Znaleziono 211 wyników

autor: Lodzia
10 kwietnia 2007, 14:39
Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
Temat: 954 - kilka pytan
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10053

autor: Lodzia
09 kwietnia 2007, 20:46
Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
Temat: 954 - kilka pytan
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10053

Ja w swojej 954 mam założoną czerwoną szybę ze spoilerem i jest ok. Nawet jak jadę wyprostowany to ochrona przed wiatrem jest dość dobra. Brakuje mi tylko amora skrętu ale już nie długo :wink: .
autor: Lodzia
09 kwietnia 2007, 18:54
Forum: Ogólne (CBR954RR SC50)
Temat: kultura pracy sc50
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 18735

Witam. Moja 954 ma przejechane 15000 km i też chodzi jakby miała za duże luzy na zaworach. Wcześniej czytałem trochę o tych motocyklach i doszedłem do wniosku że to jest normalka i nie warto się tym przejmować. Najważniejsze że daje mi dużo frajdy z jazdy :twisted: a po założeniu kasku już tych ...
autor: Lodzia
09 kwietnia 2007, 17:48
Forum: Usterki/awarie (CBR900RR SC33)
Temat: silnik słabo reaguje na odkręcenie manetki
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10100

Zgadzam się z Tytusem. Masz chyba jakiś problem z gażnikami. Synchronizacja poprawi tylko pracę na wolnych obrotach ale nie ma wpływu na moc. Możesz czasami mieć żle ustawione iglice (zbyt oszczędnie) wtedy może brakować mocy, lub żle ustawiony skład mieszanki. A świece wymieniałeś? Stare świece pod ...
autor: Lodzia
09 kwietnia 2007, 17:35
Forum: Ogólne (CBR929RR SC44)
Temat: PORADZCIE
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8550

Tak jak mówiłem Jeżeli dymi przy zmianie biegu lub na postoju gdy mocniej go przygazujesz (w momencie gdy puścisz gaz i schodzi z obrotów) to na 99% puszczają gumki na zaworach. Dzieje sie tak przy dużych przebiegach lub gdy ktoś przegrzeje silnik.
autor: Lodzia
09 kwietnia 2007, 13:59
Forum: Ogólne (CBR929RR SC44)
Temat: PORADZCIE
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8550

Witam. Jeśli silnik puszcza dymka przy schodzeniu z obrotów to znaczy że puszczają trochę gumki uszczelniające na zaworach :( . Przerabiałem też kiedyś ten temat.
autor: Lodzia
01 kwietnia 2007, 22:34
Forum: Off-Topic
Temat: Przywitaj się tutaj!
Odpowiedzi: 13054
Odsłony: 17026971

Witam !!!

Mam na imię Waldek. Od 3 marca jestem szczęśliwym posiadaczem CBR 954 z 2002 (czerwono-czarna). Poprzednio śmigałem GSXR 750 1996r.Mam nadzieję że moja CBR-ka dostarczy mi wielu przyjemnych wrażeń :mrgreen: i nigdy mnie nie zawiedzie (w końcu to Honda). Pozdrawiam :D

Wyszukiwanie zaawansowane