Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:23

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Kimi Raikkonen mistrzem świata!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja pasja, miejsce w którym można porozmawiać na temat najszybszego sportu swiata...

Moderator: Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 815
Rejestracja: 03 września 2007, 01:21
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: SC44 01r. i ZX6R 02r. (stunt maszyna)
Rok produkcji: 2001

Kimi Raikkonen mistrzem świata!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post » 21 października 2007, 19:49

Przede wszystkim Tytus to jest świetna wiadomość dla Ciebie :lol: Ja również się cieszę ze to nie Hamilton. A wiedzieliście jaki zadowolony był Alonso pomimo że przegrał?? Chyba się cieszył że Hamilton nie został mistrzem świata. A Robert?? Nie wiem dlaczgo koniec miał taki wolny?? Może opony miękkie na które narzekał? No nic. Ten sezon to nauka i zdobywanie doświadczenia. W następnym sezonie będzie lepiej:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 21 października 2007, 22:09

KIMI i Ferrari the BEST :D jeszcze tylko niech wybory wypadna pomyslnie i bedzie idaalne zakonczenie dnia... ;) :D

Po starcie to niemal posikalem sie ze szczescia, chwile pozniej kiedy Hamilton prawie stanal to szczytowalem :D ;)

Zajebisty wyscig emocji tyle co w calym sezonie, Ron nie spodziewal sie ze jego kierowca moze nie miec mistrza :) Chcialbym zobatrzyc jego mine i ojca Hamiego po starcie - to byloby bezcenne :D :mrgreen:

Teraz to McLaren musi zniszczyc te wszystkie koszulki, czapeczki , szampany, dlugopisy z logiem Hamiltona mistrza :D


Wróć do Formula1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość