąd sprowadzać motor ponieważ motor tutaj służy tylko do relaksu w weekend a nie jak w polsce cały tydzień to do pracy w trase itd. :) tutaj motor służy tylko jako uzupełnienie w garażu :) a często się też zdarza że kupi jakiś bogaty napaleniec motor przejedzie się raz i potem stoi taki motor w garażu :)

pozdrawiam ! :)
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 71
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 14:53
Lokalizacja: starogard
Pochwały: 2
Motocykl: SC59
Rok produkcji: 2008

Post » 13 listopada 2011, 17:35

co kraj to obyczaj :)


nie motor... a motocykl


szcun

Poprzednia

Wróć do Ogólne (CBR1000RR SC59)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości