Dzisiaj jest 12 maja 2024, 01:31

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

II ZLOT FIREBLADE ???

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

W jakim terminie ma odbyć sie II Zlot Fireblade.PL?

Czas głosowania minął 05 lutego 2012, 21:42

1-3 czerwiec
10
11%
8-10 czerwiec
13
14%
15-17 czerwiec
19
21%
22-24 czerwiec
19
21%
29/1 czerwiec/lipiec
13
14%
każdy termin w czerwcu
16
18%
 
Liczba głosów : 90

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:45

ks.viki pisze:Dlatego pytam o konkrety a ziomków mam i nie szukam powiedziałem ze z przyjemnościa spotkam nowych ziomków z 1 stajni , nie zrozumiałaś mnie , mi pasuje wszędzie i tak latam wszędzie wiec dostosowuje sie panno
Bez obrazy ale znajać życie skończyłąś juz sezon w październiku a ja latam caly rok i robie w roku średnio 15 kolą wiec jak robisz wiecej chylę czoła , i w tym sie zgodzę z Tobą koleżanką moją nie jesteś ! nie pisze tu żeby sie kłucić ale nie znasz realli tego sportu sorki , koniec dyskusji bo to nic nie wnosi !


kłócić proszę księdza.

Co racja to racja ... kłótnie tutaj nic nie dadzą.
Jak będzie ustalony termin, miejsce i zapewne będzie zamieszczone co tam będzie się ciekawego działo, to każdy podejmie decyzję czy leci tam czy nie.
Jak komuś nie będzie odpowiadał klimat i osoby to siedzi w domu albo leci w 2-gą stronę.

Amen.

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 00:47

no właśnie robię 15-18 tyś km rocznie, i też nie kończę sezonu w październiku.. wiadomo, że jak leży śnieg to nie jeżdżę, ale jak tylko droga daje to jadę... widzę, że postrzegasz mnie jak panienkę z tipsami i sztucznym make-upem.. i tu byś się nieźle zdziwił... ale to dobrze... myślę, że do zobaczenia na drodze albo na spotkaniu forum...


Twierdzisz, że nie znam realii (pisze się realiów) tego sportu... uważaj co piszesz bo może Cię życie zaskoczyć... nie traktuj kobiet jak laików w motoryzacji.. taka dobra rada od nowo poznanej dla Ciebie osoby chociaż pewnie uważasz że wiesz lepiej...

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:49

sorki błąd z mojej strony , masz świętą racje ! znam klimaty moich kolegów i przyjaciół , poznał bym z przyjemnością innych prócz czop. te już poznałem i są dalekie od moich klimatów sorki po prostu mi nie pasuje nie kryję tego ale tez nikomu nie zabronię się z nimi bawić . Każdy jest inny ale tu łączy nas MODEL wiec zawsze sa kompromisy a ja z racji wieku jestem rossądnym kolem ...

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 11:53 pm ]
nie powiedziałem ze tak uważam to Twoje słowa jedyne co widzę to to ze lubisz sie kłócić ja nie i to nas różni, a śnieg nie ma problemu są Crosy , są kolce , są jeziora nie ma opcji aby nie polatać , sorki za błędy ale żyję za szybko i mam na pisownie wywalone choć Polski to piękny język

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 00:53

oby była okazja się poznać i zweryfikować a nie oceniać po pozorach...

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 11:56 pm ]
ks.viki pisze:sorki błąd z mojej strony , masz świętą racje ! znam klimaty moich kolegów i przyjaciół , poznał bym z przyjemnością innych prócz czop. te już poznałem i są dalekie od moich klimatów sorki po prostu mi nie pasuje nie kryję tego ale tez nikomu nie zabronię się z nimi bawić . Każdy jest inny ale tu łączy nas MODEL wiec zawsze sa kompromisy a ja z racji wieku jestem rossądnym kolem ...

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 11:53 pm ]
nie powiedziałem ze tak uważam to Twoje słowa jedyne co widzę to to ze lubisz sie kłócić ja nie i to nas różni, a śnieg nie ma problemu są Crosy , są kolce , są jeziora nie ma opcji aby nie polatać , sorki za błędy ale żyję za szybko i mam na pisownie wywalone choć Polski to piękny język


to do zobaczenia na Mistrzostwach Polski w Ice speedwayu za tydzień w Sanoku... bo rozumiem, że z taką pasją tam się zobaczymy... ?

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:57

Powiem Ci szczerze bardzo bym chciał sie pozytywnie rozczarować nigdy nie szukam wrogów tych mi starczy w ringu , lubię ludzi wiec szkoda czasu na kłótnie nie po to są fora wiec może wnieśmy coś do tematu ?

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 01:00

ja wniosłam... termin, rzuciłam też miejsca, ale Misopajur ma spoko pomysł, jak wypali to jestem... dostosuję się do miejsca i terminu, byle nie pierwszy weekend lipca i sierpnia bo mam coroczne zloty, na których jestem...Fabiq działa :) Chłopaki jak coś to pomogę, sponsorów na nagrody też mogę spróbować pozyskać w Lbn... szczegóły na prv

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 01:00

Przykro mi za tydzień w Sanoku mnie nie zobaczysz z żużla tylko tradycyjny a z lodowego tylko na imprezach w Toruniu bywałem a to 2 różne dyscypliny wiec przykro mi bardzo a do Sanoka mam szmat drogi , poza tym przygotowuję syna do zawodów wiec musisz poczekać do innej impry,wiem nie zaskoczyłem Cię ...

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 01:00

ks.viki pisze:sorki błąd z mojej strony , masz świętą racje ! znam klimaty moich kolegów i przyjaciół , poznał bym z przyjemnością innych prócz czop. te już poznałem i są dalekie od moich klimatów sorki po prostu mi nie pasuje nie kryję tego ale tez nikomu nie zabronię się z nimi bawić . Każdy jest inny ale tu łączy nas MODEL wiec zawsze sa kompromisy a ja z racji wieku jestem rossądnym kolem ...

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 11:53 pm ]
nie powiedziałem ze tak uważam to Twoje słowa jedyne co widzę to to ze lubisz sie kłócić ja nie i to nas różni, a śnieg nie ma problemu są Crosy , są kolce , są jeziora nie ma opcji aby nie polatać , sorki za błędy ale żyję za szybko i mam na pisownie wywalone choć Polski to piękny język


Dobrze ksiądz prawi.
Czytam trochę tu i tu i wy na SP w trochę w innych barwach widzicie ustawki.

Tutaj wielu osobą wystarczy spokojny przelot przez miasto, wspólna kolęda przy bro i zwykły gest na drodze w postaci podniesienia ręki.

Ale na FB jest też zapewne parę osób, które jara Stunt.

A takie spotkanie to mistrzowska sprawa, a jak się znajdzie paru, co rozkręcą bal, polatają na kole, czy zaczną kręcić cyrkle to na pewno nikt z FB się nie obrazi.

Więc Tobie i Wściekłej proponuje ... yy.. na gołe klaty rotfl2: rotfl2: To będzie ciekawe rozpoczęcie !

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 01:02

no nie zaskoczyłeś..

z resztą nieważne...

czekam na info od organizatorów na szczegóły spotkania...

Awatar użytkownika
 
Posty: 368
Rejestracja: 14 listopada 2011, 12:49
Lokalizacja: Zamość
Pochwały: 1
Motocykl: --------------
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 01:03

ciech bajera bo temat jeszcze wrzucą do kosza:D

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 01:04

hahahaha przykro mi tego nawet dla Ciebie nie mogę uczynić , mojej kochanej by to się nie spodobało , Sp ma klimat troszkę zryty ale taki kraj !

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 01:09

ks.viki pisze:hahahaha przykro mi tego nawet dla Ciebie nie mogę uczynić , mojej kochanej by to się nie spodobało , Sp ma klimat troszkę zryty ale taki kraj !


Zrób to dla nas bracie twa kochana się nie dowie :diabel2: ;(

Wiem Wiem.. Mam znajomka który z wami lata, i wiem że zrytytytyte głowy tam są ale pozytywnie zrytyte.

Ale u nas na Fireblade.Pl też jest masa zrytytych pozytywnie!

Ale to nie temat o tym.

Czekamy na termin i miejsce i się tam widzimy!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości