Dzisiaj jest 13 maja 2024, 13:51

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

II ZLOT FIREBLADE ???

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

W jakim terminie ma odbyć sie II Zlot Fireblade.PL?

Czas głosowania minął 05 lutego 2012, 21:42

1-3 czerwiec
10
11%
8-10 czerwiec
13
14%
15-17 czerwiec
19
21%
22-24 czerwiec
19
21%
29/1 czerwiec/lipiec
13
14%
każdy termin w czerwcu
16
18%
 
Liczba głosów : 90

Awatar użytkownika
 
Posty: 1016
Rejestracja: 21 marca 2010, 18:26
Lokalizacja: Suwałki
Pochwały: 13
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2000

Post » 22 lutego 2012, 00:10

MotoDaro pisze:
kocan pisze:No tak sie wszyscy szykuja na zlot a cos kolego co mial organizowac wszystko cicho siedzi...


Może zajęty organizacją ;)

A co do świeżości to hmm w moim wieku po tylu przejściach hehehe trochę ciężko o tym mówić ;) ale już mi się podobacie bo widać że nudzić się z wami nie da :) i mam nadzieję że jak się już osobiście poznamy to będzie super impreza ;)

tez tak mysle ze zajety organizacja, spokojnie jak bedzie wiedziałe napewno da znac .

w twoim wieku(28) ??? no weź :P

Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Rejestracja: 25 października 2011, 19:12
Lokalizacja: Iłża
Pochwały: 5
Motocykl: CBR 954RR
Rok produkcji: 2003

Post » 22 lutego 2012, 00:11

Panie i Panowie, co by było jasne jak słońce. Proszę nie nazywać tego spotkania zlotem. Na Zlot nie mamy uprawnień i kasy, sponsorów a ni stowarzyszenia!!!, Po zasięgnięciu języka, musimy pozostań nie oficjalni jako tylko spotkanie członków z forum!!. I przy tym pozostańmy. Troszkę wybiegło to po za obłoki i możliwości. I bardzo proszę nie nazywajcie mnie organizatorem, Ja tylko zaproponowałem miejsce i pomoc w zorganizowaniu SPOTKANIA nie ZLOTU!!!!!!!. Czyli Domki, grilla, ognisko zakup tańszego browara, ale to wiadomo na wszystkoooo składka!!!. Tak że wszyscy pisząc Zlot są w błędzie to jest spotkanie, Jestem na miejscu więc dlatego "powtarzam mogę pomóc w załatwieniu noclegu, jedzenia, picia(troszkę taniej). Tak że proszę o przemyślenie i przestawieni się z Zlotu na Spontanie. KAŻDY PŁACI ZA SIEBIE co by był jasne!!!!!. Rezerwacja domków musi się odbyć przed czasem, tak ze kto ma ochotę na nocleg pisać do mnie priv, w trybie natychmiastowym!!!!. Pytania szczegółowe pisać

Awatar użytkownika
 
Posty: 38
Rejestracja: 02 września 2010, 22:42
Lokalizacja: Podbeskid
Motocykl: SC50 :)
Rok produkcji: 0

Post » 22 lutego 2012, 00:31

Max_929 pisze:
MotoDaro pisze:
kocan pisze:No tak sie wszyscy szykuja na zlot a cos kolego co mial organizowac wszystko cicho siedzi...


Może zajęty organizacją ;)

A co do świeżości to hmm w moim wieku po tylu przejściach hehehe trochę ciężko o tym mówić ;) ale już mi się podobacie bo widać że nudzić się z wami nie da :) i mam nadzieję że jak się już osobiście poznamy to będzie super impreza ;)

tez tak mysle ze zajety organizacja, spokojnie jak bedzie wiedziałe napewno da znac .

w twoim wieku(28) ??? no weź :P



Hahaha ja już trochę przechodzony towar jestem ;P tu mnie boli tam mnie boli a jeszcze gdzieś indziej zaczyna boleć ;P

Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Rejestracja: 25 października 2011, 19:12
Lokalizacja: Iłża
Pochwały: 5
Motocykl: CBR 954RR
Rok produkcji: 2003

Post » 22 lutego 2012, 00:43

Co do noclegów!! są domki 2,4,6 osobowe ogólnie 52 miejsca!! za domek 2-50zł dobra, 4-80zł, 6-130zł, dzieląc to wychodzi 25zł na dobę od osoby, czyli około 75zł od piątku do niedzieli wieczorem!!!. Tylko teraz ile osób będzie piątek-niedziela, ile piątek-sobota, ile tylko piątek do nocy!!!, tak że proszę na prv osoby zdecydowane na nocleg i w jakim terminie pisać, reszta najwyżej namiot ;p, Mógłbym wynająć wszystkie miejsca na 3 dni lecz na umowę, gdzie za wszystko trzeba byłoby zapłacić, Lecz nie stać mnie :). Chyba że ogarnę cenę i każdy kto chcę zostać dzielimy i robimy składkę!!! Inaczej na priv proszę o Ilość miejsc i dane imię nazwisko ewentualnie +1,2... osoby. Jeśli coś nie jasne pytać!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 38
Rejestracja: 02 września 2010, 22:42
Lokalizacja: Podbeskid
Motocykl: SC50 :)
Rok produkcji: 0

Post » 22 lutego 2012, 01:30

Wujek google podpowiada że chyba to będzie miejscem naszego spotkania ?? ;) dobrze myślę ?

http://www.mgosir.ilza.pl/mgosir,96,o_nas

Awatar użytkownika
 
Posty: 963
Rejestracja: 18 marca 2008, 21:58
Lokalizacja: Varsovia
Pochwały: 32
Motocykl: 954,929 pora na 1000RR
Rok produkcji: 2001

Post » 22 lutego 2012, 13:33

MILO Wsicekla Ya i kalm 929 nocujemy w 2osobym z soboty na niedziele...

:mrgreen:
bedzie sie dzialo:P

PS- kto zamawial nasyzwki pisac na pw,adres do wysylki.,..

aty Kamil,miales szwaczke zalatwic po taniosci zeby nasyzla... :(
ZAPRASZAM na> www.zespoloxide.pl Podaj dalej

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 22 lutego 2012, 17:50

eheheh ja jadę z połówką więc domek minimum 2 osobowy :) Yarson zapędziłeś się :)

Co do domków,pokoi itp..
Wg mnie Ci co wpisali się na listę to chętni na przyjazd i nocleg? chyba, że się mylę... poco byłaby ta lista... chodziło nam na uzbieranie osób do pokoi więc to raczej jednoznaczne... chyba hihi:
Na domki wg mnie powinniśmy przelać Ci kasę np. do 15 marca - kto zainteresowany i będzie wiadomo na 100% komu rezerwować nocleg, a kto się martwi sam o siebie i pogodę po przyjeździe ?
Racjonalne będzie zsumowanie ilości osób i noclegów i podział po równo, bo potem jak ktoś trafi na dwójkę, a nie czwórkę to będzie problem, że ma inną cenę...

FireBlade954, nie stresuj się słowem ORGANIZATOR :) bo i tak już będziesz tak nazywany :) wiemy na czym polega Twoja rola, ja co mogę pomóc to się zdeklarowałam i przyjadę dzień wcześniej chętnie... Ale paru "chłopa" do drewna na ogień czy coś pewnie by się przydało...

A co do słowa "ZLOT" chyba za bardzo niektórzy przejmują się jego znaczeniem, wiadomo, że powtarzamy to samo co rok temu czyli się jedzie - się płaci, z resztą na zlotach też płaci się wjazdy więc nie rozumiem rozgoryczenia słowem "ZLOT".. ale jak ma to poprawić samopoczucie... niech będzie SPOTKANIE :)

Odnośnie opłat... czy nie lepiej jest zrobić tak, że zobaczymy kto co do połowy maja załatwi to będzie, a na resztę typu kiełbasa, węgiel na grill (o ile będziemy chcieli robić) zrobi się zrzutkę jako wjazd? np. 10-20 zł od osoby?

Moim skromnym zdaniem... jeżeli teraz zainteresowani będą częściej wpadać na ten wątek i dogadamy szybciej szczegóły to damy radę :dance:

Awatar użytkownika
 
Posty: 378
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 22:42
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 4
Motocykl: CBR 900rr
Rok produkcji: 1998

Post » 22 lutego 2012, 18:06

No ta kobieta mnie zadziwia :D Chciałem to samo napisać (prawie) :brawo:
Terminologia tego "wydarzenia" raczej dowolna, nikt od tego podatku nie zapłaci i żadni MC też się nie przyczepią ;)
Co do płatności i listy, też mi się wydaje, że po to ta lista żeby było wiadomo ile rezerwować miejsc w domkach. Jeśli ktoś się zapisał na listę a chce pod namiotem kimać to niech się zgłosi.

PS: W domku 6 osobowym pewnie będzie najweselej i najgłośniej więc rezerwuje wyro :diabel2:

PS2: Czasem mam wrażenie, że są osoby które się na listę wpisały i zapomniały o temacie, ale to się zweryfikuje przy wpłatach.

Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Rejestracja: 25 października 2011, 19:12
Lokalizacja: Iłża
Pochwały: 5
Motocykl: CBR 954RR
Rok produkcji: 2003

Post » 22 lutego 2012, 19:55

Wściekła pisze:eheheh ja jadę z połówką więc domek minimum 2 osobowy :) Yarson zapędziłeś się :)

Co do domków,pokoi itp..
Wg mnie Ci co wpisali się na listę to chętni na przyjazd i nocleg? chyba, że się mylę... poco byłaby ta lista... chodziło nam na uzbieranie osób do pokoi więc to raczej jednoznaczne... chyba hihi:
Na domki wg mnie powinniśmy przelać Ci kasę np. do 15 marca - kto zainteresowany i będzie wiadomo na 100% komu rezerwować nocleg, a kto się martwi sam o siebie i pogodę po przyjeździe ?
Racjonalne będzie zsumowanie ilości osób i noclegów i podział po równo, bo potem jak ktoś trafi na dwójkę, a nie czwórkę to będzie problem, że ma inną cenę...

FireBlade954, nie stresuj się słowem ORGANIZATOR :) bo i tak już będziesz tak nazywany :) wiemy na czym polega Twoja rola, ja co mogę pomóc to się zdeklarowałam i przyjadę dzień wcześniej chętnie... Ale paru "chłopa" do drewna na ogień czy coś pewnie by się przydało...

A co do słowa "ZLOT" chyba za bardzo niektórzy przejmują się jego znaczeniem, wiadomo, że powtarzamy to samo co rok temu czyli się jedzie - się płaci, z resztą na zlotach też płaci się wjazdy więc nie rozumiem rozgoryczenia słowem "ZLOT".. ale jak ma to poprawić samopoczucie... niech będzie SPOTKANIE :)

Odnośnie opłat... czy nie lepiej jest zrobić tak, że zobaczymy kto co do połowy maja załatwi to będzie, a na resztę typu kiełbasa, węgiel na grill (o ile będziemy chcieli robić) zrobi się zrzutkę jako wjazd? np. 10-20 zł od osoby?

Moim skromnym zdaniem... jeżeli teraz zainteresowani będą częściej wpadać na ten wątek i dogadamy szybciej szczegóły to damy radę :dance:


Dokładnie TAK :) dzięki za wsparcie :one:

 
Posty: 155
Rejestracja: 23 października 2011, 13:49
Lokalizacja: Lbt
Pochwały: 3
Motocykl: SC57B Custom Paint
Rok produkcji: 2006

Post » 22 lutego 2012, 20:55

Fireblade954 jak pisałem wyżej , mogę przyjechać dzień wcześniej i pomóc, piątek tak ? i jak zdrowie pozwoli zostanę do niedzieli :D zaraz poleci wiadomość na prv :d

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 22 lutego 2012, 23:27

dzień wcześniej to czwartek chyba? spotykamy się pełnym składem od pt do nd z tego co zrozumiałam ??

Awatar użytkownika
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 lipca 2011, 09:39
Lokalizacja: LipskoRad
Motocykl: cbr954, Husky Te 610 SM ;)
Rok produkcji: 2002

Post » 23 lutego 2012, 00:06

eee w tamtym roku przynajmniej plakat był odjechany.... jak to tak bez nazwy ogólnopolski zlot fb;) hehe

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości