Znaleziono 211 wyników
- 10 kwietnia 2007, 14:39
- Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
- Temat: 954 - kilka pytan
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10053
- 09 kwietnia 2007, 20:46
- Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
- Temat: 954 - kilka pytan
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10053
- 09 kwietnia 2007, 18:54
- Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
- Temat: kultura pracy sc50
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 18735
- 09 kwietnia 2007, 17:48
- Forum: Usterki/awarie (CBR900RR SC33)
- Temat: silnik słabo reaguje na odkręcenie manetki
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 10100
Zgadzam się z Tytusem. Masz chyba jakiś problem z gażnikami. Synchronizacja poprawi tylko pracę na wolnych obrotach ale nie ma wpływu na moc. Możesz czasami mieć żle ustawione iglice (zbyt oszczędnie) wtedy może brakować mocy, lub żle ustawiony skład mieszanki. A świece wymieniałeś? Stare świece pod ...
- 09 kwietnia 2007, 17:35
- Forum: Ogólne (CBR929RR SC44)
- Temat: PORADZCIE
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8550
- 09 kwietnia 2007, 13:59
- Forum: Ogólne (CBR929RR SC44)
- Temat: PORADZCIE
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8550
- 01 kwietnia 2007, 22:34
- Forum: Off-Topic
- Temat: Przywitaj się tutaj!
- Odpowiedzi: 13054
- Odsłony: 17026971
Witam !!!
Mam na imię Waldek. Od 3 marca jestem szczęśliwym posiadaczem CBR 954 z 2002 (czerwono-czarna). Poprzednio śmigałem GSXR 750 1996r.Mam nadzieję że moja CBR-ka dostarczy mi wielu przyjemnych wrażeń
i nigdy mnie nie zawiedzie (w końcu to Honda). Pozdrawiam 